Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

0 km ninja 300 mü yoksa 2011 cbr 600f mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    rebel_punto - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pejo.Jawa.Titan.Ybr.Cbr.Vstrom.Drift.Pulsar.Gs800
    250 cc den sonra 300cc ye geçme. Yani ben olsam motosikletimi büyütmek istesem 50cc - 50cc büyütmem. 600cc düşünüyorsan çoook motor değiştirirsin sonra

Haaa bu yorumum ninja 300 ile 600f arasında kaldığın içindi. Yoksa Ninja 300 de yakışıklı motor ( Cbr600f nin eline su dökemez)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşaallah gönlüne yatanı bulursun...
    Abi eyvallah sağol hayırlısıyla inşallah

Alıntı esc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İkinci elden neden bu kadar korkar millet anlamam. Al ustanı yanına git bak motora. Zaten motor kendini belli eder. Ben boyaya falan fazla bakmam.(Komle boya istisna) İkinci el motorda elbetteki ufak tefek çizikler, kozmetik sorunlar olacak. Lokal boyalarda olabilir. Ben şaseye bakarım. Motoruna ve yürüyen aksamına bakarım. Sonuçta sen motoru satın aldıktan sonra devrilmeyecek, çizilmeyecek diye bir garanti de yok. Hatta ufak kozmetik sorunlar fiyatı kırmak için fırsat bile yaratabilir. Karar senin tabi ama ben ikinci el 600F derim. Tekerin hep düz bassın.
    İkinci elden açıçası korkmak değilde usta ile gidip bakma olayı biraz yok bende ondan aslında endişe. Anadolu yakasında var ise böyle bildiğiniz bir usta mesela beni yönlendirebilirsiniz. Şüphesiz boya( komple değil dediğiniz gibi),çizik olacaktır illaki ve onları bende pek önemsemem değişen veya tamir gören bir parça olmadığı taktirde. Çünkü aynen dediğiniz gibi ben kullanırkende problem olmayacak diye bir garanti yok sonuçta. Ninja 300 aslında çok bakmıştım gerek youtubede gerekse incelemelere o sebepten biraz hoşuma gitmişti hepsi bu ve birde 0 km olacak olması. Fuara gelir mi kawa bilmem bu sebepten bir canlı görmek istiyorum ninjayıda. Ama yazılanlardan etkilenmedim değil. CBR 600f düşündüğümden daha iyiymiş okuduklarımdan anladığım kadarıyla.

Alıntı rebel_punto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 cc den sonra 300cc ye geçme. Yani ben olsam motosikletimi büyütmek istesem 50cc - 50cc büyütmem. 600cc düşünüyorsan çoook motor değiştirirsin sonra

Haaa bu yorumum ninja 300 ile 600f arasında kaldığın içindi. Yoksa Ninja 300 de yakışıklı motor ( Cbr600f nin eline su dökemez)
    Aslında gönlümdeki tek motor r6. Ancak onun temizine ulaşmak için gördüğüm kadarıyla 24-25 bin barajını geçmek lazım Bende en fazla 20 ayırabiliyorum bütçe olarak. Dolayısıyla şimdilik en mantıklı seçim için seçenekleri bu iki makine arasında belirledim.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    600ccye 20bin verilmez. R1,Gsxr1000,Cbr1000 bakın.
    Kusura bakma seni tanımıyorum, fikrinede katılmıyorum ama bütün konularda çok garip cevaplarınız var bence

Bütün forumda yazdığınız yazıları bir gözden geçirdim hepsi şu şekilde "o paraya o alınmaz, onu alıcağına bunu al, o parayı ona vereceğine cbf alınır, sis farı ile uğraşacağına yuvarlak farı bununla değiştirseydin hocam, 600ccye 20bin verilmez. R1,Gsxr1000,Cbr1000 bakın, Crf250, wr250 var ama onlara o parayı verene kadar fazer,cbf600 alınır."

Hakaret amaçlı yazmıyorum umuyorum yanlış anlamıyosundur ama çok komik cevaplarınız olduğunu düşünüyorum, her konuda gördükce neşelendiriyosunuz beni valla

Konuya gelecek olursak,

20.000 üzerinde km yaptıysanız bence 2 silindir bir 600lükle devam edebilirsiniz. 4 silindir bir 600lük sizin için sert bir geçiş olabilir diye düşünüyorum.

Geçiş yapabilecek hızlı ikinci eli olan er6-n yada gönlünüzden ne geçiyorsa birşey alarak kendinize daha fazla vakit ayırmanızı tavsiye ederim.

Bu şekilde ileride bindiğiniz 600lük 4silindirden daha fazla zevk alıyor olursunuz.
    wolrath bunu beğendi.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kusura bakma seni tanımıyorum, fikrinede katılmıyorum ama bütün konularda çok garip cevaplarınız var bence

Bütün forumda yazdığınız yazıları bir gözden geçirdim hepsi şu şekilde "o paraya o alınmaz, onu alıcağına bunu al, o parayı ona vereceğine cbf alınır, sis farı ile uğraşacağına yuvarlak farı bununla değiştirseydin hocam, 600ccye 20bin verilmez. R1,Gsxr1000,Cbr1000 bakın, Crf250, wr250 var ama onlara o parayı verene kadar fazer,cbf600 alınır."

Hakaret amaçlı yazmıyorum umuyorum yanlış anlamıyosundur ama çok komik cevaplarınız olduğunu düşünüyorum, her konuda gördükce neşelendiriyosunuz beni valla

Konuya gelecek olursak,

20.000 üzerinde km yaptıysanız bence 2 silindir bir 600lükle devam edebilirsiniz. 4 silindir bir 600lük sizin için sert bir geçiş olabilir diye düşünüyorum.

Geçiş yapabilecek hızlı ikinci eli olan er6-n yada gönlünüzden ne geçiyorsa birşey alarak kendinize daha fazla vakit ayırmanızı tavsiye ederim.

Bu şekilde ileride bindiğiniz 600lük 4silindirden daha fazla zevk alıyor olursunuz.
    Düşüncenize saygı duyarım. Fikirlerime katılmak zorunda değilsiniz. Bende sizin yazılarınızı saçma buluyorum ancak sağda solda bunu dile getirmiyorum. Benim cevaplarım mı, sizin kendinizi düşürdüğünüz durum mu komik bir düşünmek lazım.

Üslubumun ve fikirlerimin sizin doğrularınıza ters düşmesi benim sorunum değil. Allah neşenizi arttırsın.
    ceyceypad bunu beğendi.

mesaj alınmıştır fikir beyanında bulunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Byvukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    nnj300 ve 600f in yakıt farkı nedir bilen varmı ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)