Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dorado Corvus

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Piaggio X8 400 Premium
    Arkadaşlar

Dorado corvus marka motorlar hakkında bilgisi olan yazabilir mi? Bu Motor hakkında gerek bu forumda gerekse başka yerlerde yazılanların tamamını okudum. Öncelikle bu Motoru kullanmış olanlar varsa,

Dorado ne malı? Ankara da distribütörü aradım ve kendisi dorado markasının kore olduğunu söyledi bu doğru mu?

Kore malı motorlar ile çin malı motorlar arasında ki fark nedir? İkisi de aynı yerlerden çıkma :-D

Corvus modeli çok şık bir model ancak ben 2006 modelden yukarısını bulamadım. Alırsam parça sıkıntısı yaşar mıyım?

Daha önce hyosung ms 3 250 faciasını ve yaşadıklarımı yine bu forumda paylaşmıştım. Artık o motorun çalışmasından ümidimi kestiğim için bu motora yöneldim.

İlgili ilan sitesinde yaklaşık 10 adet corvus ilanı var ve bu motora en fazla kaç para vermeliyim?

Otomatik olması, su soğutmalı olması iyi.. Farklı bir tarzı da var.

Yardımlarınızı bekliyorum
    Hürmetle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nere malı olduğunu bilmiyorum. Kaliteli bir motosiklet değil. Scooterlerin hormonlu hali. Üzerinde deponun olduğu yerde teyp filan var. Çok hantal, motosiklet kullanmanın tadını alamıyorsunuz. Piyasada tutulmadı zaten...

Ben bir kere kullandım, siz motosikleti değilde motosiklet sizi kullanıyor gibi )

tr_select - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Kisa ve öz; arkani dön ve kaç..
    Parca yok, muhattap yok, ikinci eli yok...
    Bunlar kafimidir ?

sakın bulaşma...

Motosikleti
    Piaggio X8 400 Premium
    Gayet yeterli oldu :-D cevaplar gayet tatmin edici...

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Alıntı biraskfilmi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gayet yeterli oldu :-D cevaplar gayet tatmin edici...
    Neden hep sorunlu motorlara bulaşıyorsun ki ? Biraz daha para biriktirerek sym-honda-gileria- yani güvenilir ve parça bulabileceğiniz modellere bakın...

rumelian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeş ben bu motorun 6000 kmde ki halini gördüm tamirhanede. benim 2008 tvs apache motorum daha diriydi.
    çok dandik bir plastik aksamı vardı. fanı dağılmıştı açmıyordu. (başka bir markanın) yeni fan ve müşür takıldı. usta karbüratöre ayar yapacam diye baya uğraştı. ya, azıcık maldan anlayan bulaşmaz. bak ben ki çinlilere bile sıcak bakan biriyim. buna 1000 lira bile verme.

Motosikleti
    uǝq ɯıɯɐpɐ sɹǝt
    Aşk filmi arkadaş. Sen motor almadan önce bana mesaj at. Hyosung ms3 vakası olmasın yine... Paranla rezil olmak istersen durumlar farklı tabi

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Şu ms3 yerine bir kymco people s200 alsaydın keşke .
    Sende bende rahat edicektik

Ms3 ün bir önceki sahibinin kulaklarını çok çınlattım.
    Adamlar sürekli sigorta atıyor diye sorunu bulmak yerine ana sigortayı iptal etmişler.
    dolayısı ile tesisatın çeşiti yerilerinde kablo yanıkları oluşmuş. Hepsi bulup hallettmeye çalışıyorum.
    Yarın uzun uzun yine o ms3 le ilgilenicem . Buradan da resimleri paylaşırım. O sorun çözülecek başka yolu yok .

leddiyot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DORADO CORVUS V3 2006
    dorado firmasının scooter ve yarı otomatikleri çin , corvus ve poseidon taiwan çıkışlı. amerika'ya satışı var. tabi oradada adları qlink ve legacy.benim 2006 model corvus'um var sürekli kullanıyorum parça sıkıntısı yok fakat fiyatları artmış kayış 300-350 arası tabi yurt dışından ucuza getirtebilirsin. ama sürüşü zevkli vites derdi yok müziği aç devam et

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler