Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kawasaki Ninja 250r vs Honda Cbr 600FA

Motovento
    REKLAM ALANI
    Eagle7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT
    Çok güzel bir yazı olmuş akıcı ve kafamın içinde ki sesler gibi konuşmuşsun bende kendi kendime böyle konuşurum Eline sağlık

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    APALA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ARMadillo
    cuma namazı vaktine kadar hepsini okudum
    ve çok keyif aldım yanınızdan Ama gözüm bir kaç resim daha aramadı desem yalan olur
    Motsikletlerinizin ikiside güzel mtosikletler bence. 600FA ile daha nice nice yollar yapın inşallah kazasız belasız.
    Ve gönlünüzdeki motorla da, 600 FA yı karşlaştırmak nasip olur inşallah
    bu arada ezan okuyor abi, kaçtım ben

vejihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ninja 250r, Honda CBR 600FA, Yamaha MT-07
    Alıntı Eagle7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel bir yazı olmuş akıcı ve kafamın içinde ki sesler gibi konuşmuşsun bende kendi kendime böyle konuşurum Eline sağlık
    Teşekkür ediyorum.

Alıntı APALA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cuma namazı vaktine kadar hepsini okudum
    ve çok keyif aldım yanınızdan Ama gözüm bir kaç resim daha aramadı desem yalan olur
    Motsikletlerinizin ikiside güzel mtosikletler bence. 600FA ile daha nice nice yollar yapın inşallah kazasız belasız.
    Ve gönlünüzdeki motorla da, 600 FA yı karşlaştırmak nasip olur inşallah
    bu arada ezan okuyor abi, kaçtım ben
    Teşekkür ediyorum. Aslında bir kaç resim daha koymayı düşündüm ama zaten yazı uzun, bir de resme boğup iyice okunurluğunu azaltmayayım dedim. Allah kabul etsin
    APALA bunu beğendi.

dream_rider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14' CBR 650F
    Ellerine kollarına sağlık 2013 mart ayında cbr250r aldım bayıden cıkarken FA bakıp senın ıcın donucem dedım ustune 12000km yol yaptım ve sattım suan yana yakıla arıyorum bulamazsamda sıfırını alıcam 600RR 1000RR test ettım acıkcası motoru kullanırken tabiri caizse affınıza sıgınarak domalmak ıstemıyorum. Ve bır oncekı motorumda yaptıgım kaza tamamen abs eksıklıgınden kontrol kaybıydı umarım bende ıstedıgım FA bulurum ....
    APALA bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı dream_rider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ellerine kollarına sağlık 2013 mart ayında cbr250r aldım bayıden cıkarken FA bakıp senın ıcın donucem dedım ustune 12000km yol yaptım ve sattım suan yana yakıla arıyorum bulamazsamda sıfırını alıcam 600RR 1000RR test ettım acıkcası motoru kullanırken tabiri caizse affınıza sıgınarak domalmak ıstemıyorum. Ve bır oncekı motorumda yaptıgım kaza tamamen abs eksıklıgınden kontrol kaybıydı umarım bende ıstedıgım FA bulurum ....
    Sağol kardeşim, umarım istediğin motoru bulursun...

Beyazcocuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250r
    Gerçekten çoook faydalı bir yazı olmuş.Bende bir ninja kullanıcısı ve 600fa düşünen biri olarak tecrübenizden son damlasına kadar faydalandım.sonsuz teşekkürler.

AWESQME - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CRF 250 L
    Yazıyı baştan sona örneklerinizle gülerek okudum çok zevk aldım Ben de nasipse motora yeni başlıcak birisiyim boyum 1.93 ve kilom 95 olduğundan hep "125-250 cc bana ufak gelir ben aldım mı 600 cc alırım" derdim ama bu foruma katılınca direk "sen napıyorsun olum kafan mı iyi" dedim kendi kendime. Sonrada 250 cc arayışına girdim. Kawasaki Ninja 250R yi görünce açıkcası diğer motorlar (Honda CBR 250R, Hyosung GT250R) direk seçenekler arasından silindi Şimdi de bir an önce okulumu bitirip ilk fırsatta Kawasakim'e kavuşmayı bekliyorum

Motosikleti
    Alıntı Beyazcocuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten çoook faydalı bir yazı olmuş.Bende bir ninja kullanıcısı ve 600fa düşünen biri olarak tecrübenizden son damlasına kadar faydalandım.sonsuz teşekkürler.
    Rica ederim faydasi olduysa ne mutlu.

Alıntı AWESQME adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazıyı baştan sona örneklerinizle gülerek okudum çok zevk aldım Ben de nasipse motora yeni başlıcak birisiyim boyum 1.93 ve kilom 95 olduğundan hep "125-250 cc bana ufak gelir ben aldım mı 600 cc alırım" derdim ama bu foruma katılınca direk "sen napıyorsun olum kafan mı iyi" dedim kendi kendime. Sonrada 250 cc arayışına girdim. Kawasaki Ninja 250R yi görünce açıkcası diğer motorlar (Honda CBR 250R, Hyosung GT250R) direk seçenekler arasından silindi Şimdi de bir an önce okulumu bitirip ilk fırsatta Kawasakim'e kavuşmayı bekliyorum
    Simdiden hayirli olsun kardes, allah kavustursun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler