Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

yamaha ybr 125 mi yokda titan 125es mi ??

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    motorsiklet
    mydoktor, bu yeni ybr nin resimlerine nerden ulasabiliriz yazarmısın
    nezih kuzyaka

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

http://www2.yamaha-motor.fr/actu/art...id_article=787 arkadaşlar bu linkten 2005 model yamahaları görebilirsiniz benim pek hoşuma (kafa grenajı yok) gitmedi. yorumlarınızı bekliyorum.

Kardeş çin malı diyorsun ama markası yamaha japon patentiyle üretiliyor sen aradaki 550 ytl fiyat farkınıda göze almıyorsun herhalde hondada hala tel jant ve yuvarlak far kullanılıyor.Bence en mantıklısı ybr fiyat performans ve görünüm olarak.

Motosikleti
    moto
    Ybr derim bende ama grenajlı yeni modeli bende gordum gercekten cok cirkin olmus be hadi hayırlısı...
    eyvah hayatım tehlikede...
    Fz6 Fazer\'05

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    KV 250 AGUİLİA
    ...honda yamaha gibi sitelerdeki fiyatlar bayilerde değişirmi, bu fiyatlar ek masrafklar gelecekmi, sıfır alırsam başka nelerle uğraşıcam ve masrafları ne olacak, ikinci el alırsam (istanbul) nelere dikkat etmeliyim ve onun halledilmesi gereken işleri nelerdir?...

Selam! Ben motor konusunda tercih fikri yürütmek istemiyorum (İlle de yürüt derseniz: Madem vites olayı cazip gelmiyor ve çoğunlukla kısa mesafede kullanacaksanız, 50 cc lik vitessiz bir mopet alıp işinizi görün derim).

Sinüzit olayına kafanızı takmayın, motor sürmek bu rahatsızlığınızı tedavi bile edebilir.

Sitelerde belirtilen fiyatlar KDV ve ÖTV dahil fiatlardır. O parayı verip, faturanızı kestirip, motorunuzu alabilirsiniz (plakasız olarak). Daha sonra satıcıdan alacağınız fatura ve motora ilişkin teknik bilgi belgeleri ile birlikte, faturada belirttiğiniz adrese en yakın Trafik Tesçil Bürosuna müracaat edin; Sabah başvurursanız, akşama işiniz biter (Ben öyle yaptım ve 120 milyon karlı çıktım).

B sınıfı sürücü belgesi ile motosiklet kullanmak henüz yasalaşmadı, umarım kısa sürede bu mevzuat işi hallolur.

İkinci el motor da alabilirsiniz: Yeni başlayan biri olarak, eski bir motorla pratiğinizi geliştirdikten sonra yenisini alın ki, düşmekten korkup, aman motoruma bir şey olmasın endişesi yaşayıp, gergin şekilde motor kullanmayın, rahat olun! İkinci el aldığınızda, eğer motosiklet ruhsatlıysa, bir notere gidip, alım-satım işlemini yaparsınız. Daha sonra, bir ay içinde noter belgesi ile birlikte Trafik Tesçil Bürosuna müracaat ederseniz. Gereken yapılır!

Kolay gelsin!
    ÖNEMLİ OLAN ZAMANA BIRAKMAK DEĞİL; ZAMANLA BIRAKMAMAK !!!

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    titan derim

fireblade_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aynı çelişkiyi bende yaşamıştım ve honda aldım, ne iyi yapmışım

bak arkdasım rahat ve sessız motor almak istıyorsan ybr al derım ama ben hızı severım dersen tıtan al derım tıtan şase hafıf ve motoru guçlu oldugu için ybrden daha serıdır ybr benım için keyıf motorudur tıtresım ve ses otekılerınden çok daha azdır hız konusundada ıyıdır derım ama tıtandan ıyı olamaz

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı motor_tamırcısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bak arkdasım rahat ve sessız motor almak istıyorsan ybr al derım ama ben hızı severım dersen tıtan al derım tıtan şase hafıf ve motoru guçlu oldugu için ybrden daha serıdır ybr benım için keyıf motorudur tıtresım ve ses otekılerınden çok daha azdır hız konusundada ıyıdır derım ama tıtandan ıyı olamaz
    Site tarihinin hort işlemin, yapmışsın hocam.....Bravo....

Adam motorunu almış hatta nerdeyse 600 lük race ye geçmiş.....3 sene öncesinin konusu....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bence en hortçu cbr_007 olmuş
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

ya bende tavsiye edecektim konuya baktım 3 yıl olmuş gerek kalmamıştır sanarım ama bence zongshen 125-32 makina süper bişey ama ithalatcı firmada iş yok isterseniz girin bi inceleyin www.mototurka.com. MAKİNA GÜZEL FİRMA CIVIK...

muritu kardeş ben sana ybr yi önersem ybr militanlığı yapmış olurum belki ama ben genede ybr diyorum neden diye sorma sesi daha çok hoşuma gidiyor yani iki motorda birbirine yakın özellikler gösteriyor bu aşamada seçim senin kişisel tercihine kalıyor

125 lik bir motor için b yeterlimi demişsin herhangi bir motosikleti sürmek için ister 50cc(mopet hariç) ister 1000cc olsun A2 sınıfı ehliyet almak zorundasın

sorularını okurken sinüzit ile ilgili birşey fark ettim bendede sinüzit var ve bir insan neler çektirebileceğini biliyorum baş ağrısı, burun ağrısı, boğazını yırtarcasına kuru öksürükler ... eğer motorun tepesinde bu şikayetlerin artıyosa kendi bulduğum çözümü sana önermek istiyorum : saç bandanalarını bilirsin bir zamanlar çok modaydı ben saç bandanasını kaskın altına burnumu kapatıcak şekilde bağlıyorum böylece en azından burnunun her iki tarafındaki en çok şişip seni rahatsız eden iki sinüsü kapatmış olyorsun tüm başını kaplıyan maskelerden kullanmakta güzel bir çözüm oluyor ...

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Site tarihinin hort işlemin, yapmışsın hocam.....Bravo....

Adam motorunu almış hatta nerdeyse 600 lük race ye geçmiş.....3 sene öncesinin konusu....
    zuahah yeni fark ettim neyse yazmış olduk yazıyı hehehe en azından sinütziti olanlara bir tavsiyem olmuş olur
    Kask tak!

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Alıntı imported_nezih33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr çin malı bir motor titan ise japon malı karar verin
    YBR JAPON MALI BİR MOTORDUR ARKADAŞIM PATENTLİ OLARAK ÇİN DE ÜRETİLİYO OLABİLİR AMA ÇİN MALI DEĞİL

Ben Ybr 125 Derim Başka Bişey Demem

Motosikleti
    Honda Dylan 150
    şiddetle ybr diorum

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    bak arkadasım sana sadece cgl125 al derim sehir içi pratik az yakar(km de 75 bin)sadece yag degısımıne para verirsin hem yeni baslayanlar için cooook ideal ayrıca hız istiyorsan ben 120ye kadar cıktım biraz gosterişşiz olabiliir ama bence tam bi erkek motoru ben ilk basta begenmedim tıpını ama sonradan mukemmel oldugunu anladım hem sen ogrencısın sana en ekonomıgı lazım oda cgl125 sana tavsiyem bir daha dusun

Motosikleti
    YAMAHA YBR 125
    Yamaha ybr 125 den vazgeçmem honda titan nası gidio bilmiorum ama çok hasas diolar çok sorun çıkartiomuş ayrıca yine duyduğuma göre ybr nin vibrasyonu titandan kat kat az bence "Yamaha YBR 125"
    [B][COLOR="Blue"]EN GüZeL GeZi EvE GeLiP MoToRu SöNdüRdüğüN GeZidiR...[/B] [/COLOR] :bestmt:[B][COLOR="Blue"] ÜNALCAN SOYSARAÇ [/COLOR][/B]:bounce:

Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ü_soysaraç adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha ybr 125 den vazgeçmem honda titan nası gidio bilmiorum ama çok hasas diolar çok sorun çıkartiomuş ayrıca yine duyduğuma göre ybr nin vibrasyonu titandan kat kat az bence "Yamaha YBR 125"
    vibrasyonu bilmem ama titanlar hondanın ürettiği en sağlam motorlar arasındadır.lütfen bilip bilmeden yorum yapmayalım...

bende ybr derim birçok motor kullandım ama içlerinden bi mz bide ybr bambaşka motorlar.çünkü ikisindede titreme namına bişi yok.ybr nin motor sesine hastayım gayet güzel çalışıyor öyle çok güçlü değil güçsüz de değil.tam ayarında.ama titreşim olmaması çok harika

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    hortlamış bir topic ve tartışma

bende motor almayı düşünüyorum ama ybr ile honda cgl arasında kararsızım. hondanın titreşimi hakkında bilgisi olan arkadaşlar yorum yazarsa memnun olurum ybr de titreşim sıfır deniyor cg de titreşim tolere edilebilecek düzeydemi, ayrıca cgl lerin dayanıklılığı nasıl,çok arıza çıkarırmı.

delicoban08 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLX 250
    Arkadaşlar konu hortlamış falan diye düşünmeyelim lütfen 4 yıl öncesinin konusu ama bana bugün lazım oldu :D

Neyse hemen hemen üstteki mesajların hepsini okudum iki motorda iyi gibi. soru şu bu motorların yedek parçaları hakkında bilgisi olan varmı hangisininkiler daha ucuz ? bide ybr nin yedek parçası illaha ki vardır da titan ın yedek parçası kolay bulunabiliyormu?

not: 125 cc bi motor almak istiyorum ucuz ve kaliteli ayarını yakalamaya çalışıyorum bu iki model arasında kaldım (1500 ytl civarı)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler