Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cup Motorlarda En İyi Marka

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Şimdilik Yok
    Arkadaşlar Kısa Zamanda Cup Motor Alıcam Hangi Marka Almalıyım Aklımda Motoran Torro 100 Var Sizin Önerileriniz Varmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    forevermore - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 150 (2013 Kırmızı)
    Yamaha Crypton, Honda İnnova, Honda Wave, Modenas gt135'den şaşmamanı ısrarla öneririm. Plastik kalitesini biraz göz ardı edersen Honda Wing-go da alternatifler arasında. Yazdıklarımın hepsi ekonomik taş gibi evladiyelik motosikletler.

Özellikle Yamaha Crypton 2990 fiyatıyla şu anda en alınası Cub. Çin malı düşünmemeni tavsiye ederim eğer bütçe müsaitse.

Motosikleti
    Şimdilik Yok
    Ben 2. El Almalıyım Bütçem 1.500 TL

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:37 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:19 ----------

Torro Kullanıcıları Memnunmusunuz Motorlarınızdan

Memolale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Falcon- Active 1200
    "Çelik" markasının cub'ını al. Şuam 5yıldır kullanıyorum hiçbir sorun çıkmadı 1kere lastik değişti

barisim1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha nouvo
    1. Honda wave
    2. Honda innova
    3. Kymco
    4. Yamaha cryton
    benim cup siralamam böyle

engineoil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benimkide Çelik marka.Zorlama uzun yol dağ bayır vs kullanıyorum.Conta patlak bindim devam karteri çatlattım yapıştırıcı ile yapıştırıp gene dvm etti.Yakıt makül biraz titriyor o kadar.

Motosikleti
    CIA'in resmi ulaşım aracı CBF
    kardeş, para sıkıntın yoksa ben de arkadaşların tavsiye ettiği gibi honda wave veya modenas gt 135 al derim. nakitin yetersizse şu an karta taksit yaptırabileceğin bir sürü bayii bulursun. bunu sana daha iyi bir alete bin diye söylüyoruz yanlış anlama. şu paranın gözü kör olsun, herşeyde engel oluyor bizlere.

ben honda wave 9 ay kullandım. 12 bin km yaptım, deli gibi gezdim. sıfırı 3500 tl iken ben 3000 tl'ye 10 günde sattım. o da istanbul'da cub motorlar çok tercih edilmiyor diye yoksa daha çabuk satılırdı. çok ekonomiktir, cidden yakmaz. ama lastikler dubleks değil, iki kere patlattım. sonuncusunda tam da haramidere honda'ya 200 metre kala patladı hemen yaptılar ve sadece 20 tl ödeyip çıktım. para durumunu denkleştirebilirsen düşün...

motoran konusunda ise alma derim, bir tanıdık scooter'ından çok çekti. ama tabii nasıl kullandı, ne yaptı ne etti bilmem. sadece zırt pırt servislik olduğunu biliyorum. sorarım istersen...

porsche911tt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey qm200
    bizde 99 modenas var 70000 e geldiğinde artık yağ yakmaya başladı piston değiştirdim.artık kalkış kavraması da kaçırmaya başlamıştı değiştim komple bilyaları değiştim krankınki hariç krankta mm boşluk yok.kendi motorumuz diye değil modenası takdir ettim.70000 cup için gerçekten iyi hala taş gibi biniyoruz.temiz bulursan tavsiye ederim.parçası da boldur

Motosikleti
    Şimdilik Yok
    Çelik Markasının Cup ı Kafama Yattı Çelik KUlanıcısının Biri Günde 400 km gitmiş ve hiç sorun çıkarmamış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)