Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Falcon Crown 150 & modial 150 Argent mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar ns200
    merhaba forum daşlarm şu anda mh drift sahibiyim ve çok memnunum benim isteklerimi hız ve tork dahil hele 163cc olduktan sonra gayet güzel karşılıyor sehir içi ve şehir dışı fakat sorunum artçıda drifte artçı rahat edemiyor özellikle topuklu giyenler bu iki model arasında http://www.falconmotosiklet.com/model_detay.php?grupid=46 ile http://www.mondialmotor.com.tr/? p=model&i=1402 ve daha önceki motorsikletim mash ile artçı konusunda sıkıntım olmadı şehir içindeyim önerilerinize açığım şimdiden değerli yorumlarınız için şimdiden teşekkürederim tekeriniz düz bassın motor sevdalıları,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pulsar ns200
    buda resimleri [IMG][/IMG]

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Birbirinden alakasız iki motor. Önce şuna karar ver, scooter mı almak istiyorsun düz vites motor mu ? İlla fikir almak istersen ben Falcon derim. Dün yakından gördüm, güzel motor. Mondial'in motoru resmen Yamaha BWS çakması, kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Neden bu iksini düşünüyorsun ?

Motosikleti
    pulsar ns200
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birbirinden alakasız iki motor. Önce şuna karar ver, scooter mı almak istiyorsun düz vites motor mu ? İlla fikir almak istersen ben Falcon derim. Dün yakından gördüm, güzel motor. Mondial'in motoru resmen Yamaha BWS çakması, kaliteli olduğunu düşünmüyorum. Neden bu iksini düşünüyorsun ?

tamamen artçı için mondial drift ile artçı rahat edemiyor falcon kafama yatıyor çarşamba günü üçerler e gelicekmiş gidip bakıp burda fotograflarını yayınlıyacağım scooter tabiki farklı daha önce scooter kullanıyordum artçı açısından bir sıkıntı yaşatmadı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)