Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ybr 125 Esd mi Mondial Mh 125 Drift mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Beyler Lifan Lf150-2 Emisol modeli çıkmış yeni forumda kullanan var mı ?
    Motorun tipi çok iyi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mc-hot - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben Kuba Strike 150 ye vuruldum :D

fatihenfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cg 125 es
    kardeşim mondial kullandım kanuni kullandım bu tür motorlarda konfor sıfır ybr al derim guzel bir motor alıcam diyorsan uygun bir cbx 250 twister almanı tavsiye ederim hem 250 cc hem honda bilen bilir

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı fatihenfa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim mondial kullandım kanuni kullandım bu tür motorlarda konfor sıfır ybr al derim guzel bir motor alıcam diyorsan uygun bir cbx 250 twister almanı tavsiye ederim hem 250 cc hem honda bilen bilir
    250 cc düşünmüyorum hocam 125-150 cc arası haklısınız YBR konforlu ama bu yeni lifan çok gösterişli kullananda hiç yok sanırım.
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Hangi Modelini kulandın ?
    Burada Marka değil Model kıyaslaması yapılıyor Söylediğin Motorlara sen bile daha binmemişsindir allah bilir. Şunun Bunun Sağlamlığını bilen biliyor Lafınada tam gıcığım zaten Hondadanın Yıllarca aynı kasa üzerine bizlere itelediği Yağ yakan cbf150 den Bahsediyorsun yoksa Vibrasyon Makinası Cb125e Denmi CB125ACE ye hiç girmiyorum bile sen düşün
    Sado

F_TÜRKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim kafam iyice karıştı. Bugün biraz araştırdım bana Honda cb 125ace al dediler. Fakat netten araştırdım o kadar da iyi değil diyorlar. Benim gözümde yamaha ybr125 var ama ona da parça bulmak zor ve servisi çok iyi değil dediler. Yeni başlayacak bir bayan olarak hangisini almam lazım :/

Motosikleti
    Honda Cg 125 es
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangi Modelini kulandın ?
    Burada Marka değil Model kıyaslaması yapılıyor Söylediğin Motorlara sen bile daha binmemişsindir allah bilir. Şunun Bunun Sağlamlığını bilen biliyor Lafınada tam gıcığım zaten Hondadanın Yıllarca aynı kasa üzerine bizlere itelediği Yağ yakan cbf150 den Bahsediyorsun yoksa Vibrasyon Makinası Cb125e Denmi CB125ACE ye hiç girmiyorum bile sen düşün

kardeşim model kıyaslaması yapılabilir benim vurgulamak istedigim konu arkadasımızın bir butcesi var bende bir motor tavsiye ettim.Ayrıca mondialin scooter ları rahat cg turleri haşat yeni kasalarına binmek nasip olmadı kanuninin seyhan 125-250 ,hussar ,breton,tiger 250 modellerinden kullandım.cbf 150 yi granaj olarak begenmedim hic ustundede durmadım ayrıca saglamlıgında ne gibi bir kusur gördün kardeşim.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Alıntı F_TÜRKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar iyi akşamlar. Benim kafam iyice karıştı. Bugün biraz araştırdım bana Honda cb 125ace al dediler. Fakat netten araştırdım o kadar da iyi değil diyorlar. Benim gözümde yamaha ybr125 var ama ona da parça bulmak zor ve servisi çok iyi değil dediler. Yeni başlayacak bir bayan olarak hangisini almam lazım :/
    Cup Öneririm Kullanılması En Keyifli Motor Scooterla Viraj alamıyorsun
    He illa debriyajlı diyorsan Parasal yönde Bunlara yetiyorsa Ybr 125 Yada Tvs Apache Öneririm
    Pahalı diyorsan
    Bu yeni Arora 180 lik felanda onlarda iyi diyorlar titreşim yok Parçasıda bayağı ucuz olur
    Mh drifte alabilirsin Ama tavsiyem Cup
    Sado

Motosikleti
    Honda Cg 125 es
    Today almanızı tavsiye ederim başlangıç olarak tabi scooter yada commuter farketmez derseniz farkeder derseniz,Ybr 125 esd tavsiyemdir.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    kardeşim model kıyaslaması yapılabilir benim vurgulamak istedigim konu arkadasımızın bir butcesi var bende bir motor tavsiye ettim.Ayrıca mondialin scooter ları rahat cg turleri haşat yeni kasalarına binmek nasip olmadı kanuninin seyhan 125-250 ,hussar ,breton,tiger 250 modellerinden kullandım.cbf 150 yi granaj olarak begenmedim hic ustundede durmadım ayrıca saglamlıgında ne gibi bir kusur gördün kardeşim.
    Vallahi bana hiç sorma Şu Linke bak
    https://www.google.com.tr/#safe=off&...w=1400&bih=740
    Önceden BOZUK YAZDINMI MT ÜZERİNE 1000 TANE KONU ÇIKIYORDU ŞİMDİ 3 TANE Honda SİLDİRİYORMU NE YAPIYOR
    Kullanıcıların yazdıkları
    1000km de 400 Gram Yağ eksiltme
    Tekleme sorunu
    Arka Canttaki arıza
    Stop etme sorunu
    Sado

Motosikleti
    Honda Cg 125 es
    Alıntı eren özer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Vallahi bana hiç sorma Şu Linke bak
    https://www.google.com.tr/#safe=off&...w=1400&bih=740
    Önceden BOZUK YAZDINMI MT ÜZERİNE 1000 TANE KONU ÇIKIYORDU ŞİMDİ 3 TANE Honda SİLDİRİYORMU NE YAPIYOR
    Kullanıcıların yazdıkları
    1000km de 400 Gram Yağ eksiltme
    Tekleme sorunu
    Arka Canttaki arıza
    Aceba modelde genel bir sorun mu var sorusu geldi aklıma.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Aceba modelde genel bir sorun mu var sorusu geldi aklıma.
    Ya Vallahi Gene Piyasadaki Has Çinlilerden iyi ama bunlarda göz ardı edilmeyecek sorunları
    He Konfor dedinmi orada dur Konforlu makina emme Bazı ıvır zıvırları var servis ağı geniş diye herkez alıyor .Fiyatıda Çok usta 5200 tl plaka ruhsat.
    Sado

Motosikleti
    Honda Cg 125 es
    valla 125 150 cc motor alacak arkadaşlarım gitsinler ya apache 2013 kasa da makyajlanmıs hem ya ondan alsın yada ybr 125 esd haksızmıyım eren kardesim ybr plaka dahil 4800 4 gun once sordum bayide arkadasım var aynı bayii apache de satıyor tabi apache 150 cc 2013 model fiyatları bunlar apache ise 5300 demişti yanlıs hatırlamıyorsam

F_TÜRKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Teşekkürler arkadaşlar cevaplar için.
    fatihenfa bunu beğendi.

EmrE_09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400
    pek uzun yol yapmam,sırf şehir içi için dersen ybr - uzun yolda yaparım dersen apache-cbf. bu 3 modelin dışına çıkma bence

blacklord - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 2010
    YBR kullanıcısı olarak hem kendimin hemde görenlerin duyanların diğerleriyle (kuba vb. krom kaplamalı olan modeller) kıyaslayamadığı motor "ybr" Her yönü ile sevilen tutulan güzel bir motor. Ben ybr ile tanıştığım için diğer motorların hepsi bana uyduruk çin malı olarak gözüküyor. Tat vermiyor. Sürüş deneyimi zaten bambaşka diğer motorların en kralında titreşim var ybr de ses görüntü konfor denge var titreşim yok. Geçen SYM WOLF 250 kullandım yolda 80+ giderken aynalardaki titreşim sebebiyle arkadan gelen aracı seçemiyordum. Belki kullandığım motorda vardı o sorun. YBR de yaşamadım hiç öyle şey.
    Ne düşünürsen düşün.. Kazasız belasız sürüşler dilerim.
    Not: MH Drift kullanmadım bilmiyorum

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tvs yeni kasası 5.700 tlye kadar cıkacak deniliyor bi coomutere 4.250 tlden fazlası benden uzak dursun Tvs o parayada kalite olur biri 2.700 lira pesin alırsan indirim yaptırırsın ) biri 5.200 lira

2.500 tl var arada

Ybr yede bin driftede titresimleri varmı yokmu ybryi euro emisyonu katalizörü derken iyice pisiklete cevirdiler pisman olma sonradan parasıda ucuz yedek parcasıda ucuz

Herkes kendi bindiği motoru övüyor ybrye binen ybr al mh drifte binen mh drift al der tvs ye binende tvs al der

varan22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2004 ybr 125

Sana ybr 125 in yedek parçasında sıkıntı çekersin diyenler kimse o kişilere sakın akıl tanışma hatta mümkün mertebe uzak dur. Bırak neti motorcuyu bisikletçide dahi ybr nin yedek parçasını bulabilirsin. Böyle atıp tutmalar yokmu
    F_TÜRKAN bunu beğendi.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Parça bulmak zor diyen her kimse iyi sallamış.

Şöyle bi örnek vereyim. Geçenlerde bi parça lazım oldu. Aynı parçanın piyasada 3 farklı fiyatı vardı. Orjinali 60 tl,yan sanayileri ise 35 ve 15 tl idi. Ve birebir uyumluydu. Bende gittim yansanayi aldım

Velhasılkelam;
    Motorun orjinal yedek parcasının yanısıra kum gibi yan sanayi yedek parcası var.
    F_TÜRKAN bunu beğendi.

Re!S*33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Az kaldı alacak :)
    alcaksan çinlilere hiç bulasma. ybr derim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)