Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

2013 apache- sıfır inazuma- cbr 250r düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    adem sana cbr gitmez atrçı dan dolayı
    inazuma iyi güzel de biraz pahalı sanki gene de sen bilirsin
    üzerine şu kadar daha ekle şunu al demek isterim ama bilemiyorum sıfır inazuma fiyatına çok güzel 650cc enduro seçenekleri var
    mesela f650 olmadı aprilla pegaso vb tarz da motorlar da var
    aslından boy 1.80 civarı olsa sana kle al bak keyfine derdim ama senin boy kurtarmaz hatta şehir içi sıkışık trafikte bile bana bile büyük gelir
    sağol fatih. Belki nc 700 falan düşünürdüm ama o dediğin gocaman motorlarla olmaz. Ben kullanışlı bişey istiyom. Sağol ganga

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:24 ----------

Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    açıkçası inazuma benim pek hoşuma gitmedi oturuş pozisyonu bana göre değil hele yan ayak pegleri bana çok yanlış konumlanmış gibi geldi ayaklar penguen gibi kalıyor ayağı yere koyunca tasarım olarakta ön çamurluk çok kaba geldi bana egzozlar çok dışa bakıyor cbr bence çok güzel tasarlanmış ve oturuş pozisyonu bana göre çok rahat zaten binince sende kendine göre düşünürsün hangisi hoş gelirse alırsın şimdiden hayırlı olun
    ama oturuş pozisyonu tam bana göre. boyum 1.75 üstünde ne ufak nede büyük durur. Çift eksoz benim hoşuma gidiyor. Genede teşekürler herkesin yorumu benim için değerlidir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:27 ----------

Alıntı yusufozugenc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslında içinizden "Ben inazuma istiyorum, bana inazuma lazım. Ekonomik nedenlerden cbr çekici geliyor ama biri beni inazumaya ikna etsin." diyorsunuz gibi geldi bana
    başka modellere pek ısınamadım be arkadaşım

ramizan sağol dostum
    ramizan83 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bagımlı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf 150(2010)
    Bütçen yetiyorsa kesinlikle inazuma.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yetirmeye çalışacaz artık. Napalım.

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    İnazuma ama ben apaciyim beni Cbr 250 Paklar sen Inazuma al

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    tamamdır datlı. Sana 1 tur vercem

Oguz7734 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha 2014 xmax 250 :)
    Her Koşulda inazuma derim bütcem el veremedigi için rks titanic 200 aldım ama gönlüm hep inazumada inşallah bütçem oldugu zaman alıcam

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    inşallah arkadaşım. İlk çıktığından bu yana beğeniyorum zaten bu motoru

Adem alacağın motoru biliyorumşimdiden hayırlı uğurlu olsun sana artçına zorluk çıkarmaz...

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    ulem yumurta tabiki inasuma !!!!! yoksa kalbinden başka bir şeymi geçiyor bak güvendik onca çanta demiri yaptık sana elimde patlatma

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamdır datlı. Sana 1 tur vercem

önüne gelene bi tur veriyon bi bize yok anasını sattımın
    TATLIHIZ bunu beğendi.
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı gezginmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem alacağın motoru biliyorumşimdiden hayırlı uğurlu olsun sana artçına zorluk çıkarmaz...
    sağolun. Nasipse ramazandan önce alacam bu motoru abi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

Alıntı piyanist_irf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ulem yumurta tabiki inasuma !!!!! yoksa kalbinden başka bir şeymi geçiyor bak güvendik onca çanta demiri yaptık sana elimde patlatma

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

inazumayı alamasam bile o demiri alırım ben abi. Sırf hatıra olsun diye nasip olurda gelirsem oralara istediğin kadar bin abi. Lafımı olur. Parçalasan ses etmem

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    apache zevk mi vericeğini düşünüyorsun

250 bile normalde zevk vermez bu saatten sonra ama yapacak bişi yok tek seçenek inazuma

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    oy kararıyla inazumada karar verdim. Zaten gönlüm o yana kayıyodu. Şimdi biraz beklemem lazım.ramazana kadar inşallah alırız

TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr

Kendini benimle ne karsılastırıon ben gencim gözlerim sahin gibi görüyor,Sen dede olmussun artık Araba zamanın gelmiş artık
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    sağolun. Nasipse ramazandan önce alacam bu motoru abi.

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:13 ----------

inazumayı alamasam bile o demiri alırım ben abi. Sırf hatıra olsun diye nasip olurda gelirsem oralara istediğin kadar bin abi. Lafımı olur. Parçalasan ses etmem
    eyvallah rafadanım , senin yüreciğin yeter breee lakin motoru emanet verirken 2 kere düşün sağ ön sispansiyon, çamurluk, jantı diski bir adet egzostu 6000 lirayı geçiyormuş bir arakadaşın eniştesi motoru alıyor emanet , sonra talihsiz bir kaza yapıyor kendine bir şey olmuyor ama masraf ortada yani parçaları sağlam lakin çok pahalı , allah kimseye göstermesin , emanet ata binen tez iner sen beni artçın olarak alırsın bende , rüzgarın tadını çıkarırırm bide meşrubatımı alırım arkada içerim ohhhh missss, sen önüne bak çukurlara dikkat

daha almadınmı sen motoru yahu
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

B@Ş@R@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ ER-5
    https://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=10200476587784967

Kesinlikle inazuma videoyu seyredersen daha kolay bir karar verirsin dostum.

apophis2026 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mobylette51/cbf150/ınazuma
    oy kararıyla inazumada karar verdim. Zaten gönlüm o yana kayıyodu. Şimdi biraz beklemem lazım.ramazana kadar inşallah alırız
    Adem kardeşim al da şu motoru Aydın dan geçerken beni de al beraber gidelim İrfan beye.Nasılsa sen alana kadar tüm aksesuarı tamamlayacak.Toplu indirim de yaptırırız ne dersin ?

dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Ooo abi sıfır inazuma parasına falanca falanca motor geliyor diyen insanlar dolmaz inşallah. Zevkler aşklar renkler tartışılmaz. İnazuma çift silindir on numara göstergeler her şey normalin üstünde. Suzuki her şeyi normalin üstünde toplamış ve süper motor yapmış bize de bunu alkışlamak ve alan arkadaşlara hayırlı olsun demek düşer.

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    eyvallah rafadanım , senin yüreciğin yeter breee lakin motoru emanet verirken 2 kere düşün sağ ön sispansiyon, çamurluk, jantı diski bir adet egzostu 6000 lirayı geçiyormuş bir arakadaşın eniştesi motoru alıyor emanet , sonra talihsiz bir kaza yapıyor kendine bir şey olmuyor ama masraf ortada yani parçaları sağlam lakin çok pahalı , allah kimseye göstermesin , emanet ata binen tez iner sen beni artçın olarak alırsın bende , rüzgarın tadını çıkarırırm bide meşrubatımı alırım arkada içerim ohhhh missss, sen önüne bak çukurlara dikkat

daha almadınmı sen motoru yahu
    abi ramazana kadar inş. Alacam gibi. Bu motoru günlük işlerde kullanmıyacam. Günlük işlerde wolfu kullanıcam. Bunla gezilere çıkarım gari

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:05 ----------

Alıntı B@Ş@R@N adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=10200476587784967

Kesinlikle inazuma videoyu seyredersen daha kolay bir karar verirsin dostum.
    karar verdim zaten. İnazuma. Bana gidecek tek motor.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Abi kafanı bulandırmak gibi olmasın ama 250 cc bi maxi scooter da sana gider. Konfor,rahatlık,az yakıt,güzel performans... Sana yakışır abi

Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı apophis2026 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adem kardeşim al da şu motoru Aydın dan geçerken beni de al beraber gidelim İrfan beye.Nasılsa sen alana kadar tüm aksesuarı tamamlayacak.Toplu indirim de yaptırırız ne dersin ?
    tamam. Beraber gideriz ama çok uzak. İrfan abiye uçak parasını gönderelim o gelsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:09 ----------

Alıntı dogus2006 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ooo abi sıfır inazuma parasına falanca falanca motor geliyor diyen insanlar dolmaz inşallah. Zevkler aşklar renkler tartışılmaz. İnazuma çift silindir on numara göstergeler her şey normalin üstünde. Suzuki her şeyi normalin üstünde toplamış ve süper motor yapmış bize de bunu alkışlamak ve alan arkadaşlara hayırlı olsun demek düşer.
    r1 vardı sattım. O parayla o alınır bu alınır denilebilır ama tokum. Gözüm yok yani daha büyüğünde

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:12 ----------

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi kafanı bulandırmak gibi olmasın ama 250 cc bi maxi scooter da sana gider. Konfor,rahatlık,az yakıt,güzel performans... Sana yakışır abi
    vites atmazsam bi zevki kalmaz. İnazuma 6 vites. Bol bol vites atarım. Scoter bana gelmez. Sağol uğurum .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)