Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Keeway SL 150 - Kanuni Deer 152

Motovento
    REKLAM ALANI
    Jazzbass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Merhabalar. Aklımdaki motorlar bunlar.. Şimdi tarzı bi kenara bırakalım yani chopper veya sport olarak bakmıyorum olaya. Ben genelde şehir içi ama uzun yolda yapacak biriyim. Bu aletlerde kullanılan mazeme, sürüş rahatlığı, teknik özellikleri, başımın ağrımaması, yedek parça gibi durumlarda hangisi ağır basar? Kısacası alın teriyle elde edilmiş birikimi hangisi hak eder?
    Saygılarımla..

Not : Ötv ye hayır!!!!
    "Korkularının üzerine gidebildiğin kadar yeni birşeyler öğrenirsin."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Arkadaş sana fikir vermemiz çok zor.

Çünkü veriler bi felaket.

Hem şehir içi kullanacam diyosun.Hem de uzun yola çıkacam.Tarz önemli değil diyosun.

Benim görüşüm şehir içi diyosan deer , şehir dışı diyorsan chooper..

Bence sen daha ne yapacağına bile karar vermemişsin...
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Ben ne yapıp ne yapmayacağımı biliyorum da bence sen soruyu tam anlamadan peşin hüküm kullanmışsın. Diyor ki orda bak iyi oku "başımı ağrıtmayacak" "teknik servisi iyi olan" ...

Motosikleti
    fazer 600,sym jride200
    valla bana kalırsa deer derim..biraz daha seri ve son hız olarak keewayden daha fazla gider..uzun yolda işine yarar..birde otomatik olması şehir içinde büyük avantaj...
    istanbul kadıköy
    gurkanyaran@hotmail.com

HAYALBUYSA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF - R6
    Alıntı Jazzbass adlı üyeden alıntı
    Ben ne yapıp ne yapmayacağımı biliyorum da bence sen soruyu tam anlamadan peşin hüküm kullanmışsın. Diyor ki orda bak iyi oku "başımı ağrıtmayacak" "teknik servisi iyi olan" ...
    Başın ağrımasın diyorsan bu ikiside başını ağrıtır. Deer çok güzel bi alet ancak hem bu forumda hemde başka yerlerde hakkında çok fazla şikayet var....

Bence deer e vereceğin para ile honda alabilirsin. o zaman başın gerçekten ağrımaz.
    FAZER FZ-1 OLACAK YAKINDA......

araltı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Evet ben bu soruya bir Deer kullanıcısı olarak cvp veriyorum !

Bence deer e vereceğin para ile honda alabilirsin. o zaman başın gerçekten ağrımaz.
    Şimdi gerçekten senin için model görünüş tarz önemli değilse Deer'e vereceğin para ile daha iyi bir motor alabilirsin...

Teknik Servis konusuna gelince servisle fazla sorunum olmadı sadece gösterge teli tam 7 defa eğişti

Motorla başka hiçbir sorun yaşamadım ve motor çok sağlam... Benimki inanılmaz çukurlara ve darbelere maruz kaldı ama hala ayakta...

Benim düşüncelerim bunlar eğer kullanmayı biliyosan bir gün gelip benim motoru deneyebilirsin kafanda soru işareti kalmaz Dicektim ki ! Edirne'de oturuyomuşsun

Karar senin !

Motosikleti
    1000RR06
    Deer araltıya dayanabiliyor kesin sağlamdır bence sana özel üretildi abi o makina
    Acımadıki, acımadıki

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    Deer araltıya dayanabiliyor kesin sağlamdır bence sana özel üretildi abi o makina

Araltı Çok teşekkür ederim yardım etme istediğine fakat dediğin gibi edirnede oturuyorum ve kafamı kaşımak için 3 adam tuttum
    Bilmiyorum işte ikisi arasında kaldım.. Deer 152 nin ödeme seçenekleri uygun geldi ( gerçi çok vade farkı koydular ama..) Enduro hariç tarz önemli değil benim için. Sadece makina mümkün olduğu kadar az sorun çıkartsın.. İşte ikisi arasında kaldım çıkamıyorum..

Motosikleti
    Ledow 250cc Chopper
    varsa başka düşüncesi tavsiyesi olan arkadaşlar zaman ayırırsa çok sevinirim..
    Saygılarımla

SAKAL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Matrix 150
    superligt al onlada gezelim bende istiyorum superlight
    büyük para büyük araba büyük kalçalı kızlar, tek düşündüğüm yalnız bunlar(üstü açık mercedes içi kız dolu)

Xmaxman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner VXR 200
    bence kafayı kazıt ve kafanı kaşımak için tuttuğun adamları işten çıkar.. o tasarrufunlada daha iyi bir motor al..

şaka bir yanada bence her ikisinide alma.. bir arkadaşımızın dediği gibi honda al.. honda hayat onda olayı yani
    vınnnnnnnnnn !!!

Arıcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial MH 125 Drift
    en güzeli al bir yamaha yrb 125 bak dalgana parca bol ucuz zaten arızada yapmaz başında ağrımaz. hoşçakal

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler