Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: yamaha 125 esd mi mondial mh 125 drift mi???

Katılımcı sayısı
30. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • yamaha ybr 125 esd

19 63.33%
  • mondial mh 125 drift

11 36.67%
Birden fazla seçeneğe oy verilebilir.
2. sayfa BirinciBirinci 12

ybr 125 esd mi almalıyım yoksa mondial mh 125 drift mi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Olaya "Mondial" olarak değil de model bazında bakmak lazım. Drift'in koca bir başlığı var ve orada çok sorun çıkardığını hiç duymadım. Artık döküntü çinli dönemi sona erdi. YBR için ise söylenecek çok şey yok, Drift'ten daha iyi olduğunu herkes biliyor. Ben de merak ettim, neden sadece bu ikisi arasında kaldın ? Bu sınıfta en az 4-5 tane çok iyi alternatif var. Özellikle YBR motorlu Çinliler gayet iyi motorlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri 10 bg
    Biri 13 bg

Biri yamaha
    Biri mondial

Cinli bi motosikletle yamahayi tokatlamak paha bicilemez
    2004 YBR diye bişey duydunuz mu acep
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2004 YBR diye bişey duydunuz mu acep
    Temiz 2004 ybr kalmışsa alalım, hepsinin motoru yanmış kavrulmuş 9 senede, dışardan bakınca leş gibi duruyo. Gıcır gıcır bir çinli motoru bırakıp milletin 8-9 sene üzerinde tepindiği motoru almak zor

Motosikleti
    motoran ninety
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaya "Mondial" olarak değil de model bazında bakmak lazım. Drift'in koca bir başlığı var ve orada çok sorun çıkardığını hiç duymadım. Artık döküntü çinli dönemi sona erdi. YBR için ise söylenecek çok şey yok, Drift'ten daha iyi olduğunu herkes biliyor. Ben de merak ettim, neden sadece bu ikisi arasında kaldın ? Bu sınıfta en az 4-5 tane çok iyi alternatif var. Özellikle YBR motorlu Çinliler gayet iyi motorlar.
    bilmiyorum iki motorunda tipi hoşuma gidiyor aslında ybr yi az çok biliyorum daha önce vardı kullandım ve sattım satalı uzunda olmadı....ama şimdi yazın tekrar çalışıp bidaha alıcam vitesli bi motor arkadaşın biri mondial drifti tavsiye edince ikisi arasında kaldım eğer varsa başka motor önerin düşünebilirm..

ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    temiz bakarım diyorsan drifti rahatlıkla 2-3 sene kullanırsın. temız bakıyorsan. ama bakmıyorsan o motor 1 yıla sorun cıkarır, fakat 2.el ybr 2006 model, temız baksan da bakmasan da senı cook rahat 1 -2 yıl goturur, temız bulursan. sonucta 7 senelık motosiklet. ama ben senın yerınde olsam ki eger uzun sure kullanıcam dıyosam, param cok yoksa drift alırım. varsa cbf alırım. bu ikisinden biri. tabi hız ıstıyosam o parayı CBF'e vermem orası da ayrı bı tartısma konusu..

TheAzReaL07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz 2004 ybr kalmışsa alalım, hepsinin motoru yanmış kavrulmuş 9 senede, dışardan bakınca leş gibi duruyo. Gıcır gıcır bir çinli motoru bırakıp milletin 8-9 sene üzerinde tepindiği motoru almak zor
    oda doğru şimdi ölü 2004 ü kim napsın ama temizi de illaki vardır 0 çinli her türlü bakımsız bi 2004 ten iydir

Konuyu açan arkadaşım senin sorunu şöyle açıklıyım. Her iki motordan da pişman olucağını sanmam. Neden ? YBR yi kendim kullanıyorum gayet kaliteli bir sıkıntı çekmezsin hele ki 0 km ise Drift e gelirsek ybryi alırken benim de aklımı kurcalayan bir motordu piyasa baya tutundu alanlar da memnun sanırsam. Her ikisi de seni memnun edecektir bence bütçen yetiyosa YBR bütçen ybr için zorlanıcaksa Drift al ama gönlüm YBR dedir almadan önce ikisine de bin öyle karar ver hadi kolay gelsin
    Bir meyhane buldum mezarlığın karşısında eğer beni bulmak istersen ya ordayım ya da karşısında...

Motosikleti
    motoran ninety
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz bakarım diyorsan drifti rahatlıkla 2-3 sene kullanırsın. temız bakıyorsan. ama bakmıyorsan o motor 1 yıla sorun cıkarır, fakat 2.el ybr 2006 model, temız baksan da bakmasan da senı cook rahat 1 -2 yıl goturur, temız bulursan. sonucta 7 senelık motosiklet. ama ben senın yerınde olsam ki eger uzun sure kullanıcam dıyosam, param cok yoksa drift alırım. varsa cbf alırım. bu ikisinden biri. tabi hız ıstıyosam o parayı CBF'e vermem orası da ayrı bı tartısma konusu..
    abicim sağolasın öncelikle dediğin gibi temiz bakarım ben bende motoran ninety var 90 lık sıfır aldım iki yıldır bende geçen vizesini yaptırdım daha iki yıldır sadece yağını değiştirdim ve bakımlarını yaptırdım bide vizeden geçekerken arka lastiği değiştirdim bu kadar başka da bişi yapmadım sapasağlam motor halada kullanıyorum geçen sene ybr almıştık ybr 6 bine kadar kullandım sonra satmak zorunda kaldım....18 yaşında bir gencim ama öle hız tutkusu falan yok para konusuna gelince para biraz kısıtlı zaten hemen alamayacağım yazın çalışıp para kazanacağım yaz sonu almayı düşünüyorum ....

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:41 ----------

Alıntı TheAzReaL07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oda doğru şimdi ölü 2004 ü kim napsın ama temizi de illaki vardır 0 çinli her türlü bakımsız bi 2004 ten iydir

Konuyu açan arkadaşım senin sorunu şöyle açıklıyım. Her iki motordan da pişman olucağını sanmam. Neden ? YBR yi kendim kullanıyorum gayet kaliteli bir sıkıntı çekmezsin hele ki 0 km ise Drift e gelirsek ybryi alırken benim de aklımı kurcalayan bir motordu piyasa baya tutundu alanlar da memnun sanırsam. Her ikisi de seni memnun edecektir bence bütçen yetiyosa YBR bütçen ybr için zorlanıcaksa Drift al ama gönlüm YBR dedir almadan önce ikisine de bin öyle karar ver hadi kolay gelsin
    öncelikle sağolasın abicim güzel fikirlerin için ybr ye bindim biliyorum ama ben muğla marmariste oturuyorum buralatrda drift hiç görmedim görsem adamı yolda durdurup bi bincem motora .....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)