Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi kask fiyat performans açısından en iyisi?

Katılımcı sayısı
19. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Nolan N103 N-Com

2 10.53%
  • Nolan N63

5 26.32%
  • AGV K-4

6 31.58%
  • AGV K-3

6 31.58%

500 tL ye Kadar Hangi Kask? AGV mi? Nolan mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    AGV K-3 ve AGV K-4 ile Nolan N63 ve N103 arasında seçim yapamıyorum.

N61 eski kaskım ve bu güne kadar rahatlığı ve dayanıklılığı ile beni mahçup etmedi. Ona en yakın model N63. Fakat N61 in içi yıkanmıyor acaba N63 de mi bu şekilde bilemiyorum.

Genel olarak tercihim fullface olsada Nolan N103 de beni etkileyen kaslar arasında. Yeni N-Com özelliğini tam olarak bilmesemde sanırım müzik ve cep telefonu için işlevsel bazı özellikler katmış kaska. Sanırım seçimlerim arasına N-Com özelliğinide katacak olursam AGV K- 3 ve K-4 direk eleniyor.

Açıkcası bana içi çıkıp yıkanabilecek, sağlam, vizörü kolay kolay buğulanmayan ve bütcemide fazla zorlamayacak birşey lazım (N-com özelliği olmasada olur).

Anketli bir konu ama altına "bu kaskı seçtim şu sebeplerden dolayı" şeklinde açıklamada yaparsanız sevinirim. Ben oyumu Nolan N63 den yana kullanıyorum. Sebebi ise hem fiyatının uygun olması hemde içinin çıkarılıp yıkanabileceğini düşünmem (yanılıyor olabilirim) ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Nolan N61'im var baya eskidi ama çok güzel olduğundan vazgeçemiyorum. O yüzden Nolan alınız model fark etmez.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nolan N61'im var baya eskidi ama çok güzel olduğundan vazgeçemiyorum. O yüzden Nolan alınız model fark etmez.
    Bende de N61 var. İçide çıkıp yıkanabilse tadından yenmez, çokda rahat. Gel gelelim benim kaskın sırf içi çıkmadığı için yenilenme zamanı geldi ve bu sefer içi çıkıp yıkanabilen bir kask almayı kafaya koydum. N61' e bire bir benzeyen N63 modelinin içi çıkıp yıkanabiliyorsa alacağım ama o konu ile ilgili bir bilgi bulamadım. Tabii diğer modellerde kafamı karıştırmıyor değil. Özellikle N103 modelinede takmış durumdayım. Bakalım yorumlara ve önerilere göre bir seçim yapacağım ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:28 ----------

Biraz daha araştırdım ve Nolan N86 N-Com ve N90 N-Com da baya bir ilgimi çekti. Acaba bu Nolan kaskların içerisinde bulunan güneşliklerin kaliteleri nasıldır. Şimdi kafamı kurcalayan bu : ) ...

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    alternatif olarak kappa kv-1 de düşünebilirsin, 1,5 aydır kullanıyorum çok memnunum!

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Fazla dayanamadım Nolan N90 aldım. 610 tL tuttu ama en azından kaskı çıkartmadan burnumu oynayabileceğim : ))) ...

ghostrider20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 YAMAHA MT-07
    Ben açıkçası 500 tl ye shoei nin raid 2 serisini aldım.ve de cok memnunum neyse hayırlı olsun nolan kaskın
    Hayatı Korkarak Yaşarsan, Hayatı Yaşayanları Seyredersin...

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Nolan N90 aldığım firmanın elinde kalmamış, internet sitelerinde görünüyor fakat stoklarında yok. Neyse N90 arayışına devam ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:16 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:58 ----------

"Herşeyde vardır bi hayır" derler. N91 model bakıyorum. N90 ın bir üst modeliymiş, eğer stoklarda olsaymış eski model alacakmışız : ) ...

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:16 ----------

625 tL' ye N91 aldım. Beden ve renk bulmak için neredeyse internet satışı olan bütün mağazaları gezdim, "yeter artık bu son" dediğim son mağazada çıktı : ) ...

Moderatör (forrap) Tuncer Sezen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı uğurlu olsun Semih Allah yerle temas ettirmesin..

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı Tuncer Sezen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun Semih Allah yerle temas ettirmesin..
    Eyvallah Tuncer saolasın. MT bu konuda yorum olarak değil ama aldığı reklamlar sayesinde baya bir işime yaradı. En yukardaki bannerda bulunan motosikletim.com.tr sürekli gözüme çarpıyordu. "olmaz ama birde buraya bakayım" dedim ve orada çıktı : )).

Allah hiçbir motosiklet severi yerle temaz ettirmesin ...
    bardaktan bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)