Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Cbr 125 2013 & 2014

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar Honda Cbr 125' modelinin 2013 ve 2014 'modelin arasında ne fark var ? tek bildiğim desen bu konuda bilgilerinize ihtiyacım var

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Motor olarak lastik ebadı olarak kullanılan malzeme olarak hiçbir fark yok.

Birkaç sticker ve renk.

Motoru'daha mı güclü ?oluyor ve 2'side 125'lik ? 2013 yada 2014 modelimi tavsiye edersin?

Motosikleti
    Honda CBR 125r
    abi şehir içi kullanım için bence harika bir alet. 100km 2/2,5 lt benzin tüketimi 130kg ağırlık pratik kullanım. görüntü 10 üzerinden 8 daha ne olsun. 10 km işe gidiş 10km dönüş toplam 20 km 15 dak yı geçmiyor ulaşımım, hemde dolmuştan daha ucuz (sadece durağa kadar gitsem 15 dk yürürüm)... otopark derdim yok, trafik derdim yok, bakımdı sigortaydı vergiydi kapıda yatan arabaya aylık 300-400tl gidiyordu hepsinden kurtuldum, visa kartımdaki boşluktan anladım arabaya nekadar harcadığımı!! Çevreye verdiğin zarar daha az, dış ticaret açığını tetiklemiyorsun. benzin ve otomotiv sektörü olarak... bence insanlar bilinçlendikce kullanım artacak....

Ankara Gibi bir yerde motor süper peki kışın ne yapacaksın?

Motosikleti
    Honda CBR 125r
    Abi zaten nasıl memleketse 3 ay yazı anca gördük hemen soğuklar başladı.. havaya inat biniyorum iş yerinde sivillerim yoldayken kışlık mont kışlık pantolon kışlık eldiven ile sorun olmuyor ama yağmurda sıkıntılı oluyor. napalım her güzel bir sıkıntısı var arabayı kaldıracak bütcem yok yoksa kışın araba yazın motor iyi olurdu...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)