Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

AsyaMotor Swift 150 | Mondial 125MH Drift

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Merhaba, öncelikle herkese iyi akşamlar.

Motosiklet almayı düşünüyorum ve birçok araştırmamdan sonra Mondial 125MH Drift'te karar kıldım. Drift gerçekten çok hoşuma gidiyor. 2800TL'ye alınacak en iyi motosiklerden biri diye düşünüyorum. Drift'e karar verdikten sonra Salcano Wolf 125'i gördüm. çok övülen bi motosiklet o da çok hoşuma gitti. Kullanan herkes rahatlıgını ovuyor fakat ben gösteriş açısından Drift daha ağır bastıgı için tekrar Drift'te kaldım. Sonra ise, diğer forumlardan birinde AsyaMotor Swift 150'yi gördüm. Arkadaşın biri almış ve görüşlerini yazmış faydalı bi biçimde. Linkleri versem sıkıntı olmaz sanırım..

Mondial Drift'in incelemesi
    http://www.motordelisi.com/forum/mot...125-drift.html

AsyaMotor Swift'in incelemesi
    http://www.motordelisi.com/forum/mot...ki-kisi-d.html

Drift 135cc motoruyla 13beygir güce sahip.
    Swift'se 170cc motoruyla 14.2beygir güce sahip.

bu iki motosiklet Türk-Japon-Çin işi ve aralarında 100tl fiyat farkı var. Drift 2850TL, Swift 2750TL.

Siz olsaydınız bu iki motosikletten hangisini seçerdiniz, neden ? şimdiden gelecek yorumlar için teşekkür ediyorum.
    Think Nothing! Just Twist The Wrist

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Asyanın motoru daha büyük avantajı kullanmana bağlı. Drift şekil şemal yerinde. Birde servis bakımından yedek parça bakımından drift derim.,
    ugrgnr bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Nolann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX 600F K7
    Asya'yı kullanıyoruz, 40 bin km ye geldi lastik sıkıntısından baska birşey goremedik.Tavsiye olur
    [B]Otomobil sürücüleri herzaman aklı bir karış havada gezerler, O yüzden biz çok dikkatli olucaz. Kaskımızı takmayı unutmayalım. /B]

astorojna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt09
    drift drift drift resimde göründüğünden daha yakışıklı
    ugrgnr bunu beğendi.
    kadeh! karşındakine kaldırılır, aklındakine içilir...

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Kanuni yeni modellerinede bak

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni yeni modellerinede bak
    S170T var Kanuni'nin de onu da bekliyorum 170cc 15beygir. Drift ve Swift'ten güçlü. merak ediyorum o motosikleti. kimsede olmadıgı için karsılastırmaya gerek duymadım. bayii'si Mart ayında gelecek dedi bakalım.

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    dri
    ft ile swift arasında olsa olsa 1 bg fark vardır.swift te 170 cc. Fuarda inceledim beğendim, honda ace den kaliteli duruyor.yetkili çok az yaktığını soyledı 2.2/100 km.

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 20:58 ----------

---------- Post added at 21:07 ---------- Previous post was at 21:05 ----------

asya swift 1.3 bg daha güçlüymüş.

DünküÇocuK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 25 2019
    gorunus olarak drift daha gzl asya cok sırıtmıs farlar fln cok dandik havası vr ben cin im die bagırıyor sanki yedek parca servis bakımdanda drift derim asya da bana gore sadce Swift'se 170cc motoruyla 14.2beygir güce sahip.

sercan2667 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '''14 Crypton&''05 TDM 900''22 GSX-S 1000
    Swift için ön fren hidroliğini değiştirdikten sonra çok iyi oldu demiş.Hangi marka yağ acaba ?
    2020 'Tracer 900 İcon Blue

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    drift al en azından sıralı şanzıman var
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    MOTOR KISMI OLARAK AYNI MOTOR ASYADAKI 160CC MOTORU DRİFTTEKİ 135 CC OLAN MOTOR BAKIMINDAN KALİTELİ MOTORLAR AMA ELEKTRİK VEYA OTURUS POZISYONU VS GİDİP İNCELEMEK LAZIM
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Tam 170 cc olduğu için Asya diyecektim ki, vitesinin normal olmadığını gördüm. Sırf o vites kutusu tek başına almama sebebidir benim için...

Arkadaşlar yukarıdaki iki motoruda inceledim. Benim tercihim Swiftten yanaki, bende swift alacağım bu hafta. Arasındaki şu fark çok önemli bence. mondialde 60 km de motor sarsmaya başlıyormuş. fakat swiftte 110 da bile sanki 30 da gidiyormuş gibi sarsıntı yok diyor kullanıcılar. Bence tercihen swifttir. Motoru aldıktan sonra yorumu atarım...

Bu arada motoru aldıysan sanada hayırlı olsun Uğur.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    Alıntı s.Haluk.s adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yukarıdaki iki motoruda inceledim. Benim tercihim Swiftten yanaki, bende swift alacağım bu hafta. Arasındaki şu fark çok önemli bence. mondialde 60 km de motor sarsmaya başlıyormuş. fakat swiftte 110 da bile sanki 30 da gidiyormuş gibi sarsıntı yok diyor kullanıcılar. Bence tercihen swifttir. Motoru aldıktan sonra yorumu atarım...

Bu arada motoru aldıysan sanada hayırlı olsun Uğur.
    yok alamadım maalesef. bı sure daha da alamıcam sanırım. şans işte kader yüzümüze gülmüyo bu aralar. 300lira kenarda var fakat babamın butun kredı kartları dolu oldugu ıcın hıcbırnı kullanamıyorum halıyle alamıyorum. senet falan dusunsem hem babamın ıslerı kotuyken motosikletin ustunde nasıl keyıflı keyıflı dolasayım hem de senet'te faiz cok oluyor. yani yapılcak bısey yok. sabır edicem. hiç etmedigim kadar sabır ediyorum şu an. Drift'i altıma aldıgım gun benden delisi olmıcak ama

bu arada mondial drift çok methediliyor soylıyım. Swift'in cok kullanıcısı yok Drift kadar. vardır ama Swift'in - bi yönü. ben bi vites kutusu diye biliyorum. bakalım sen alırsan goruruzz drift'ten ıyı mı kotu mu. inşallah bi aksilik çıkmaz da alırsın Swifti kardesım. hadi iyi aksamlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)