Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Çoookk ACİL! Hangi scooteri alıyım!nolur cevap :(

Motovento
    REKLAM ALANI

ben kymco derim avrupa piyasası çok sağlam çin değil iyi marka dediğin modeli bilmiyorum ama ben pulsar kullanıyorum ve aşırı memnunum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motodevil.. arkadasım matrix e binmedim yalnız arn 125 yokuşta abimle beni (90 +80 kilo) arkaya yapıştırdı... gaza basınca şişmedi ve kasmadı. ayrıca yokusa hızla girmedik. hafif bi rampaydı ama denemek için rampanın ortasında durduk ve tekrar kalktık sorunsuz kalktı ve torku ikimizede hisettirdi. yani 2 kişiyi taşımasında sorun yok yalnız arn de tek amortisor var ve cok yumusak asıl sorun o.oda halledilebilir... güc ve çekiş konusunda asla sorun yaşamazsın arn de,,, ki matrix in 25 cc avantajı var... şunuda söyliyim yanılmıyosam arn 125 in tasarımı hondaya ait,,, hani motosiklet te kendini dünyaya kanıtlamış dünya markası honda var ya.... onun dışında arn nin fiyatı hala 2000 2200 ytl arası deişiyo matrix se 3000 ytl civarı... benimki sadece bi öneriydi arn den çok memnunuz sadece onu paylaştım....

motodevil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Arkadaslar herkese fikirleri icin cook tesekkur ederım.dun aksam itibarıyla kymco grand dink 150 aldım manyak bı motor 150cc 13bg su sogutmalı on arka disc maxi scooter bagaj ici lamba cep tel koymalıgı bunun gıbı bırcok kucuk ayrıntısı war motoru kısmetse pers gunu alcam alınca sıze bılgıler werıcem herkese ii gunler

Motosikleti
    vespa px 150
    honda da tercih edebilirisn modellere bi bak derim yada yamaha

arn125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hayırlı olsun Motodevil... güzel güclü bi model almıssın 13 bg istedigin tüm torku ve cekisi verir sana su sogutmalı olması cok cok ii.. güle güle kullan ama kasksız asla

mertdg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM GTS
    motor alma otobüse bin paran cebinde kalsın
    [B]Md[/B]

Bu sitenin Satılık Motorlar kısmında bir tane Hyndai citizen var. Gözü kapalı al o motosikleti

Motosikleti
    SYM GTS
    Alıntı kekodayi adlı üyeden alıntı
    Bu sitenin Satılık Motorlar kısmında bir tane Hyndai citizen var. Gözü kapalı al o motosikleti
    Sahibinide tanımıosundur sen şimdi kekodayı....hehehehe
    [B]Md[/B]

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    arkadaslar arn 125 harıc kımse anlamamıs heralde motorumu aldım KYMCU GRAND DINK 150 :D

Motosikleti
    SYM GTS
    hadi yaa geç kaldık ozaman keşke almasaydın onların fabrikasyon levye kayış bijonunda hata var..patlio motor
    [B]Md[/B]

titanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    AS 150 T 19 A
    Alıntı motodevil adlı üyeden alıntı
    Arkadaslar herkese fikirleri icin cook tesekkur ederım.dun aksam itibarıyla kymco grand dink 150 aldım manyak bı motor 150cc 13bg su sogutmalı on arka disc maxi scooter bagaj ici lamba cep tel koymalıgı bunun gıbı bırcok kucuk ayrıntısı war motoru kısmetse pers gunu alcam alınca sıze bılgıler werıcem herkese ii gunler

kardeş hayırlı olsun süper bir seçim

grand dink, 150 cc motorlar sınıfında bana göre marka olarak en iyisi en konforlusu ve en yakışıklısı. motor iki kişi için tasarlanmış ve iki kişi çok rahat ve konforlu binilebilir sanıyorum.

benim aklıma yatan en iyi 5.000 ytl lik scooter bu. Hayallerimi süslüyor Grand Dink 150. Arşiv yaptım kendime. Ve hala daha fazla bilgi almak istiyorum.

Arkadaşım umarım scooter ını aldığında duygularını ve izlenimlerini bizimle paylaşırsın.

Şimdilik sorularım şunlar zahmet olacak ama cevaplarsan bir çok memnun olurum.

1. Ne kadara mal oldu
    2. Taksit yapılyormu
    3. Ellerinde var mı yada sipariş üzerinemi getirtiyorlar

saygılar

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Momo
    Alıntı titanic adlı üyeden alıntı
    kardeş hayırlı olsun süper bir seçim

grand dink, 150 cc motorlar sınıfında bana göre marka olarak en iyisi en konforlusu ve en yakışıklısı. motor iki kişi için tasarlanmış ve iki kişi çok rahat ve konforlu binilebilir sanıyorum.

benim aklıma yatan en iyi 5.000 ytl lik scooter bu. Hayallerimi süslüyor Grand Dink 150. Arşiv yaptım kendime. Ve hala daha fazla bilgi almak istiyorum.

Arkadaşım umarım scooter ını aldığında duygularını ve izlenimlerini bizimle paylaşırsın.

Şimdilik sorularım şunlar zahmet olacak ama cevaplarsan bir çok memnun olurum.

1. Ne kadara mal oldu
    2. Taksit yapılyormu
    3. Ellerinde var mı yada sipariş üzerinemi getirtiyorlar

saygılar
    arkadasım motoru daha dun aksam aldım persembe yada cuma elımde olacak gelelım sorularına babamın arkadası olması dolayısıyla 5150ytl olan motoru 4800e bagladık ama plaka ruhsat bızden.300ytl sı pesın gerıye kalan 1800ytl sı taksıtle 12 taksıt ama dılersen hepsınıde taksıt yaptırabılıosun.ben bostancıda cavusogullarından aldım ellerınde 2 tande grand dınk wardı biri bordo dıgerı gumus ben gumus olanı aldım bıde canta hedıye ettıler.motorun goruntusu super konfora hıcbısıy denılmez performansı bılmıom daha kullanmadım ama kullanan warsa banada anlatsın tam bı konfor acısından uzun yol motoru zaten su sogutmalı olusundan anlasılıo arac kıtı falan war ceb telı carj etmek ıcın 12w lık bı yuwası falan fılan bıssıru kucuk ama kullanıslı aksesuarı war ben ama en cok performansı mrk edıom bılen arkadaslar lutfen yardımcı olun 160 kg bi motor 150cc 13bg sızce 2kısı yokus rampa tanırmı lutfen cvp

paradayz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    160/13=12,3. normal bir cekiş saglar bence.

BİSANCI_42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    daelim al sana iyi gelir bide istanbulda ilaç olur

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    yav konu hortlatmayınnnnnnnnnnnnnn
    Yeni yine yeniden

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler