Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Apachi XZ250RM Cross ON(On Road)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dogus2006 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Merhaba arkadaşlar bir anlık supermoto aşkı ile doldum ve hemen internete yapıştım.O an XT660x gibi canavara bakarken Apachi XZ250R'yi gördüm zaten biliyordum ama bilmediğim bir şey daha varmış On Road modeli.
    Sinyalizasyon farlar her şey var. Kuba,mondial,asya vs... gibi markalar istemiyorum ama on road istiyorum diyenler için güzel bir tercih.
    KeaSH-07 bunu beğendi.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı o 2 tekerin üzerinde gitmezdim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Mondial istemeyip Apachi marka motor isteyen olurmuki acaba

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    İsmi apache olabilir ama marka TVS'mi?
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    marka tvs değil eğer banka kredisi onaylansaydı şuan test yazısını seve seve yazıyor olucaktım kendileri 4 valfli su soğutmalı 26 bg lik bir canavar vede gerçekten sağlamdır artı olarak 8500 tl gibi bir fiyatı vardır :D ahh ahh

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    O buyuklukte bir arka disli ile yolda gitmek icin pek uygun gozukmedi bana...

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    marka tvs değil eğer banka kredisi onaylansaydı şuan test yazısını seve seve yazıyor olucaktım kendileri 4 valfli su soğutmalı 26 bg lik bir canavar vede gerçekten sağlamdır artı olarak 8500 tl gibi bir fiyatı vardır :D ahh ahh
    Markası ne peki? Apache bir markamı onu merak ediyorum şimdi.. ben ilk kez gördümde.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    aynen apachi türkiyeye getiren firmanın markası

Forumdan Uzaklaştırıldı
    http://www.youtube.com/watch?v=mgsVrEUBAoQ

buyrun size on numara bir inceleme,forumda offroad olanın kullanıcısı var.Youtube da videoları var, Işıldar motor getiriyor.

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial istemeyip Apachi marka motor isteyen olurmuki acaba
    Kendi adıma konuşuyorum ben istemem mondial bana her zaman itici gelmiştir gerek dışarıda gördüğüm örnekler sayesinde.

---------- Post added at 21:34 ---------- Previous post was at 21:32 ----------

su soğutma ve 27 beygir güçten söz ediyoruz mondial 17 beygirdi.

trazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    fiyat biraz daha ucuz olabilirdi 7800 gibi ama motor çok iyidir off road modelini sürdüm diğer çinliler yanına yaklaşamaz bendeki str mondial asyanın crossları hikaye yani bunun yanında

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    beyler bu motor piyasada görüp görebileceğimiz en sağlam en güçlü 250cc çinli yedek parça sıkıntısı olmayan bi marka
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

blamir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Z750R, Husaberg FE450e, YZ125
    8500TL mi??? İkinci el temiz japon alınır bu fiyata.

haojin2005 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 2006/Lada Samara 1500i 2001
    Sahipleri çok övüyordu off roadını çinli deyip geçmeyelim bence güzel bir motor ama stickerları kötü.Karbon kaplamayla baya güzel durur
    Bir insanın gerçek zenginliği, onun bu dünyada yaptığı iyilikleridir. (Hz. Muhammed(s.a.v))Bizim dinimiz, akla en uygun ve en doğal bir dindir. Ve ancak bu nedenledir ki son din olmuştur.(M.K.Atatürk)

Motosikleti
    Bajaj Dominar 400 UG
    Kafa tasarımı hoş değil ama motor süper bence

Mehmet Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF250L
    Bu motorun cross versiyonları special cross olmasaydı (plakalı ruhsatlı olsaydı) bence çok fazla satardı.
    dockerengin bunu beğendi.

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Mehmet Turan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motorun cross versiyonları special cross olmasaydı (plakalı ruhsatlı olsaydı) bence çok fazla satardı.
    Böyle çıkarımları nereden yapıyorsunuz, ben kestiremiyorum... Önceleri ben de isyan ediyordum, plakalı modeli yok diye. Şimdi çıkardılar, SM olarak geliyor. Ama böyle bayilerde motoru teslim almdan önce jant değişikliği de yaptırabilirsiniz. Ben asya bayisinde böyle bir durum yaşamıştım, "abi istersen içerde diğer jantlar var, onları takalım" demişlerdi. Bu motoru getiren firmada hem cross hem de SM jantları mevcut ve emin ol SM jantları çok daha fazla para ediyor(üretim maliyeti açısından değil, bulunabilirlik açısından). O yüzden "SM jantı istemiyorum" dersen bence seve seve yardımcı olurlar

Lakin bence çok satmamasının asıl sebebi fiyatı. Güçlü versiyonunun fiyatı 8000 TL civarında.

Ve bu apachilerin 2 modeli mevcut, birçok kişi bilmiyor olabilir;
    Bir tanesi ~17hp gücünde, çift egzozlu, 5.000~5.500TL ve plakasız.
    Diğeri 27~30 hp olduğu iddia edilen, tek egzozlu, 8000~8500 TL ve SM-Enduro çeşitli olan model.

Güçsüz olan modelin çok sattığı(rakiplerine göre baya çok) ve oldukça tutulduğunu biliyorum. Arazi için alan kişiler oldukça memnun kalmış. Hafif olması büyük avantaj gibi duruyor.

Ama güçlü olan model hakkında çok fazla bilgi bulamadım. Acaba 28hp lik modelden kullanan var mı?
    grognard bunu beğendi.
    #sürenadam

trazma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX 250
    28 hp lik olanın off roadını kullanmıştım çok beğenmiştim fakat plakasız olduğu için vazgeçmiştim.Motor bir japon vs gibi dengeli güçlü kıvrak bir motor arazide baya tatmin ediyor.
    dockerengin bunu beğendi.

Forumdaşlar selam, onroad modelini+cross lastikli jantlarını+renk olarak siyah olması gibi+ bulunduğum ile kargosu, hedayesi şusu busu ile nakit peşin son fiyat ne olur/olabilir araştırdım ancak sağlıklı bilgi bulamadım önerilerinize açığım, ancak "yalnız bu model ile ilgileniyorum", crf250 vs gibi capon'lar ile ilgilenmiyoruım(bütçe olupta çinko'ya meyl ediyorum ağzından köpükler fışkırtarak tenkit etmeyiniz benim tercihim.), izahat gerekirse 2 kişi ile arazi av/balık aksiyonlarında malzemeler ile beraber crf bayılır muhakkak, 6-8 ek beygir bu motor için yeterli, ve plaka ruhsat vesair kask/koruma gibi extra şeyler için bütçe ucu ucuna yetecek, bu durumda akıl verir iseniz sevinirim, acil/hayati bir durum olmaz ise inşaallah 1 hafta içinde alımı tamamlayacağım.

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    28 beygir 125 kg makine kulağa hoş geliyor, peki titreşim nasıl? vida dökülmesi var mı? sağlam makine mı? motorun rengi çok kötü oyuncak gibi basit ucuz bir görüntüsü var ...
    kullananlar yazarsa iyi olacak, takas yaparlarsa ben verebilirim benim motoru ...

http://www.apachi.com.tr/TR/products/motosiklet-modelleri/xz250rm-cross-onroad
    Gelecekse beklenen, beklemek güzeldir. Özleyecekse özlenen, özlemek güzeldir. Ve sevecekse sevilen; O hayat her şeye bedeldir. Özdemir Asaf...

Alıntı polo34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    28 beygir 125 kg makine kulağa hoş geliyor, peki titreşim nasıl? vida dökülmesi var mı? sağlam makine mı? motorun rengi çok kötü oyuncak gibi basit ucuz bir görüntüsü var ...
    kullananlar yazarsa iyi olacak, takas yaparlarsa ben verebilirim benim motoru ...

http://www.apachi.com.tr/TR/products/motosiklet-modelleri/xz250rm-cross-onroad
    Kesinlikle haklısınız, aynen çok basit bir boyama, sticker, ve plastik aksamı var gibi, kısmet olurda alır isem safha safha parça değişimlerini, ek aparat vs gibi konuları buradan paylaşacağım inşaallah.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)