Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Chopper'lerin Kıyaslaması Zealsun,Gomoto,Salcano,Mondial,Monero,Keeway, Ramzey,Jinlun

Motovento
    REKLAM ALANI
    AtiRaptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Alıntı infrared adlı üyeden alıntı
    Dostum bir fotoğrafını koyabilir misin şu topice...

masai:
    http://www.motana.com.tr/urun_ic.php?id=7&mid=2
    bu taiwan malı bir motormuş.. Fiyat bilen var mı?
    Hocam resimle uğraştırma beni.
    Yerin neresi söyle geleyim, canlısını gör, motoru test et.

Uyarsa yer soyle geleyim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Alıntı attilamm adlı üyeden alıntı
    mühim değil...

abicim keeway'de problem olmaz... adam şu an kapora yatırıp fiyatı sabitleme şansına sahipsin... ha sonra motor geldiğinde beğenmezsin almazsın o sana kalmış... ama vitrine sunduğu malzemeyi vitrine sunduğu fiyattan satmak zorunda... tüketici hakların var... kendi başıma gelen bir örnek söyleyeyim... bende bu arada araba değiştiriyorum... yeni araç almak için bir Fiat bayiine gittim:

- işte şu şu şu özellikleri olan bir Grande Punto ne kadar dedim
    - adam ilk önce bi fiyat çıkardı katalogdan sonra ekledi bu özellikli Grande Punto Henüz üretilmedi Mayıs'ta anca teslim edebiliriz ve fiyat sabtlemesi de yapamıyoruz...
    - benim tepem attı... müşteri ilişkileri şikayet hattını aradım, dedim ki siz bu aracı satışa sunmuşunuz... internet sitesinde fiyatlandırmasına kadar her türlü cin con var... ben çıkarttım parayı almak istiyorum kardeşim dediğimde bana araç yok diyosunuz bide fiyat sabitleyemeyiz diyosunuz... o zaman bende haklarımı korurum dedim...
    - 24 saat sonra işte şu şu bayiine gidip sözleşme imzalayıp fiyatı sabitleyebilirsiniz dediler...

Şu anda Masai marka 250 cc motor'da da benzeri bir durum söz konusu... internet'te fiyatı 2950 gözüküyor... bana bir kuruş fazlaya satamazlar... tabi onu almaya karar verirsem
    Görünce beğenmezsem??? Çünkü çoğu motor fotografta gözüktüğü gibi olmuyor ve hiç aslını görmedim.

Yine de olmayan motoru ucuz satıyormus gibi yansıtmaları dogru değil. Belki haklısın ama tuketici Dernekleri ile uğraşmak da hiç kolay değil...

Alıntı AtiRaptor adlı üyeden alıntı
    Hocam resimle uğraştırma beni.
    Yerin neresi söyle geleyim, canlısını gör, motoru test et.

Uyarsa yer soyle geleyim.
    MSN yok mu üstadım sende

AtiRaptor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor
    Inrared, attım sana ozel mesaj olarak msn i.
    Oradan devam edelim.

Motosikleti
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

megasoft - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşım,
    Zongshen LZX250 CC
    Yeni ÖTV+KDV dahil fiyatı Mototurkadan mail ile aldım.
    5.334.- YTL
    dahil edermisin.

JR511 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Masai Grand Eagle
    vallahi attilamm ın özenle yaptığı güncellemenin sonunda, kendisi motosiklet seçeneğini MASAI - Grand Eagle dan yana kullandı... tabi dolayısiyle bende öyle kullanmış oldum kardeş olunca bize ne gelirse kullanmak düşer.. Hayırlı olsun kazasız belasız kullanırsın işallah attilamm...

-CRiminAL- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuardan beri ilk defa genel bi düşünce sunmak istedim sizlere.Katılan katılmayan herkesin canı sağolsun.Ama sadece düşüncelerimi bilin istedim.
    Maalesef benim piyasadaki hiçbir 250 cclik çin malı cruiser modeline güvenim kalmadı.Bir kere kalıplarını küçük tutmuşlar.Aralarında bir tek land cruiser modelinin kalıbı var.Ama onun da işçiliği gerçekten leş.Detaylarında çok kusur buldum.Bi kere herşeyden önce o şekildeki bir janta arka teker üzerindeki disk fren tam bir handikap olmuş.Ya insan biraz estetik yapar ya da jantını ona göre seçer.
    Bunun haricinde piyasadaki diğer çinlilerin fren ve viteslerine dikkatinizi çekerim.Çoğu kamyon debriyajı gibi pedalın 15 cm üzerinden başlıyor.Ayağınızın burnuyla basmanız mümkün değil.Arka koltuğa oturmanız lazım anca.Mecburen ayağınızı kaldırıp basmak zorundasınız.Truva-Skygo-Salcano-Supershadow-Masai hepsi bu şekilde estetiklikten uzaktı.Sadece regal ve land cruiserin fren pedalı ergonomik.Kusura bakılmasın ama marka kral olsun üzerinde kendinizi rahat ve emniyette hisstemezseniz o motoru almazsınız.Freni zorlanarak yapacaksam ben almam o motoru dostlar.
    Forumda eski olanlar benim iri yarı bi adam olduğumu bilirler ve benim tipimdeki adamların cruiserdan başka çaresi de yoktur işin gerçeği.Bu durumda hayal kırıklığı yaşamak çok normal.
    Fuarda tam umutlarımın kesildiği anda ZEALSUN ZS 150-19 Modelini gördüm.Bindim ve dedim ki tamam budur.Ne fren kasıyor ne vites kasıyor.Ne kasa alçak ne de kısa.Çok sağlam aksesuar konulmuş ve tüm aksesuarları başarıyla üzerinde taşıyor.Motoruna gelince evet aynı keeway superlight ayarı ama daha estetik ve balansörlü.Tüm ibreleri mevcut ve bindiğinizde kontrolün sizde olduğunu hissettiriyor.Zaten 250 lik olsaydı 5 milyar olsa bine onu alırdım.Uzun lafın kısası ben artık Zealsun almaya karar verdim.Yok beygirmiş yok serilikmiş bunları geçtim arkadaş.Üzerinde kendimi en iyi hissettiğim motoru almaya karar verdim.Bu sezon bununla idare edecez ve seneye japona geçecez artık bu şard oldu.Kullananların da şikayeti yok arkadaşlar.1800 kmde kullananlar var ve dişlisini 15 ten 17 liye çıkartıp aynı kanuni tigerdaki gibi hantallığın önüne geçilebiliyor.Sezonun açıldığını yazın geldiğini ve hala aylardır umut bağladığımız modellerin satışa sunmadığını düşünecek olursak geç kalmamak adına denenmiş bir motoru referans almayıo yeğlerim.
    Yaz geliyor arkadaşlar millet tatile gidecek.
    Çoğu kullanıcı kendi şehrinde rodajını tamamlayıp,bakımlarını yaptırıp var ilk 1000 kmde çıkabilecek sorunların önüne geçmek ister.Sorun yoksa alır motorunu basar gider ANtalyaya.Kimse de deneme tahtası olmaz.
    Umarım ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.

Herkese saygılar

attilamm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow VT 750
    iyi tercih bence... fuarda çektiğin fotoğraflara baktım... Harley'lerden sonra sana en güzel oturan motoru tercih etmişsin gerçekten... güle güle kullan...

Alıntı attilamm adlı üyeden alıntı
    iyi tercih bence... fuarda çektiğin fotoğraflara baktım... Harley'lerden sonra sana en güzel oturan motoru tercih etmişsin gerçekten... güle güle kullan...

Vay dostum sağolasın ya.Baya dikkatlisin bakıyorum.
    Herkes yakışanı alsın ortalık vızır vızır motorcu dolsun be

Motosikleti
    Evet bence de Zealsun guzel duruyordu fuarda. Yüksekte olduğu için (Lütfi Kırdar'da) üzerine oturamamıştım ama...
    Hem de 2100 YTL idi...
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

muratdiksöz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PRINCE cruiser Zs150/19
    dostlar merhaba, parekende 2 bayi zealsun 150-19 a 2300ytl derler bugün biriile görüştüm aybaşını gelmesi bulur ayrıca 5 adet gelecek ama4 ü satıldı derler bende bekliyorum.criminal bu gidişle beraber alacağız galiba ilaveten Çelik bisikletinde ,kuba (gaziantep)motoran ında crusierleri var yanılmıyorsam listede yoktu .Çelik 2.fuardaydı ve istanbul firması...

Alıntı muratdiksöz adlı üyeden alıntı
    dostlar merhaba, parekende 2 bayi zealsun 150-19 a 2300ytl derler bugün biriile görüştüm aybaşını gelmesi bulur ayrıca 5 adet gelecek ama4 ü satıldı derler bende bekliyorum.criminal bu gidişle beraber alacağız galiba ilaveten Çelik bisikletinde ,kuba (gaziantep)motoran ında crusierleri var yanılmıyorsam listede yoktu .Çelik 2.fuardaydı ve istanbul firması...
    Neden olmasın dostum alırız beraber tabi.Zaten çok satılıyo şu anda kapora vermeden alınamaz.
    Çelik ve Küba motoruda beğenmedim açıkçası.Sadece Kübanın oturuş tipi güzeldi

Forumdan Uzaklaştırıldı nartallo84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sattık makinayı işallah 600 cc
    Yeni bir model skygo 200 cc v2 su soğutmalı 16.5 hp 4000- 4500 ytl civarı.Site adresi www.cullas.com

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    Criminali dinleyin arkadaşlar gercekten 4*4 lük araştırmış bende Zealsun aldım iki günoldu canavar gibi motor ilgili topicten takip edebilirsiniz Keway 150 SL den gayet memnundum ama bu motor daha iyi diyorum

Alıntı ceash adlı üyeden alıntı
    Criminali dinleyin arkadaşlar gercekten 4*4 lük araştırmış bende Zealsun aldım iki günoldu canavar gibi motor ilgili topicten takip edebilirsiniz Keway 150 SL den gayet memnundum ama bu motor daha iyi diyorum

Kazasız belasız kullan dostum.

kurt_kapani_mos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pegeout 103 simsek+honda cbr 125 r
    hayırlı olsun...
    en iyi sürücü en dikkatli olandır...
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    bu vatanın ekmeğini yiyip ihanet eden bir gün ekmeği yediği yerden kurşunu yer....
    kurt_kapani

aseadrop - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco VENOX
    hayırlı olsun

geleceğin yarışçısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba site sakinleri bende sizlerin arasında bulunmaktan onur duyacağım inşallah sizlerde beni seversiniz. ama şimdilik motorsikletim olmadığı için bir motorsiklet alamayı düşünüyorum. sizce mondial mı? jinlun mu? yellow rock mu? ha bide regal varmış acaba hangisi yorumlarınızı bekliyorum. saygılarla ben geleceğin yarışçısı:silent:

Salcano sm250-4 chopper aldım.Resimlerini ekliyorum.Sorularınız olursa cevaplayabilirim.Daha önce de başlık açarak yazmıştım ama ne yazık ki silinmiş.Bana göre taşınması daha uygun olurdu.Bilgi dahi verilmeden silinmesi hoş birşey değil.Ne de olsa insanlar bu siteye güveniyor ve inanıyor.Yanlışlık varsa ve art niyet yoksa düzeltilmeli,yok edilmemeli bence.Arkadaşların daha dikkatli olaması gerektiği sanıyorum.

http://img232.imageshack.us/img232/5908/motor0486dz.jpg
    http://img232.imageshack.us/img232/5812/motor0464jn.jpg
    http://img232.imageshack.us/img232/8997/motor0476xd.jpg

Alıntı TANSU adlı üyeden alıntı
    Salcano sm250-4 chopper aldım.Resimlerini ekliyorum.Sorularınız olursa cevaplayabilirim.Daha önce de başlık açarak yazmıştım ama ne yazık ki silinmiş.Bana göre taşınması daha uygun olurdu.Bilgi dahi verilmeden silinmesi hoş birşey değil.Ne de olsa insanlar bu siteye güveniyor ve inanıyor.Yanlışlık varsa ve art niyet yoksa düzeltilmeli,yok edilmemeli bence.Arkadaşların daha dikkatli olaması gerektiği sanıyorum.

http://img232.imageshack.us/img232/5908/motor0486dz.jpg
    http://img232.imageshack.us/img232/5812/motor0464jn.jpg
    http://img232.imageshack.us/img232/8997/motor0476xd.jpg
    Kardes, hayirli olsun....Umarim beklentilerini karsilar...Benim ogrenmek istedigim sana anahtar teslim kaca maloldu....ve odemede kolaylik gosteriyorlarmi?

tekrar hayirli olsun...kazasiz surusler dilerim...

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler