Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Hangi 250 R

Katılımcı sayısı
236. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Honda CBR 250R

111 47.03%
  • Bumoto Calibre 250R

35 14.83%
  • Hyosung GT 250R

90 38.14%
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Calibre 250R Hyosung GT 250 R Honda CBR 250 R AnkeT

Motovento
    REKLAM ALANI
    ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Alıntı possi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gibi dandik bir motoru almamalısın bence,

resmen dolandırıcılık yapıyorlar,kalitesiz malzemeleri yüksek fiyatlardan satıyorlar millet ayakta uyuyor otel parası veriyor,ses desen tam bir fiyasko tangut tungur sesler geliyor,racing oturuş pozisyonuymuş,250 cc den de amma racing olur ya,motorun övünülecek hiçbir tarafı yok,biraz öne yatık gittikleri için hemen racing pozisyonu cart curt,touring diye dalga geçilen ninja 250 bile hyosung 250 yi geçiyor,nerde bunun racingi ? hani racingin anlamı ?

bence ninja 250,cbr 250,bumoto250 arasından birini seçmelisin kesinlikle hyosungdan uzak dur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

ninja başlığında bir arkadaş hysunglar son süratte giderken ninja 250 ile bunları 140 ile geçtiğini yazmıştı,ayrıca hyosung başlığında bir arkadaş yağmur yağdığı zaman motorun kendi kendine gaz verdiğini,ve yağmurda frenlerinin tutmadığını söylemişti,lütfen ne kullandığımızı bilelim ona göre seçelim yoksa görüntü olucak diye hayatımızı riske atmaya gerek yok

komikti hakkaten. aynı motorun üzerindeki sticker honda veya kawa olsaydı bu yorumlar ne olurdu tüm hyo alemi bunu merak ediyor. aldım hocam ben motoru tavsiye kısmını geçtim.
    caDo. bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    hyosung gibi dandik bir motoru almamalısın bence,

resmen dolandırıcılık yapıyorlar,kalitesiz malzemeleri yüksek fiyatlardan satıyorlar millet ayakta uyuyor otel parası veriyor,ses desen tam bir fiyasko tangut tungur sesler geliyor,racing oturuş pozisyonuymuş,250 cc den de amma racing olur ya,motorun övünülecek hiçbir tarafı yok,biraz öne yatık gittikleri için hemen racing pozisyonu cart curt,touring diye dalga geçilen ninja 250 bile hyosung 250 yi geçiyor,nerde bunun racingi ? hani racingin anlamı ?

bence ninja 250,cbr 250,bumoto250 arasından birini seçmelisin kesinlikle hyosungdan uzak dur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:33 ----------

ninja başlığında bir arkadaş hysunglar son süratte giderken ninja 250 ile bunları 140 ile geçtiğini yazmıştı,ayrıca hyosung başlığında bir arkadaş yağmur yağdığı zaman motorun kendi kendine gaz verdiğini,ve yağmurda frenlerinin tutmadığını söylemişti,lütfen ne kullandığımızı bilelim ona göre seçelim yoksa görüntü olucak diye hayatımızı riske atmaya gerek yok
    lan insanı varya çileden çıkarıyor bu cahillikler yok efendim niNjalı bi arakdaş 140la geçiyomuş hyosungu evet doğru beni geçti o arkadaş benim arkadaşım oluyor ama suan yeni gösterge bekliyor kawasakiden çünkü göstergesi 140tan sonra takılıyor devir artıyor ama km artmıyor aynı motor 140la giderken 165km ile giden cbr250r ıda geçti ama onu bilmessin tabi nasıl bi yobazlıktır ezbere konusmaktır yalan yanlıs bilgileri konuşmaktır anlamadım YOK ARKADAŞ YA FORUMLARDA ADAM GİBİ BİLGİ YOK İLKKEZ GİRSEM SUNU OKUSAM KİM BİLİR MOTOR HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜRDÜM ayrıca yağmurlarda fren tutmama olayı bazı servislerin sattığı 15tllik balatalar yüzünden o duruma bende tanık oldum yağış olunca motor durmuyor ama kalite bir balata taktığında tipi olsa fren aynı sertlikte durduruyor ama bizim insanımıza kötüleme karalama aşalama hor görme olsun kaçırmaz. EY POSSİ misin nesin madem hyo bu kadar kötü piyasaya daha dün giren bumotoyu nasıl alınabilicekler arasına koyuyosun bu mantıkla ben sana söliyim sallamasyon atmasyon ayrıca orda racing otorus pozisyonuna sahip 250cc motor deniliyor performansına sahip denmiyor 600cc geçsin die beklemeye gerek yok ayrıca 2 silindir aletten nasıl bi ses bekliyosun oda ayrı bi vaka ister honda ister kawa allah hariç kim yaparsa yapsın 1-2 silindirden 4 silindir sesi cıkaramaz bu sölediklerimde birinin yalan olduğunu ispat eden çıkarsada ben üyeliğimi siler bi dahada buraya girmem yeter ya çamur at izi kalsın bıktım ya kimiside gidiyor 2006 hyolar orjinal korea diğerleri ni kanuni aldı çin malı diyor salak sanıyor avrupada karbüratörlü onun motoru satılıyor die düşünüyor BİZİM İNSANIMIZ KARALAMAKTANSA AZCIK İNGİLİZCE ÖĞRENİP ARAŞTIRSA BÜYÜK BİR KALKINMA OLUR ÜLKEDE AMA OLURMU BİZ ÖÖÖ KAKA MOK DİE KÖTÜLİYELİM İŞKEMBEDEN ATALIM BİLMİYENLERİN BEYNİNİ SULANDIRALIM BİLİNÇSİZ GELDİK ARKADAN GELENLERIDE BİLİNÇSİZ YAPALIM (((( sorun benim hyo kullanmam değil sorun insanların hurafe bilgilerle buraya gerçekmiş gibi yazmaları yoksa hyo babamın malı değil yarın gider honda alırım ama ne olursa olsun yalan yanlış yoruma gelemiyorum ister hyo için olsun ister cb125e için fark etmez doğru olsun bilgi azımı açmam))))
    caDo. bunu beğendi.
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

ysfist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 xt660z TENERE
    Nedense şu hyoyu bir tek uzaktan görenler beğenmiyor. Bir de altin elbiseli adam in hyosung tanıttığı bölümü izlediyse bu arkadaşlar iyice hircinlasiyorlar hyoya karşı. Vay vay
    caDo. bunu beğendi.

Alıntı Alper Kaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lan insanı varya çileden çıkarıyor bu cahillikler yok efendim niNjalı bi arakdaş 140la geçiyomuş hyosungu evet doğru beni geçti o arkadaş benim arkadaşım oluyor ama suan yeni gösterge bekliyor kawasakiden çünkü göstergesi 140tan sonra takılıyor devir artıyor ama km artmıyor aynı motor 140la giderken 165km ile giden cbr250r ıda geçti ama onu bilmessin tabi nasıl bi yobazlıktır ezbere konusmaktır yalan yanlıs bilgileri konuşmaktır anlamadım YOK ARKADAŞ YA FORUMLARDA ADAM GİBİ BİLGİ YOK İLKKEZ GİRSEM SUNU OKUSAM KİM BİLİR MOTOR HAKKINDA NELER DÜŞÜNÜRDÜM ayrıca yağmurlarda fren tutmama olayı bazı servislerin sattığı 15tllik balatalar yüzünden o duruma bende tanık oldum yağış olunca motor durmuyor ama kalite bir balata taktığında tipi olsa fren aynı sertlikte durduruyor ama bizim insanımıza kötüleme karalama aşalama hor görme olsun kaçırmaz. EY POSSİ misin nesin madem hyo bu kadar kötü piyasaya daha dün giren bumotoyu nasıl alınabilicekler arasına koyuyosun bu mantıkla ben sana söliyim sallamasyon atmasyon ayrıca orda racing otorus pozisyonuna sahip 250cc motor deniliyor performansına sahip denmiyor 600cc geçsin die beklemeye gerek yok ayrıca 2 silindir aletten nasıl bi ses bekliyosun oda ayrı bi vaka ister honda ister kawa allah hariç kim yaparsa yapsın 1-2 silindirden 4 silindir sesi cıkaramaz bu sölediklerimde birinin yalan olduğunu ispat eden çıkarsada ben üyeliğimi siler bi dahada buraya girmem yeter ya çamur at izi kalsın bıktım ya kimiside gidiyor 2006 hyolar orjinal korea diğerleri ni kanuni aldı çin malı diyor salak sanıyor avrupada karbüratörlü onun motoru satılıyor die düşünüyor BİZİM İNSANIMIZ KARALAMAKTANSA AZCIK İNGİLİZCE ÖĞRENİP ARAŞTIRSA BÜYÜK BİR KALKINMA OLUR ÜLKEDE AMA OLURMU BİZ ÖÖÖ KAKA MOK DİE KÖTÜLİYELİM İŞKEMBEDEN ATALIM BİLMİYENLERİN BEYNİNİ SULANDIRALIM BİLİNÇSİZ GELDİK ARKADAN GELENLERIDE BİLİNÇSİZ YAPALIM (((( sorun benim hyo kullanmam değil sorun insanların hurafe bilgilerle buraya gerçekmiş gibi yazmaları yoksa hyo babamın malı değil yarın gider honda alırım ama ne olursa olsun yalan yanlış yoruma gelemiyorum ister hyo için olsun ister cb125e için fark etmez doğru olsun bilgi azımı açmam))))
    ya bırak arkadaşım,ninja 250 nin göstergesine kötü çirkin dediniz birde yok efendim bozukmuş yok efendim parça bekliyorumuş bunlar hikaye palavra,ben hayatımda böyle saçma bir sorun duymadım 140 km ile giderken gösterge mi takılır?birisi mi durduruyor göstergeyi niye gitmiyor ? tamam sallıyosunuz da biraz destekli sallayın böyle hurafe duymadım,ayrıca kanuni hysung diye geçmiyormu bu alet ? kanuninin mallarını hepimiz biliyoruz herkes şikayetci motor utanmasa yolda giderken dağılacak,zaten bu motor eskiden krank problemi çıkartırdı,millet resmen ölümle dans ediyor,ayrıca arkadaşım sen hayatında racing motora bindinmi ? hyosunga racing oturuş pozisyonu diyorlar da ben pek birşeye benzetemedim yani,acayip insanı rahatsız eden tamamen gereksiz bir pozisyonu var yani buna racing pozisyonu demek çok yanlış olur lütfen ne deediğimizi bilelim. son olarak bu hyosungların lastikleri de çok kötüymüş,hayatımda duymadığım bir marka söylediler de unuttum,birde lastik parası falan tam işkence yani

Motosikleti
    ya bırak arkadaşım,ninja 250 nin göstergesine kötü çirkin dediniz birde yok efendim bozukmuş yok efendim parça bekliyorumuş bunlar hikaye palavra,ben hayatımda böyle saçma bir sorun duymadım 140 km ile giderken gösterge mi takılır?birisi mi durduruyor göstergeyi niye gitmiyor ? tamam sallıyosunuz da biraz destekli sallayın böyle hurafe duymadım,ayrıca kanuni hysung diye geçmiyormu bu alet ? kanuninin mallarını hepimiz biliyoruz herkes şikayetci motor utanmasa yolda giderken dağılacak,zaten bu motor eskiden krank problemi çıkartırdı,millet resmen ölümle dans ediyor,ayrıca arkadaşım sen hayatında racing motora bindinmi ? hyosunga racing oturuş pozisyonu diyorlar da ben pek birşeye benzetemedim yani,acayip insanı rahatsız eden tamamen gereksiz bir pozisyonu var yani buna racing pozisyonu demek çok yanlış olur lütfen ne deediğimizi bilelim. son olarak bu hyosungların lastikleri de çok kötüymüş,hayatımda duymadığım bir marka söylediler de unuttum,birde lastik parası falan tam işkence yani
    eğer ben yalan sölediysem gösterge arızası için arkadaşım alalh benim ve 7 sülalemin belasını versin eğer doğru sölediysem böle bi hata varsa gösterge 140ta takılıyosa allah senin ve 7 sülalenin belasını versin o denli içime oturdu bu olay dahada bişey demiyorum allaha havale ediyorum zaten bela okumaya başladım cahille tartışırsan onun seviyesine düşersin boşuna demiyolar kendi bildiklerini kendine sakla milletin beynini boş bulandırma bari
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    Hacı neden boşuna yarıştırıyorsun ki. Görmüyormusun adam normal değil
    Saçma sapan konuşuyor neden mantıklı açıklama yapmaya çalışıyorsun ki
    caDo. ve Alper Kaya bunu beğendiler.

lütfen böyle beddua edip konuyu geçiştirme, konudan uzaklaşma politikalarından vazgeçin,mantıklı şeyler yazarsanız sevinirim.cehalat değil şimdi bunları hergün görüyoruz

UNdocab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT650, RT125
    lütfen böyle beddua edip konuyu geçiştirme, konudan uzaklaşma politikalarından vazgeçin,mantıklı şeyler yazarsanız sevinirim.cehalat değil şimdi bunları hergün görüyoruz
    Bir örnek veriyorsun 140 la giden bir ninja hyoyu geçti diye bunu forumdan okudun sana cevabı bunu buraya yazan kişi söylüyor ama sen olayın başına geldiği kişiye yani olayı aktarama itibar etmiyorsun kusura bakma ama saçmalıyorsun
    Kanuni italyan malı da satıyor.motorunda Türkiye satıcısının kalitesi ile mer alakası var.
    Diyecek laf bulamıyorum

caDo. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sibief 150
    Possi lütfen biraz mantıklı yazılar yaz. Kanuni, hyosungun türkiye distribütörlüğünü aldı, bundan önce distribütörlük global motordaydı. Şimdi ise Kanuni aldı, yani Kanuninin üretim ile hiç bir alakası yoktur. Motorlar hala kore de üretiliyor. Türkiyeye geldiği zaman üstüne S&T kanuni yazı yapıştırılıyor. Yani yok kanuni aldı, üretim çine kaydı gibi yazılar yazmak sırf bilgi kirliliğidir. Bu arada sana diğer attığım mesajlarda da söyledim şimdi de söylüyorum. youtube ta kawasaki vs hyosung diye arattın mı? pek çok video çıkıyor ben 1-2 tane izledim. Ve hyosung, kawasaki yi geçiyordu. Tabi kawasakinin, hyosungu geçtiği videolarda vardır. Ses konusuna gelince youtube dan bir video koyuyorum. İzle ordakilerinde hyosung dediğini görüceksin.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    possi sen şimdi bisikletle hyosung u geçtim de dersin. peki sen hayatında hiç racing motora bindin mi?
    zonta bunu beğendi.

caDo,videosunu koyduğun motor eski kasa ninja 250,ayrıca pek de güvenilir bulmuyorum internetteki karşılaştırmaları,eksozu sadece dışardan gösteriyor türk usulü matkapla delinmediği ne malum ? ayrıca hala diyorsunuz hyosung ninjayı geçiyor,bende bu videosu koyabiirimhttp://www.youtube.com/watch?v=mfy9FtFZun0,iki motor da değiştirilmemiş ve ninja kazanmış diyorlar.video kalitesi çok kötü ama...
    aletlerin beygir ve tork güçlerini yaziyim buraya
    ninja 33 beygir
    hyosung 28 beyigr
    yani hyosungun ninjayı geçebilmesi için ilahi bir dokunuş falan gerekiyor

kanuni olayına gelirsek,piyasada başka marka kalmadı neden kanuni getiriyor ? bu da bizim mallar gibi dandik zaten arada yabancılık çekmez diye getiriyor işte,bütün diğer markalar anlamış hyosungun ne mal olduğunu o yüzden ellerini bile sürmüyorlar.

Pistolero_10 bende 600 rr var ama şu bindiğiniz motora lütfen r,racing falan demeyin çünkü kendi motorumdan soğuyorum,daha önceden dediğim gibi amaçsız biçimsiz bir oturuşu var o motorun.

Motosikleti
    sibief 150
    Possi sana cevap vermekten yoruldum açıkçası, çünkü insan karşısında tartıştığı birinin birazda olsa mantıklı olmasını bekler. Eski kasa yeni kasa ne fark eder. Sonuçta makineleri aynı, doğal olarak seslerde aynı, demişin ''hyosungun eksozu delmişlerdir.'' Adamların işi gücü yok sırf hyosung'u yücelmek için eksoz delecekler. Ya öle bile olsa o videoyu ben temsili koydum. Ben zaten bu 3 motorada ayrı ayrı bindim. Test ettim, seslerinide dinledim. Ve Hyosungta karar kıldım. Sende 600rr varmış bu yüzden mi hondaya laf söyletmiyorsun? 600rr var diye honda sana her ay paramı ödüyor yoksa? Mesela 600rr veya r6 varken hyosungun GT 650 R alınmaz. 600cc motor alıcaksam zaten hyosung almam. Bak bunu söyleyebiliyorum. Bu arada motorun SS olması için illa 600cc olmasına gerek yok 125cc den bile SS olur. Senin paran vardır 600cc alırsın, ama benim param yok 250cc alırım. Ama 250cc den SS olmaz diyemezsin. Sonuçta her modelin kendi sınıfı vardır. Ve kendi sınıfındakilerle yarışabilir.

Motosikleti
    ben korktum lan şimdi millet ne kafayla 600rr sürüyor çok gelişmiş bi milletiz valla madem verilerden konusuyoruz hyosung 29.3bg Possi iyi bak atmasyon yapma ayriyeyetten motorun şekli ve tork bilgileri kalkışta ve son hızda fark ettirebilir yüzde 85-90 ninja250r hyosungu geçiyor ona bişey demiyorum bi dahada sana yazmıycam zaten bi lafında bilinçli değil yalan dolan hepsi kulaktan dolma -- ama bilip söliyenide dinlemiyosun örnek verdiğin yağmurda fren tutmama yazısının fialn tamamını oku olayın 5-10tllik balataların ıslakta özeliklerini yitirip yumuşadığından ve buna karşılık yumusamış balatanın diske tutunamadığından olduğunu görüceksin zaten ama ben kime anlatıyorum duvardan yankılanıp geri geliyor
    caDo. bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    bence sende rr falan yok hatta motor bile yok peki bu bahsettiğin ninja 250 ve hyosung gt250r modellerini hiç kullanma şansın oldu mu böyle emin konuşuyorsun .ben ikisini de kullandım çok yakın arkadaşımda var ninja 250 Hyosung un öyle milletin abarttığı gibi malzeme kalitesinin de kawasakiden aşağı kalır yanı yok.belki de eskiden 3500 tl lik mahalle motorcusunda toplanmış patlak bir hyosung aldın yağsız bıraktın süreki redline gezip motorun anasını ağlattın ondan sonra elinde patladı ondan bu motorlara b..k atıyorsun.şu anda bu benim 2. hyosung um 2007 modelini de kullandım çok memnum kaldım. sıfırını da aldım. memnun kalmasam gidipte niye sıfırı alayım. dünyada abd ve israil dahil 60 tan fazla ülkeye satılan bir markadan bahsediyoruz burda.made in korea yazıyo heryerinde.PRC yazmıyor.
    caDo. bunu beğendi.

Motosikleti
    sibief 150
    Alper sorma adam da 600rr olmasına ben de şaşırdım. Motoru kıskandığım için değil, allah daha çoğunu versin. Ama 600rr gibi bir makineye böyle bilinçsiz ve motordan anlamayan birinin binmesi, feci kazalara yol açabilir. Ben gene de kazasız belasız sürüşler dilerim, arkadaşa...

cado,muhabbet hyosung-ninja arasında döndüğü için bu ikisinden bahsediyorum,cbr 250yi de beğenmiyorum şahsen çünkü tek silindirli olması titremesi camının titremesi görüntüsü pek içimi açmıyor,aslında tek sikindirli çinlilerden farkı yok da denilebilir ona da,malzeme kalitesi iyi olabilir ama gidon vb gibi bazı işcilik problemleri iyice soğumama neden oldu.

alper kaya,korkma koçum biz o kafyla sürüyoruz motorumuzu,1.3 bglik artış da amma hız kazandırır ya mototra,%80 90 demişsin de AKIL VAR MANTIK VAR beygiri düşük olan bir motor nasıl olurda beygiri yüksek olan bir motoru geçebilir? ayrıca sen eline hiç balata aldınmı ?eline almayı bırak balata gördünmü nedir nasıldır malzemesi nedir ? balata süngermi ki suda yumuşasın, ben hayatımda bukadar cahilce birşey duymadım,belliki sen cahil cüheyla motora biniyorsun lütfen aç bak 1-2 motosikletle ilgili dergi kitap falan oku da öğren

Possi valla neyi amaçladıgını çözemedim arkadaşım kısa bi özetlersen bidaha anlamaya çalısıcam sürekli bir eleştiri modu var biraz fazla dozda,demek istediğmde şu bu ülkede insanlar ehliyetlerini yalandan sınavdan aldıkları için teknik ve taktik bilgi sahibi değiller makinalar konusunda ve tercihlerini tamamen cem yılmazın tabiriyle para çokomel eğrisinde yapıyorlar.Motoruna dikkat eden sıkıntı yaşamıyor,servis ve sürüş olayındada para-çokomel eğrisini güden ve motora sapık gibi davranırsa en cok verim için motor cortluyor ve komik komik şeyler ortaya cıkıyor.Yazdıkların eleştirilerinde cogu bu kitleyle alakalı 3 motorda bence sorunsuz olarak müşteriye veriliyor ve herşey sürücünün elinde elbetteki eksileri artıları var yeri geliyor üretim hataları oluyor insan ürettigi için ancak senin biraz acımasız davrandıgını düşünüyorum.
    zonta bunu beğendi.

Chronix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Monster 1200
    possi,

motorun var mı ? varsa nedir? kaç km tecrüben var ? ve motorunda herhangi bir sorun çıktığında yapabiliyor musun en azından bakımlarını filan ?
    Two Against the World

Hyosung RT125 (55.000) Hyosung GT250 X (100.000) Ducati Monster 1200

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    ,nerde bunun racingi ? hani racingin anlamı ?
    Sence raceingin anlamı nedir?...
    Bindiğin motor Race mi?
    Sakın SS olmasın?....

Eğer motorun 600 lük SS se kesin olarak motorculuk geçmişin yok....
    Çünkü en ufak bilgin yok....
    Onun için yorum yapma...
    Sen git muadillerine yorum yap... Daha sağlıklı olur...
    Burda 250 cc nin her modelini kullanan arkadaşlar var...
    Büyük çoğunluk hemde... Onların motorlarını küçümsemek biraz ayıp olur...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

2006 model cbr 600 rr var,2006 senesinde almıştım hala kullanıyorum,ana bakımlarını servise götürüyorum ara bakımı yağıydı hava filtresiydi kendin yapıyorum.fakat,yaptığım yorumlardan şu motoru nassıl kullandığımı nasıl anladınız çözebilmiş değilim,bende 3 motoru da kullandım cbrın titreşimini hyosugun tangurdayan motorunu görüdüm de konuşuyorum

ayrıca race motor ile ss motorun farkını çözebilmiş değilim sen nasıl bir kafa yaşıyorsun arkadaşım ?, google a race motor yazarsanız zaten ss motorlar çıkacaktır

ben diyorum ki 250 cc den ne race olur ne ss olur,zaten hyosungun oturuş pozisyonu acayip bir pozisyon,ss desen değil spor desen hiç değil,tamamen insana rahatsızlık verici bir pozisyon,garibanlar da bunları ss sanıyor bir havalar bir havalar... ss oturuş pozisyonu görmesek şaşırıp kalıcam,burda maddiyat olarak bir küçümseme falan yok yanlış anlaşılmasın.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)