Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

CBR 125 mi CBF 250 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RobinsonCrusoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Merhaba Arkadaşlar,
    Geçenlerde bi arkadaş CBF 250 aldı bizde atladık bi motorcu abimizin yanına gittik."Keşke Cbr 125 alsaydın dedi bi fark yok daha ucuz hatta" dedi.Bende yaza motor alıcam ama kararsızım.Siz olsanız CBR mi yoksa CBF mi alırdınız ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    pardus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende kararsızım bin motora gez hangısı daha havalı ve isteklerine cevap veriyorsa al bin derim bende öyle yapacam galiba
    ekmek şarap sen ve ben

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Bu siteye devamlı yazan bir abimizde her iki motordanda var. Cbr 125 den gayet memnun olduğunu ancak Cbf 250 nin pek kalıbının adamı olmadığını yazmıştı.

LesPaul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -Ducati Monster 696
    bence hangisini beğeniyosan, hangisine binmek daha çok zevk veriyosa onu al derim.
    cause suicide is painless / It brings on many changes / And I can take or leave it if I please, /
    and you can do the same thing if you please

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    CBF 250 tabiki. Param olsa onu alacaktım Ayrıca bir sürü başlık var forumda bunlarla ilgili. Ama sorman bile hata diyebilirim, CBR 125'te sadece tip var. Özellikle sıfır CBR 125 yerine ikinci el bir Twister tavsiye ederim.
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    CBF 250 tabiki. Param olsa onu alacaktım Ayrıca bir sürü başlık var forumda bunlarla ilgili. Ama sorman bile hata diyebilirim, CBR 125'te sadece tip var. Özellikle sıfır CBR 125 yerine ikinci el bir Twister tavsiye ederim.
    +1000000
    pro haklı,bencede sorulmaz bu.alıcaksan twister al.bende öyle yapıcam işallah

puma007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung gt 250R,Kawa er6F
    kardeşim iki modelde ayrı bir amacı barındırıyo biri race diğeri touring misali
    motor-suzluk su-suzluktur. harley davidson..

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cbf 250 namıdiğer twister güzel bir motor CBR la kıyaslanmaz bile bence cbf
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Bence farklı tarz motorlar. Eğer amaç sadece güç ise tabiki cbf250 daha guclu. İkisini de kullandım. CBR125 ile CBF250 arasında tarz farkı ve güç farkı da var. Bu kararı sen vereceksin. Naked motor ve racing motor olarak. Ama racing olarak da oyle pek ahım şahım bir performans bekleme onu da belirtiyim..
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Prometheus'un dedigi gibi, CBF yani Twister gerek ebatlar gerkse guc acisindan daha ideal bir asfalt motoru. Cunku bir sure sonra 125 cc sizi kesmeyecek.
    CBR nin gorunumu racing ama performans acisindan racing sayilamaz.Baslangic icin ideal ama hepsi bu. Her zaman ikinci el bir twister sifir bir cbr den daha makul bir tercih olur.

Motosikleti
    CBR 250 R
    Benim içimdende Cbf geçiyodu ama dediğim gibi bi motorcu abimiz kafamı karıştırdı.Alanya da oturuyorum ve burda bütün motorları görmek mümkün.Bu benim ilk vitesli motor deneyimim olacak, şu durumda zaten race veya touring diye motor ayırt etmem biraz saçmalık olur.Cevaplarınız için çok teşekkür ederim umarım kazasız belasız motorlu bi ömür geçiririz.

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    boy - kilo ve beklentilerine göre değişir.
    cbf250 daha ağır kontrolü daha zor bi motor. ancak ileriye dönük bi motordur. uzun yolada gelir.eğer 1.70 üzeri ve kiloluysan kesinlikle bu motor,diğeri hafif kalır,ağır ve büyük durursun üzerinde.

cbr a25 başlangıç için ideal bir motordur. eğer boy ve kilon uygunsa yani 175 ve daha kısa 75 kilo ve daha az.değilse kendimden biliyorum biraz büyük duruyor altında kayboluıyor.ancak bu en uygun başlangıç motoru olmasını değiştirmez. fakat yüksek hızlara gelmez. yanal rüzgarlardan etkilenir.

gene soracağın birşey olursa cevaplarım.
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    CBR 250 R
    1.78 boyum 80 kiloyum.Cbf 250 aklıma yattı.Bi çok motorcunun hayalidir race ler.Benimde öyle ama acele etmek istemiyorum.A2 yi aldım şimdi sıra başlangıç motorunda, sonra da race inşallah.Tekrar teşekkür ederim cevaplar için.

melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    tabiki cbf250 sorman bile hata
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    cc si ne olursa olsun sport model bir başlangıç modeli değildir... ancak tecrübe edinildikten sonra kullanılabilecek bir motordur. 125 cc olması bişey değiştirmez...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat
    Ertuğrul_Öz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dışı büyük içi küçük sarı şey
    Sana bahsettiğim abimizin nicki özaktası
    https://www.motosiklet.net/forum/members/ozaktasi-1210.html

Ona özelden bir mesaj gönderirsen eminim ki sana tatmin edici bir cevap verecektir.

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    CBF250 Twister çok güzel, kalıplı ve rahat bir motor. Ben 1000RR kullanmama rağmen sokakta Twister gördüğüm zaman gözüm takılıyor. Çizgileri çok hoş ve CBR125 e göre çok daha rahat bir motor. CBR125 bana biraz bayan motoru imajı veriyor. Yine de tercih senin.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

acbr 125 mını racıng ufak bir planet motor eger racing'le tanısmak bir planet kullanmak istiyorsan o motoru alacak sın? kullanmadım 125'i ama zevkli olur diye düsünüyorum cbe'le cbf birbirinden cok farklı motorlar cbf yenı baslayan turcular geziciler icin cok ideal bir motor kullandım iyi güclü bir yapısı var bence ama sen dedıgım gıbı hayalın bir planet motor kullanmaksa o zaman cbr den baslayacaksın tesekkür ederim dimitri35....

muritu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    off kararsızlık ve parasızlık :(
    robinson kardeşşşşşş
    senin adına çok sevindim hatta sana da gıbta ettim.
    cbf nin reklamını yapmak gibi olmasın s,senide masrafa sokmak gibi anlaşılmasın.ama o boy ve kiloya o 250 uygun.. ancak kullanmasını öğrendiysen tabii.
    al motoru algel benide al maslaktan. gel gezelim biraz..
    ah ah..
    ah bi kessem ayaklarımı yerden,kanatlanıp rüzgarla ,
    kükreyip motorla,keşfetsem dünyayı başladığı yerden[COLOR="Yellow"]***[/COLOR] [COLOR="Red"]şam piiii yonnn [/COLOR][COLOR="Yellow"]***[/COLOR]

Motosikleti
    CBR 250 R
    Tamam eğer motoru İstanbul'dan alırsam ilk seni gezdiricem abi.

Her ay dergi alıyorum babamın okuyabileceği yere koyuyorum benden önce bitiriyo dergiyi.Babamda çok hevesleniyo beraber bineriz motora diyo.Zamanında onunda varmış bi mobileti ama çaldırmış :D .O yönden şanslıyım soğuk bakmıyo motora ama ilk önce şu ÖSS ilettini bi atlatmam lazım.

Bugün gene gördüm bi Cbr alıcı gözüyle baktım ama yok yok CBF yattı kafama.Arkadaş aldı demiştim geçenlerde.Sivas'ta o soğukta bindik motoru göstermek için bi iki tur attık zaten o zamandan aklıma yatmıştı ama hani Cbr nasıl olur diye düşünüyodum size bi danışayım dedim ki sizde Twister dan yanasınız.

Herkese bol güneşli günler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler