Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

mondial extreme max - kanuni cross 150 yoksa eski japon mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    evet dediğim gibi bu üçlü arasında kaldım ya kanuni cross 150 kırmızı rengi :D

http://www.kanuni.com.tr/motosiklet/73/cross-150

yada

mondial X-Treme MAX

http://www.mondialmotor.com.tr/?p=model&i=1298

yada maks 3000-3500 tl ye kadar eski kasa japon bir cross almayı düşünüyorum elimde 17 lik eski motorumun jant çemberlerini takıp süpermotoya çeviricem araziye çıkma olayım yoktur baştan söyliyim sizce hangisini neden tercih etmeliyim motor deneyimin var 3 motorum olucak daha önceden suzuki srad750 ve şuanki yuan 150 gy 3 a motorumdan sonra o yüzden ehliyet deneyim vs sormanıza gerek yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    XT600.....

Motosikleti
    3500 e veren varsa alıyım

emir. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 R
    kanuni çin malları arasında en iyi bildigime göre ama bütçene uygun içine sinen japon bi cross bulursan onu almanı tavsiye ederim.
    motosiklete binmek sex yapmak gibidir bi defa bindigin zaman sürekli binmek istersin

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    ben sen kadar tecrübeli degilim ama 6 aylik bir araştirma dönemim oldu ve şunu anladim ve gördüm dediginiz fiyata en yakin en kaliteli honda xl 200 var ama 4500tlnin altinda ya çok acildir yada herşeyi degişen bi hurdadir. Ben ilk motorum olarak mondiali seçtim al bin kirmadan dökmeden sat tarzi motor, modifiye satişiniza gr yansimaz. Hyosong rx 125 sm yag sogutmali olanlar bu fiyata en yakin kaliteli ve beygir olarak fazladir. Hondacilar genelde sade ve oynanmamiş seyiyorlar maddi kaybi göze alip bi cinli veya kore malini modifiye etmek daha güzel. Bu söylemlerim 2.el motor alimi için. Şimdiden hayirli olsun

Peder - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR Daytona (Siyah)
    temiz bir Ybr alayına nal toplatır sağlamlık ve yakıt açısından
    Raptor Riders
    http://www.raptorriders.com.tr/
    Sons Of Anarchy

Motosikleti
    ybr mi :s tamam japon onerisini sundum ama ybr commuter tarzı ben cross yada sm bakıyorum yinede sağol xl 200 lere baktım ama çok fazla istiyorlar bence o kadar etmez o motor sonuçta kaç yıllık makine onu alana kadar klx 250 alırım 2500 tl ye neyse cın malı bakmamın bır amacıda supermoto ya cevırecegım ıcın parcalarıının daha kolay bulabılmem dusunce vs arıza yapması sorun degıl anladıgım ıcın tamır ederım ama yedek parcalarını temın etmek mesela olmasın yeterkı

Alcaksan sıfır al... İkinci el motorlar yüksek km den sonra problem yapar. Üstelik Japon dediklerimiz de çin üretimi. Hatta Apple bile çinde üretiliyor. önemli olan motorun kalitesi. Mesela Gösterdiğin Mondial ve Kanuni crossları güzel. Hatta Cros 150 (Kanuni) kullanıcıları tarafından beğenilen bir model... Mondialin tipi de çok güzel. Ama Kanuni cross 150 sanki biraz daha makul kaçıyor. Hem emir'in dediği gibi Kanuni markası diğerlerine göre daha iyi. Kısaca param olsa ben yine güzel bir yamaha ya da honda sıfır alırım ama Kanuni cross da kalite olarak iyi...

Motosikleti
    cınlı alırsam kesın 0 olucak zaten

Tolga Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 250i
    Xtreme max ile kanuni kullanıcı sayfalarını okursan az da olsa fikir sahibi olursun.
    Xtreme max eksileri belli. 2 yıllık kanuni racer200s kullanıcısı olarak şunu söyleyebilirim ki kanuninin motorları söylendiği kadar dandik değil.
    Japonun ölü halini sana o paraya verirler. aldığına da değmez. Zaten araziye çıkmayacağım demişsin. O zaman al kanuni yada max kafan rahat olsun.
    Hem sıfır, Hem garantili, hemde canı varsa da çıkarcak kişi sensin. ikisini de bayide yakından gör. üstlerine bir bin. Zaten bi tanesi al beni kaçalım buralardan der
    2006 Peugot -2010Kenbo125 - 2011Racer 200s- 2012GT250R -2014Xtreme Max- 2015: Snappy x Cub
    2016 Asya Shark 150- 2017Cbf150 -2018 BMW F650GS / Snapyy x- 2019 Kymco Xciting250i

Motosikleti
    peki max da tork nasıl son hız vs

Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3500 e veren varsa alıyım
    350-400 TL lik muayene borcunu düş o fiyattan 94 model bakımlı vereyim?

Motosikleti
    ero_ özel mesaj attım

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    3 ünü de tavsiye etmem;

http://www.sahibinden.com/motosiklet...ting=price_asc

Git bunlardan bak. Endurosunu alırsan da lastik değiştir.

hiç olmadı;
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-hyosung-rt-125

Ama bunun üzerinde değişiklik yapmak biraz fantezi olabilir.

XL200 leri geçiniz, okadar absürt rakamlar istiyorlarki... Sanki 49 karat pırlanta...

3500 TL ye XT satın alırsan hayrını görürsün... umarım
    #sürenadam

Yaz başı yaptıklarım;
    Karbüratör boğaz lastikleri Amerikan malı
    Arka disk Amerikan malı
    Ön arka balata Japon Malı
    Zincir,Ön ve Arka dişli Japon malı takım
    Ön arka lastikler Metzeler
    Aynalar DL 650 Aynası
    Depo yeni boyandı (keyfe keder)
    Bütün elektrik tesisatı yenilendi.
    Çalışmayan tek şey ön sol sinyal (lamba alamadım bir türlü )
    Konjektör yeni (orjinalinin aynısı ama yan sanayi sanırım)
    Egzoz orjinal değildi, çıkma orjinal bulup içini doldurdum manifold ile birleşme noktasından biraz gaz kaçışı var vakit ayıramadım bir türlü.
    Şaseyi boyayabildiğim ölçüde boyadım.
    52 lt lik çanta var.

Bunların yanında da motor bölümüne ait bir sürü parça vereceğim. Neredeyse bir motor daha toplanabilir tamamlanınca. En basitinden şarj dinamosu bile duruyor :D

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 ünü de tavsiye etmem;

http://www.sahibinden.com/motosiklet...ting=price_asc

Git bunlardan bak. Endurosunu alırsan da lastik değiştir.

hiç olmadı;
    http://www.sahibinden.com/motosiklet-hyosung-rt-125

Ama bunun üzerinde değişiklik yapmak biraz fantezi olabilir.

XL200 leri geçiniz, okadar absürt rakamlar istiyorlarki... Sanki 49 karat pırlanta...

3500 TL ye XT satın alırsan hayrını görürsün... umarım
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...87284666/detay

Bu fiyat absürt değil yani ?

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka?

XL200 piyasası daha belirgin bir piyasa. Hiç temiz kullanılmamış makinaya bile +4000 TL istiyorlar(dı, en son kaç ay önce baktığımda). Hele bir de temiz olduğunu iddia edenler var, hiç saymıyorum. Benim verdiğim RX125 2. ellerinde ise fiyat çeşitliliği daha çok. Ucuza bulma ihtimali var, satıcılar XL200 gibi belirli bir fiyat politikası izlemiyor. Modeller de genelde 2004-2005 XL'lara göre daha yeni.

Sen gitmiş ne örneğini veriyorsun. Kaldı ki evet bu fiyat bana göre absürt ama neredeyse 9000 TL ye satılan WR125'e göre de çok makul.
    #sürenadam

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Syanur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne alaka?

XL200 piyasası daha belirgin bir piyasa. Hiç temiz kullanılmamış makinaya bile +4000 TL istiyorlar(dı, en son kaç ay önce baktığımda). Hele bir de temiz olduğunu iddia edenler var, hiç saymıyorum. Benim verdiğim RX125 2. ellerinde ise fiyat çeşitliliği daha çok. Ucuza bulma ihtimali var, satıcılar XL200 gibi belirli bir fiyat politikası izlemiyor. Modeller de genelde 2004-2005 XL'lara göre daha yeni.

Sen gitmiş ne örneğini veriyorsun. Kaldı ki evet bu fiyat bana göre absürt ama neredeyse 9000 TL ye satılan WR125'e göre de çok makul.
    Ona göre makul,şuna göre pahalı,buna göre çok ucuz Bu model 7000 e satılıyosa wr125r in 8200 x inde 8900 e satılması gayet normal

Motosikleti
    valla almışken ya 4000-5000 arası 0 bir motor yada 2 el mak 3000 e biraz daha yüksek cc li eski kasa japona bakıyorum

Mondial Extreme Max aldım, daha çok yeni gerçektende süper yapmışlar, ön çamurluğun altında demir desteği var kesinlikle bir şey olmaz, vites geçişleri çok güzel, motorda titreme hiç bir şey yok. Bence mondial çok güzel bi motor çıkartmış kesinlikle mondial derim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)