Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Kanuni Breton 125 mİ yoksa modial 125 UAG mi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    _w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    arkadaşlar benim motorum kanuni 125 ancak arkadaşda bir motor almak istiyor ben breton daha güzel diyorum sizce hangisi iyi

özellikleri birbirleriyle aynı ama kanuni motru daha güçlüymüş diyorlar cvb larınızı bekliyorum.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    absolit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin.. Bu motorun 2sinin de fren sistemi iyi değil... Ama illaki alacam diyorsan breton al... hızı gayet tatmin edici. Ama dediğim gibi ben kullandım. Fren sistemi diye birşey yk bu motorda...
    __To Be Or NoT tO be__

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Tabiki Kanuni Breton.Hatta Bretonu Geç.Kanuni BS125 alsın alacaksa.

Motosikleti
    mondial 150hs 2009(kırmızı)+mondial 151rs (siyah)
    İKİ MOTORDA GÜZEL AMA Bİ YERDE KANUNİ DAHA CLASS
    [COLOR="Purple"][B][I]::gleam::Dünya boştur salla coştur ~çok sallama gaz yapar~::gleam::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    125cc cup
    kanuninin biraz mondiale göre parçası daha pahalı ama kanuni tabi

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    ikisde aşağı yukarı aynı mondial biraz daha ucuz ...

sero35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda TRANSALP 07
    Alıntı erkutesk26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kanuninin biraz mondiale göre parçası daha pahalı ama kanuni tabi
    aynen kanunı parca fıyatları baya pahalı,mondıal yedek parcaları ucuz dıye duydum.bence mondıal al
    MOTOR bence bır hastalıktır.

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Alıntı absolit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım öncelikle aramıza hoşgeldin.. Bu motorun 2sinin de fren sistemi iyi değil... Ama illaki alacam diyorsan breton al... hızı gayet tatmin edici. Ama dediğim gibi ben kullandım. Fren sistemi diye birşey yk bu motorda...

kARDEŞİM öncelikle teşekkür ederim

birde 3 .tane sorum olcak
    PEKİ bu motorların fren sistemi kötü derken balata şeklinte olduğu için mi?
    birde breton la en fazla kaç km hız yapabiliyoruz ??
    birde bu motorlar uzun yola dayanır mı _?

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    arkadaşlar cvb verecek olan yok mu ?

Motosikleti
    Gt250r
    bnce ikisinide alma :D

Motosikleti
    Mondial 125 Kt
    kardeş ben kanuni mondial kuba ramzey ve yukinin bu tiplerine baktım

kendimce izlenimlerim şöyle

kanuni şuanda mondialle aynı fiyatta kanuni daha eski bi marka ama mondialinde parçası ucuz ama ikisindede disk ve çelik jant yok

mondialin yeni üreteceği 100lük modelide henüz gelmemiş ama oda mil jant ve disksiz birde 4 vites

kubada ise önce üretilenlerde 100lüğe 5 vites koymuşlarmış ama ŞUAN 4 vitesi üretiliyor yoksa beni kübaya çeken 5 vites olması ve son vitesden sonra boş olmasıydı oda 5 vites 100 lükler üretimden kalkmış birde ön ve yan koruma demirleri üzerindeydi çelik jant olmasıydı bi eksiği disk frendi oda takılırdı artı parçası ucuz olduğunu türkiye üretim olduğunu iddaa ediyordu, zaten hepsi çin

ramzey ise 100 lüğüne hem çelik jant hemde disk fren koyarak şuanda bayağı ilgi çekti

yuki zaten kendi halinde

ama ben o parayı verirsem kendimce beğendiğim tip kt tipli yani 125 150cc arası ufak chooper ikinci elini o fiyata (1500ytl civarı) alıyım dedim sıfır fiyatları ise
    mondial 125 kt 2.390ytl (125cc) alanların hepsinin titreşim den başka şikayeti yok

kanuni 150 seyhan 2.600ytl (150 cc ve kanuni epey eskiye dayanan bi marka aralarında)

arora 150 2.350ytl (150cc, depo üstü dijital benzin göstergesi, akü göstergesi, 160 kadran, farklı bi jant şekli ve arka basamak)

ama dahada kıyarsan parana 2.000ytl'ye ikinci el temiz bi ybr al hepsini eskitir titreşimin t si yok ve çin malı değil

ikisinide alma

ikisinide alma çok fazla titreme var. motordaki vidalar tek tek düşer. bence yamaha veya honda ikiside kaliteli motor

Motosikleti
    loading...
    arkadasım sana tavsiyem breton 125 cc bn de bugun aldım 1 tane 2,el super motor gidisi hızı titreme yok deil titreme her motorda oldugu gibi bundada var.. ama devir yukselmesine gore cıkartıyor .. guzel bir egzos sesi var.. motor sesi on numara.. ne uag nede diger andirir kustık markalar bu kategorıde en iyisi breton 125 SS...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:09 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:08 AM ----------

bakamaya gittigim gun motoru aldım caddeye cıktım 110 km bastım.. sonra kırmızı yandı ve gazı bırakmak zorunda kaldım... ama kullananlardan duydugum kadarıyla 130 140 km basanıda varmış..

Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar cvb verecek olan yok mu ?
    breton 120-130 arası ama binmediğim için mondiali bilmiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:31 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:30 PM ----------

uzun yoldada iyi gideceğine eminim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:32 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:31 PM ----------

mondial 125aug uzun yolda daha iyi gidiyormuş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:34 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:32 PM ----------

uzn yolda kanuni breton mondialuag kadar iyi gider bence

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    bnde breton var 135 gördüm motor kesiciye girdi 30 -40 saniye sonra sübab kesti.emsallerimin hepsini geçiyorum
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

arkadaslar selam herkeze ben yeni katıldım sizden bi ricam var kanuni breton motorum var altmotor ihtiyacım var

acil alt motor 2el yada sıfır lütven arkadslar yardımcı olun cevaplarınızı beklı yorum

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    ben daha önce honda cgl 125 kullanıyordum. yani bu motorların orijinali. bjunlar cgl125 takliti. neyse 2000 modeldi. ön arka kampana. fren performansı çok iyiydi yalnız rampalardan inişten çok frenlemede ısınıp tutması zayıflıyordu. hoş 200gynin kampanası daha çabuk ısınıyor. muhtemel tüm çin mallarında çok kötüdür. neyse ben bu motoru 16000 kullandım 2006 yılına kadar. yağ ve arka lastiği dışında motoru hiç açılmadı ve servise gitmedi. taş gibi motor. 1500ü sattığıma ne pişmanım bilemezsiniz. sattığım kişi 35000leri devirmiş sadece conta değiştirmiş. kısacası bu motoru beğeniyorsanız gidin 10000-15000 de bir hoında cgl alın bu motordan daha uzun ve sorunsuz kullanırsınız.

lenn mondial sakın almayın sakın pişmaan olursunuzzz her turlu acıdan baqq breton al derim bende de breton var süper bir motorr

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:12 ----------

hızz veee saglamlıkk ıcın breton al baqq

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:13 ----------

hızdaa 140 rahatt devirirrr saglamlıktada iyi baqarsan motoroo süper motorr

öncelikle merhaba benim motorum kanuni 125 breton size şöyle bi sorum olacak motoru 3 gün önce aldım hız yaptıktan sonra elimi gazdan çekiyorum debraja basıp öyle bi gitsin bakalım diyorum devir saati debraja basınca birden düşüyor ve stop ediyor motor bunun sebebi nedir acaba şimdiden teşekkürler

cevabınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler