Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Mondial Mx Grumble mi? Mondial Mh Drift mi? Lifan LF150-9J mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Mondial Mx Grumble--- Mondial Mh Drift---Lifan LF150-9J bu üç motor arasında hangisini alıcama karar veremedim hangisini tercih etmeliyim nedenleriyle açıklarsanız ii olur!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Mh drift.En bilineni o.En çok tutulanı,2.eli en iyi olanı,en güzeli.Kalite çıtası diğer ikisinden yüksekte olan yine o.

Ama sahibi olarak söylüyorum,azcık daha para ekleyerek cb 125e alman en mantıklısı olacaktır.Ben öyle yaptım,fazlasıyla memnunum.
    Korkarak yaşayamazsın!

viper17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Drift .
    Nereye bakarsan, oraya gidersin.

nebri_1986 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HERO HUNK 150 mucize alet
    Alıntı brk11 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Mondial Mx Grumble--- Mondial Mh Drift---Lifan LF150-9J bu üç motor arasında hangisini alıcama karar veremedim hangisini tercih etmeliyim nedenleriyle açıklarsanız ii olur!
    Bence de drift ancak fiziksel özelliklerine de uyması şartı ile.

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Drift ya da lifan alabilirsin bence. Ama kıyaslamaya grumbleyi eklemende ki amaç ne bilmiyorum güç desen yok tip olarakta pek güzel sayılmaz ve kullanılan parçalar diger 2 motora göre daha kötü.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Drift ya da lifan alabilirsin bence. Ama kıyaslamaya grumbleyi eklemende ki amaç ne bilmiyorum güç desen yok tip olarakta pek güzel sayılmaz ve kullanılan parçalar diger 2 motora göre daha kötü.
    Güç nası yok ya 120 basıyo. Drift'ten belirgin oranda zayıf falan da değil. Aldığına pişman ettirecek bi kalitesizliği de yok hatta kalitede Drift'ten aşağı kalır yanı yok bence. Orjinal lastikleri gayet güzel yol tutuyor, yüksek hızda ani frenlerde bile sorunsuz.

Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güç nası yok ya 120 basıyo. Drift'ten belirgin oranda zayıf falan da değil. Aldığına pişman ettirecek bi kalitesizliği de yok hatta kalitede Drift'ten aşağı kalır yanı yok bence. Orjinal lastikleri gayet güzel yol tutuyor, yüksek hızda ani frenlerde bile sorunsuz.
    Bilmediği motorlar hakkında atıp tutuyorlar tabi. Drift, bit kadar kalıyor grumble yanında.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Drift hocam
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Salcano Wolf öneririm ben, bu seçeneklerden başka seçmiyeceğim dersen drift.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmediği motorlar hakkında atıp tutuyorlar tabi. Drift, bit kadar kalıyor grumble yanında.
    Çok yakın bir arkadaşımda var ordan biliyorum 3. viteste 40km/h dan sonra titreşim başlıyor, kusura bakma ama bence eziyet şehir içinde bile 40-50 ile giderken 4. vites ilemi gidicez?

Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok yakın bir arkadaşımda var ordan biliyorum 3. viteste 40km/h dan sonra titreşim başlıyor, kusura bakma ama bence eziyet şehir içinde bile 40-50 ile giderken 4. vites ilemi gidicez?
    5 bin devirden sonra bütün tek silindirli motorlardan zırlama sesi geliyor. Kimse bu motora titremiyo demedi.

Phoenixs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    S1000RR
    Kesinlikle drift hocam gercekten cok güzel bı motor ve cok yakışıklı bence en güzel rengide beyaz renk

kanarya57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drift 125 mh
    selam sana katiliyorum bende 10 gun once aldim drilft suanda rodaj donemi ama guzel motor almak isteyenlere tavsiye ederim bende salcano alcaktim bunu gorunce ve kullanici yorumlarini okuyunca almaya karar verdim iykide almisim birtek kusuru arka lastik islakta kayiyo degistirmek lazim saygilar

kanarya57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    drift 125 mh
    SUAN 225 KM OLDU COK MEMNUNUM KULLANIMI RAHAT ALMAK ISTEYENLERE TAVSIYE EDERIM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)