Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2000 TL için Vitesli Motor Önerisi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar, eskiden YBR125 kullanıcısıydım ekonomik durumlardan dolayı satmak zorunda kaldım.Şu sıralar tekrar bir motor almak istiyorum, 2000-2500 civarında sorun çıkarmayacak motorlar ne olabilir acaba?Aklımda 2004 ybr125 almak var ama 9 yıllık motorda problem çıkma ihtimali daha yüksek gibi geliyor, önerilerinize açığım.Motorun türü önemli değil vitesli olması yeterli, max 100 km mesafeye kadar kullanacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    salcano wolf.

barisim1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha nouvo
    sakin çin mali almada Kardeşim git 9yıllık ybr Al ara bulursun Illa bi tane bakımlı pimpirik birinden vardır en az 2 tamirciyede göster ayağın yerden kesilsin birde su honda cg yada cgl ler var Sanırım uygun fiyatlı

barisim1985 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha nouvo
    Alıntı syreaom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar, eskiden YBR125 kullanıcısıydım ekonomik durumlardan dolayı satmak zorunda kaldım.Şu sıralar tekrar bir motor almak istiyorum, 2000-2500 civarında sorun çıkarmayacak motorlar ne olabilir acaba?Aklımda 2004 ybr125 almak var ama 9 yıllık motorda problem çıkma ihtimali daha yüksek gibi geliyor, önerilerinize açığım.Motorun türü önemli değil vitesli olması yeterli, max 100 km mesafeye kadar kullanacağım.
    aslında Kardeşim 2005model yamaha nouvo sahibiyim ve tavsiye ederim vites derdi yok yakıtı düşük Ayrıca büyük tekerlekli sonuçta cup'larin otomatik versiyonu Ayrıca orjinal bir motor ile hem ybr hem cbf yi sollarsin ınan Sanırım bu avantajı tekerlekleri ve 9bg gücünde olmasına borçlu çokta sağlam bir motor temizini bulursan 100km kökleye kökleye 10tl ye gidersin ;) ama Illa vitesli diyosan o başk

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)