Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

zealsun zs125-6 ve zs125-30 veya kanuni seyhan 150 c

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sato8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cf Moto 250 SR
    bu motorlar hakkında bilgiye ihtiyacım var bi tane cruiser alıcam bi tanede naked alıcam. bu cruiser lar var aklımda sizce hangisini seçmeliyim. lütfen başka motorlar önermeyiniz çünki bunlardan birini alıcam. şimdiden teşekkürler.

http://www.polen-tr.com/anasayfa.htm

http://www.kanuni.com.tr/tr/Default.aspx

zs125-6

zs125-30

kanuni seyhan 150 c
    müşteri - Bir sinek ilacı alabilir miyim?
    satıcı - Sineğinizin nesi var acaba?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bicak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    zs 125-6 modelini düşünüyorum bende hiç binmedim ama hoş göründü motor sesini duydum kanuniye göre yumuşak çalışıyor gibime geldi...

bu arada kanuninin üstüne binmeden alma derim çünkü benim bindiğim motorlarla mı alakalı bilmiyorum 2 tane bindim ort.8000 devirden sonra acayip titreşim var adeta darbeli matkapa dönüyor motor.beni rahatsız etti yani...bağırtmadan kullanılırsa iyi motorun torku hoşuma gitti
    SİLEMİYORSAN KARALAYACAKSIN!!!

Motosikleti
    Olacak İnşaalaah Hayallerimde ki MOTOR HONDA VTX 1300S
    Kardes bende topiğimde kanuni seyhan 150c var ama motor nasıl bilemem pek bana önermediler bu motoru yanı seyhan 150c burdda tüm ecza fırmaları yanı kuryelerının kullandıgı motorların 100/80i bu seyhan 150c serısını kulanıyor be okadar da kötülenecek motor degıl benım de aklımda bu motor var ama bılmıyorum neden se anlamadım çin malı oldugundan mıdır nedır adamlar bek böle topiclere sadece bakıorlar gecıorlar yazan görüş yazan hiç yok yada abicim bırasdaha para koy beklee 3500ytl ye 4000ytl ye sunu alırsın dıorlar.. ya paramız olsa elbette onları alırız ama yok yok yok
    Ben SADECE Motorlara AŞIĞIMMM
    ::tutkuy::

Motosikleti
    zealsun 100 (cup)
    Ben alma derim. Neden diceksen Made İn China

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    zs 125 arkadaşımda vardı birkaç yüz km sürmüşlüğüm var. iyi bakarsan pek sorun çıkartmıyor gördüğüm kadarıyla. 125lik ama çok zayıf bir motor değil. son hızı kendi ibresiyle 120 görmüş ama ne kadar doğru kestiremiyoruz, yanlış hatırlamıyorsam bizim hyosungla birkere 115 civarı ölçmüştüm. tüm çinliler gibi titreşimi biraz fazla.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)