Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

hyosung gv250 mi honda cbf250 mi

Motovento
    REKLAM ALANI
    DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    merhaba saygı değer arkadaslar uzun zamandır forumda aktif olamıyordum bir sonrakı motor olarak bu ikisini düşünüyorum bùtçe 5 en fazla 5bucuk milyar en fazla 400 km uzun yol yaparım 2 kişı hangisi daha rahat daha atik olur bide yakıt tüketimi nasıl olur bunların teşekkürler
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    bu iki motor hakkında bilgisi olan yokmu

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    Tercihine bağlı biraz çok fark olmaz arada. Güç olarak GV 250 altı beygir daha fazla, fakat torklar hemen hemen aynı; performans olarak arada pek fark olacağını tahmin etmiyorum. Kalite olarak da Honda da, GV250 de üzmez kesinlikle. Sadece Honda'nın yedek parçalarının pahalı olduğundan bahsediliyor, GV250'nin yedek parçaları gayet uygun. Cruiser mı naked mı istiyorsun önce ona karar vermen daha doğru olur ama şahsen cruisera alıştım naked motor verseler rahat edemem. Nakeda alışırsan ama onunla da rahat edersin. Birtek uzun yolda enduro rahat olur başka motorla gidilmez diye bişey yok. Sonuçta mobiletle bütün güney amerikayı dolaşanlar, YBR 125'le asya turu yapanlar var. 100lük Asya cub'dan sonra hangisini tercih edersen et kendini uçuyormuş gibi hissedeceksin.
    Önemli olan nereye varacağın değil, yaptığın yolculuktur.

Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    yakıt olarak hangisi daha az yakar acaba

unkazan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV250
    Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar,ben Duran,İçimde yıllardır bir motor sevdası var ama cimriliğimden dolayı almıyodum fakat buaralar fena gaza geldim kısmetse alacam bitane.sizlere birkaç sorum olacak cevaplarsanız memnun olurum..Sivasta görev yapmaktayım ve malumunuz motor mevsimi biraz kısıtlı.yılın büyük bölümünde araba kullanacağımdan dolayı motoru tahminime göre yılda 3 ay falan kullanacam.aklımda gv250 2010 modellleri = 7000 tl civarı ---gv650 2006-2009 modelleri= 8000-8500tl civarı -- drakstar 650 2000-2003 modelleri = 8000-10000tl civarında. yakıtı? masrafı? kullanım kolaylığı vs..?? sizlerin tavsiyesi nedir?? NOT: motordan hiç anlamayan birisi olduğumu unutmayın ) çok teşekkürler.

Motosikleti
    Sym gts 250i evo
    o zaman once bir scooter al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)