Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ustalardan yardım marka model seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda PCX
    aklımda olan bir iki model var
    Kymco agility city 125
    Kymco süper 8
    Honda spacy 100
    bu üç motora bakıyorum daha önceden motor sürmüşlüğüm var eşin dostun scoterini alıp gezioduk falan ama şimdi iş kendimize almaya geldi
    hemen balıklama atlamayaym dedim hangisini alsam beni yedek parça bakım yakıt yönünden mutlu eder
    Şüphesiz en yakışıklı aralarında en yakışıklısı super8 gönül ondan yana ama benim için ilk olay yakıt ve yedek parça bakım maliyeti ortalama yılda 10-12 bin km yaparım diye tahmin ediyorum ve yılda 1 kere ankaradan bursaya bursadan ankaraya gidebilirim diye düşünüyorum
    şimdi bu modellerden hangisi beni en çok mutlu öder vereceğim paranın hakkını veriri
    2011-13 model ikinci elbi motor alacağım internette ortala 3000-3500tl arası fiyatlara bu söyediğim motorlar var
    başka marka model öneriside alabilirm sym kymco ya eş değer bi motor diye biliyorum ondada bu ayarlarda motor olabilir
    Konuma cevap veren bilgi paylaşan herkese şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    Arkadaşım çok detaya takılma, detaylara takıldıkça motoru alman ya uzar da uzar ya da hiçbir zaman alamazsın.
    Bununla ilgili yüzlerce örnek gördüm. Kymco iyi bir marka, tip olarak da dediğin gibi Super 8 güzel duruyor.
    Bir an önce al kullan, hayırlı olsun şimdiden

Motosikleti
    Honda PCX
    hayır o bakımdan sormuyorum şimdi tipi güzel diye alırım her bakımda bu 50-100 daha fazla tutar o zaman bi anlamı kalmaz benim için ilk öneli olan şey bakım maliyeti
    atıyorum birnin yağı 10 liradır diğeri 20 birinin filtresi 20 dir digeri 30 böyle böyle bu iş uzar bana bakım maliyeti uygun bi motor lazım elim yatkındır kendim bile yapabilirm yağ değişimi vs vs yedek parçası ucuz kaliteli bişey olsun istiyorum

Motosikleti
    Honda PCX
    yok mu kimseden cevap?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)