Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

GT 250 R-cbr125

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar alacagım motor ilk vitesli motorum olcak bi kere alıp 2-3 sene binmek istiyorum uzun yolada gidecegimm motordan pek anlamam hyosung kalitelimidir parçası bulunur mu çin malı mı siz olsanız hangisini alırdınız şimdiden teşşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    arkadaşım önce keşke türkçemizi güzel kullansaymışsın

sorduğun sorulara gelince
    çin malı değil kore üretimi bir üründür
    evet 4 büyük japon kadar kaliteli denebilecek bir motor değil ama çok fazla üzmeden kullanırsan seni uzun km'ler boyunca tık demeden götürecek bir motordur
    bir kaç sene bineceğini düşünürsek 250r sana daha uygun olur sanırım parçalarıda kolay bulunur
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

lacivert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Honda gibi kaliyeti değil ama çin malları kadar da kalitesiz olmadığını söylüyorlar. Kullananlar daha iyi bilir. Hyosung Kore malı. İkisininde 2-3 sene rahat kullanırsın. 2. el alacaksan temiz bakımlı olsun yeter. Hyosung için parça sıkıntısını bilemeyeceğim kullanan arkadaşlar yardımcı olur.

uzun yollarda cbr 125 nasıl ?

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Koltuğu bi süre sonra taş gibi oluyor. Rahatsız ediyor insanı. ss motorlar daki gibi yatık kullanmadığın için belde bi ağrı olmuyor ama kalça fena oluyor. Bunun dışında problem yok.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzun yol için en aşağı 250cc diyorum ben.
    bende 150cc var 100-110km hızda gidiliyo, düz yola gelince 140-160 basabilsem keşke diyosun...
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Cbr 125 yardım lütfen.

Arkadaşlar ben Honda CBR 125 almak istiyorum. İlk motorum olacak. Çok hoşuma gidiyor. Ne dersiniz ilk kullanım için fazla mı abartılı yoksa alışır mıyım. Motorsiklete daha hiç binmedim ama çok istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

ARCHANGEL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Bisiklet kullanabilen herkes cbr 125 de rahatlıkla kullanabilir.Kullanması çok keyifli verdiğin paranın hakkını faslasıyla veriyor sonuçta japon. Sınıfının en iyisi bence.Benimde ilk motorun cbr 125 ti.Gelelim eksilerine bir süre sonra, en fazla 1 yıl sonra seni kesmeyecek cc yükseltmek isteyeceksin.Ben olsam ilk motor olarak kesinlikle cbr 125 ten şaşmazdım.Hyosun GT 250R'a gelince;Kalıp olarak gerçekten çok güzel ama yedek parça ve servis konusunda hala sıkıntılı bir marka.Tercih senin...
    Bir gün mutlaka ...

cbr 125 alcaz gibi görünüyor ama görüntüsü bana göre biraz cılız geliyor sizin tavsiye edebileceginiz 125- 250 cc arası uzun yolda rahat hızlı sağlam başka motor war mı ? motoru 0 alcam 8.000 geçmese iyi olur :D

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    Temiz 2. el araştırırsan bulursun. Bence 0 alma. Yine de karar senin.

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı alpersavluk_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 alcaz gibi görünüyor ama görüntüsü bana göre biraz cılız geliyor sizin tavsiye edebileceginiz 125- 250 cc arası uzun yolda rahat hızlı sağlam başka motor war mı ? motoru 0 alcam 8.000 geçmese iyi olur :D
    sana çok iyi bir tavsiyem var... YBR 250
    www.beldeyama.com.tr siteye gir incele. param olsa hemen alırdım enjeksiyonlu motor.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Alıntı lacivert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Temiz 2. el araştırırsan bulursun. Bence 0 alma. Yine de karar senin.
    kardeşim 0 ndn almayayım????

Motosikleti
    R6 - fortyeight
    kardeşim 0 ndn almayayım????

archangel açıklamış durumu düşük cc kesmeyecek bi süre sonra büyütmek isteyeceksin diye. Aynı durumu yaşayacaksın büyük ihtimalle. Böylece 0 alırsan satarken baya zarar etmiş olacaksın.

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    Alacağın 0 km motosilet 125 yada 250 cc olacak zaten en doğrusuda bu.Ancak bir süre sonra sende daha fazlasını isteyeceksin.Yoık bana yeter diye düşünme herkes aynı yollardan geçiyor emin ol isteyeceksin
    Gelelim en önemli konuya;
    1.Alacağın 0 motoru bir sene sonra satmaya kalktığında ortalama %30 zarar edeceksin.Sahibinden.com daki ilanları araştırısan daha iyi anlarsın ne demek istediğimi.
    2.İkinci el temiz bir motor bulursan hiç düşünmeden alır satmak istediğinde en az zararla işin içinden çıkar elindeki nakitinlede bir üst modele geçebilirsin.

CBR 125,CBF 250 en iyi seçim olur bence.
    Bir gün mutlaka ...

cbr 125 almaya kara werdim hepinize çok teşekkürler son bi sorum daha var bu renk özel yapım mı http://ortasehpa.com/site/wp-content.../10/cbr125.jpg

Motosikleti
    2013 FAZER 8

İlk defa böyle bir renk görüyorum,standardında böyle bir renk olduğunu hiç sanmıyorum.
    Bir gün mutlaka ...

0 olarak alsam bu hale getirmek ne kadara mal olur ? sadece renkdegiştircem ?

Motosikleti
    2013 FAZER 8
    0 olarak alsam bu hale getirmek ne kadara mal olur ? sadece renkdegiştircem ?
    Bütün grenajları söksen sanayide 200 tl gbii bir fiyata boyatırsın sanırım ama ;
    1.Parana
    2.Motora
    3.Zamanına

Yazık edersin bence,
    Nekadar oynarsan okadar elinden çıkarman zor olur sen al orjinal bir şey paşa paşa bin yapacaksan ekzos kuyruk iptali ne bilieyim far ampüllerininin rengini değşitir.Zevk senin tabi bak keyfine.
    Bir gün mutlaka ...

eyw kardeşim saolun

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    yukarda yazılanları ilkay abimin mesajları hariç okumadım fakat öncelikli olarak yaptığın km yi baz al sonrasında yaptığın o km ye bi bak bakalım nası yollarda yaptın ondan sonra eğer yağmurda çamurda kullanmadıysan en az 15 000 km yi geçmediysen cbr al deneyim olsun ama yok iyiyim dersen 250 r al memnun kalırsın
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler