Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Racer 200 mü ?Honda Cbr 125 mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    kucukprens - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Eli kulaginda!
    Cepteki para da onemli..Eger iyi bir kask , mont ve dizlik gibi aparatlari alacak paran kalmayacaksa honda'ya hic bakma derim. Aradaki 1.5 milyar fark paran azsa onemli olacak senin icin. Yok eger zaten kaskim montum vs. var diyorsan daha sorunsuz bir alet olan honda dusunulebilir sanki...neyse sen zaten karar vermissin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı hayabusa_01 adlı üyeden alıntı
    bana kalırsa hondaya 4milyar bayılma racer200 daha ucuz ve kalite ama tabiiki paran varsa hondadan şaşma derim
    ucuzu anladık da kalite kısmını anlamadım. kanuni nasıl kaliteli hondadan. lafının sonunda da hondadan şaşma demiş. çelişkinin zirvelerindesin
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

piriyatel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 - 10 Nisan'da GT250R
    Arkadaşlar honda cbr125 ve rager200 hakındaki tüm bilgileri okudum cbr sonuçta bir japon motoru sanırım sağlam dayanıklıdırda 5 yıl sonra bile satabilrsin ama ne varki çok ince bir motor bisiklet gibi çok ince fotoğraflarda baba duruyor ama yanına gidince okadar hoş değil ne biliyim diri durmuyor ha kalitelimi kaliteli tabiki ama kanuniye gittim racer200 için 3.400 ytl anahtar teslim fiyatı motor birazcık daha diri duruyor biraz alcak motor ama etli bir motor fiyat bakımındanda uygun geldi haftaya almaya gidecem motoru

stenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    değişik segmentlerde var
    honda alın her yönden bu kıyasladığınız alet ile alakası yoktur çok yüksek kalitede bir alettir . türk malı harbi türk malı bir şey olsa bundan bu aletten çok daha kaliteli olurdu yakın zamanda tam türk malı motorları göreceğiz umarım o zaman kıyaslayabiliriz .
    Bastığın yerleri \'toprak!\' diyerek geçme, tanı:
    Düşün altında binlerce kefensiz yatanı.
    Sen şehit oğlusun, incitme, yazıktır, atanı:
    Verme, dünyaları alsan da, bu cennet vatanı.

Aziz Üstad Mehmed Akif Ersoy

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    hondaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

»-ZaNLI-» - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar tamam hondanın kalitesine kimsenin lafı yok bu iş biraz zevk meselesi honda kaliteli diye kimse motordaki eksik yanları söylemiyor yani mesala motor çok ufak lastikler ufak hızlı giderken uçacak gibi duruyo hondayı devirdin mi yandın motor kalite olduğundan parça fiyatlarıda iki katı oluyor birde şunuda anlamıyorum (sizin için söylemiyorum) adam 3000 ytl param var diyor git cbr 125 in ikinci elini al adam neden milletin eskisine binsin.biraz yeniliklere açık olalım arkadaşlar bu gibi markalarda olmassa işin harbisi türkiyede senin benim gibi adamların motoru olamazdı (bu arada benim kanununi motorum veya kanuniyle bir bağlantım yok) yalan mı arkadaşlar
    YORGUNUM YORGUNLUĞUMUN YAŞAMAK GİBİ BİR ANLAMI VAR

parvez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250
    Kardeş,bence KANUNİ'nin adını bile telaffuz etme,başka ne diyeyim.....Ama tamircilikle uğraşmayı seversen o başka...Bu arada Zanlı kardeş,söylediklerinde haklısın ama 3000 ytl ye başka markalar da var.İllaki Honda v.s olması gerekmiyor.Tavsiyem motor alacak olan bu arkadaşımızın ince eleyip sık dokuması.Pahalı olan herşey de güzel değil aslında.Gerçekten çok çektim Kanuni den, o açıdan başkaları da çekmesin.

seyyah izmir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yoq
    bence cbr nin kendine özgü bir duruşu var ne kadar incede olsa... performans açısından henüz kullanmadığım için yorum yapamıyacağım.
    görebildiğin kadar ileriye git, Oraya gidince daha ilerisini göreceksin...

H@S@N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125 R
    Alıntı »-ZaNLI-» adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar tamam hondanın kalitesine kimsenin lafı yok bu iş biraz zevk meselesi honda kaliteli diye kimse motordaki eksik yanları söylemiyor yani mesala motor çok ufak lastikler ufak hızlı giderken uçacak gibi duruyo hondayı devirdin mi yandın motor kalite olduğundan parça fiyatlarıda iki katı oluyor birde şunuda anlamıyorum (sizin için söylemiyorum) adam 3000 ytl param var diyor git cbr 125 in ikinci elini al adam neden milletin eskisine binsin.biraz yeniliklere açık olalım arkadaşlar bu gibi markalarda olmassa işin harbisi türkiyede senin benim gibi adamların motoru olamazdı (bu arada benim kanununi motorum veya kanuniyle bir bağlantım yok) yalan mı arkadaşlar
    Tek bi soru cbr la kaç km yol yaptın kaç km si uzun yol oldu bi sölersen sevinirim ben 1600 km yol yaptım 800 km si uzun yol söylediklerinin hiçbirini yaşamadımda ondan sordum
    CBR 125 R

Motosikleti
    Tabanvay
    tabiki kanuni racer boy ve kilon çok önemli yoksa cbr 125 altında bmx bisiklet gibi durur... ben gibi 85 kilo 175 boy varsa hele 3 tekerli çocuk motosikleti gibi durur dikkat et yoksa bindiğinde pedalları arasın

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı juniyear adlı üyeden alıntı
    tabiki kanuni racer boy ve kilon çok önemli yoksa cbr 125 altında bmx bisiklet gibi durur... ben gibi 85 kilo 175 boy varsa hele 3 tekerli çocuk motosikleti gibi durur dikkat et yoksa bindiğinde pedalları arasın

juniyear abi cbr 125 mi BMW F650 GS Mİ?

kimi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000RR
    racer 200 tabiki...

NicemaN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    benim imzamdaki adrese bakın anlarsınız ne demek istediğimi
    www.enguclu.com ==>> EnGuclu Bilişim&Internet Hizmetleri

fragrance_chaplin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PEMBİŞ'im SATILDI!/Regal Raptor250-Dragstar650
    Ya honda varken kanuni'den bahsedilir mi hiç???
    Paran varsa kaliteden şaşmayacaksın!
    PEMBİŞİM SATILDI

survivor_simal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı NicemaN adlı üyeden alıntı
    benim imzamdaki adrese bakın anlarsınız ne demek istediğimi
    abi gerçektende bi bakın su adrese yani arkadaşın imzasındakine http://www.motosiklet.net/forum/show...t=kanuni+racer

içimde birazda olsa kanuni racer alma isteği vardı ama bunu okuyunca iptal oldum abi allah yazdıysa bozsun arkadaşada allah sabırlar versin yani ii uğraşmış motorla yani arkadaşlar bende bu soruyu kendime çok sordum acaba kanuni racer mı yoksa honda cbr125 mi die ama gerçekten honda biraz daha kalite en azından böle sorunlar çıkartmıyor (yüzdeye vurursak) ama gerçekten çok ii incelemek lazım....

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı fragrance_chaplin adlı üyeden alıntı
    Ya honda varken kanuni'den bahsedilir mi hiç???
    Paran varsa kaliteden şaşmayacaksın!
    abi bahsettiğimiz honda cbr1000rr deil cbr 125
    TABİKİ KANUNİ

semih20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım eğer amacın racer havasında bir motor almaksa 125 liği 200 lüğe tercih etme adı üstünde biri 125 lik biri 200 lük sen 200 lükle 60 derece dikleiği 3 kişi çıkarsın ama 125 likle çıkamassın artı 200 lük 0-50 arasını 3.5 saniyede kalkar 125 lik ise 6 saniyede yani aslında kıyaslama yanlış ..ama sana şunuda söyleyeyim kanuni racer topiğini takip et orada raceri olan arkdaşların yorumlarını bir oku he bide zealsuna bak o kanuniden daha iyi 200 gs ..şahsen cbr ye toz yutturmuş bir şahısım ..
    neber

zongshen 125 lik -32

slm arkadaşlar yeni katılıyom aranıza bendede 125 lik -32 zongshen var 3 yıldır kulnanıyorum ne yamaha dinliyor nede 200 lük kanunü dinliyor zongshen çok sağlam bir motor hemde çok büyük gösteriyo motor kendisini yamaha bisiklet gibi kalıyor yanında yamaha satıp zongshen alan arkadaşlar çok var bir gün arkadaş motorla geldi cbf 150 lik yarışalım dedi bize havada soğuktu tamam dedik ybr kanunü 200 lük cbf 150 lik bide ben zongshen inanmıyacaksınız ama ben hepsini gectim benim arkamda ybr sonra cbf ve kanunü kanunü yaramaz el sürme ona sakın ben zongshen al derim sana

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Alıntı zongshen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar yeni katılıyom aranıza bendede 125 lik -32 zongshen var 3 yıldır kulnanıyorum ne yamaha dinliyor nede 200 lük kanunü dinliyor zongshen çok sağlam bir motor hemde çok büyük gösteriyo motor kendisini yamaha bisiklet gibi kalıyor yanında yamaha satıp zongshen alan arkadaşlar çok var bir gün arkadaş motorla geldi cbf 150 lik yarışalım dedi bize havada soğuktu tamam dedik ybr kanunü 200 lük cbf 150 lik bide ben zongshen inanmıyacaksınız ama ben hepsini gectim benim arkamda ybr sonra cbf ve kanunü kanunü yaramaz el sürme ona sakın ben zongshen al derim sana
    İyi hortlatmışsınız, 2 senelik topiği
    Ben kanuni kullanıyorum ve çok seri alet. Yani cbf ve ybr dinlemez. Kanuni yi boş yere kötülemeyin! Konu performans olunca Motorların durumu rodaj durumu sürücünün kilosu vs birsürü etken vardır

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı zongshen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaç bin km yaptin da cok saglam diyorsun merak ettim km yi bi kaç kez devirdin galiba
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler