Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kavasaki en500 neden sevilmiyor,önerilmiyor

Motovento
    REKLAM ALANI

kawa nın bu motorunu kime sorsam aman yanaşma,sakın ha gibi uyarılar alıyorum...kullananlar ın fikrini alsak...başlangıç için güzel görünüyor bana..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    En 500 başlangıç motoru için fazla güçlü ve heybetlidir.
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    V motor olmadığı için olabilir...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Eski ve güçlü olduğu için olabilir....
    Piyasası biraz naneli...
    Sıkıntı çekebilirsin...
    Temizini bulmak çok zor...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eski model, v degil paralel, zamaninda cok tutuldu o yuzden artik cogu tursu olmustur muhtemelen bunlardandir uzak dur demeleri
    151rsfa bunu beğendi.
    Ninja

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Orta ve orta alt seviye bir motordur. İyi bakarsan seni üzmez. Rahat ekonomik ve yeterınce performanslıdır. Dragstar-Shadow ve haleflerı ıle kıyaslanamaz ama Halefi Virago 535 dir. Zamanının begenılen makınası olmasına karşın gereğinden fazla bir zaman uretılmış bır kasadır. Uzak durulacak bır makına degıl. Temızını bul evladıyelık bin.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    kullanan 2 arkadaşım var, taş gibi motorlar, v olmaması bir dezavantaj ama yine de gayet güzel bir motor.

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullanan 2 arkadaşım var, taş gibi motorlar, v olmaması bir dezavantaj ama yine de gayet güzel bir motor.
    V olmaması dezavantaj değil. Sogutma konusunda oldukca başarılı V motora gore bıraz daha tıtresımlı olabılır ama zaten titreşim oranı cok dusuk.
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Sinan Er adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    V olmaması dezavantaj değil. Sogutma konusunda oldukca başarılı V motora gore bıraz daha tıtresımlı olabılır ama zaten titreşim oranı cok dusuk.
    O zaman şöyle düzelteyim, "bana göre" v motor olmaması dezavantaj.800cc de olsa bi VN800 gibi az devirde tork vermez gibi gibi çoğaltılabilecek handikapları var. Ama dediğim gibi geçmişi bilinen güzel bi motora gayette gönül rahatlığı ile girilebilir.

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    Motor içinde 3 tane zincir dönüyor şakırtgılı çalışır. bunlardan 2 si motoru tamamen parçalamadan değişebildiği gibi balansör zincirini değişmek ne yazıkki imkansıza yakındır.Civata bazında motoru parçalamanız gerekir. 5 bine alabileceğiniz en 500 e 3000 tl yi garanti harcayabileceğinizi bilmenizi isterim.Virago alın huzurlu olun )))
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor içinde 3 tane zincir dönüyor þakýrtgýlý çalýþýr. bunlardan 2 si motoru tamamen parçalamadan deðiþebildiði gibi balansör zincirini deðiþmek ne yazýkki imkansýza yakýndýr.Civata bazýnda motoru parçalamanýz gerekir. 5 bine alabileceðiniz en 500 e 3000 tl yi garanti harcayabileceðinizi bilmenizi isterim.Virago alýn huzurlu olun )))
    balansor zinciri niye durup dururken değiştirilsin ki. Ayrıca yakıt olarak en 5 ve virago 535 arasında oldukça fark var...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

regallerde de varmış balanşör onlarda da mı aynı durum sözkonusu.. virago ile yakıt farkı ne kadar?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:32 ----------

ve bunun km sinin orjinal olma ihtimali var mı) (km oynanması ayrı bir topikte ayrıntılı incelenmesi gerekir diye düşünüyorum. sahtekarlığın en iğrenci bence) ilandaki arkadaşı tenzih ederim...bilmiyoruz sonuçta..
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4036441/detay#

suzuki savage de en 500 ile aynı kategori ve kaderi paylaşıyor galiba

Motosikleti
    Keeway Cruiser 250 - 2008
    Alıntı drakyuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suzuki savage de en 500 ile aynı kategori ve kaderi paylaşıyor galiba
    aynen, yedek parça ve ilgisiz distribütör nedeniyle en çok ta...
    [COLOR="#000000"][B]We believe in the sky, and we don’t believe in the sunroof.[/B][/COLOR]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    kawasaki motosikletlerinin parçası cok pahalı diye duymustum. Ama ebay'den cok daha uygun fiyata getirtenler var parcaları

baysamin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlarsın neden başlamıcan bide regalin balansörünü yiyim ben iliklerinde hissediyorsun makkinanın çalışmasını titreşimden ama sağ olsun regal beni bmw sahibi yaptı neyse kawasaki en500 heleki damla kasa modeli harika ama parçası yok olan parçada çok pahalı nedense böle makinaların parçalarına sahip olan insanlardada bir para hırsı sorma gitsin 1cm genişliğindeki lastik körüğe adam45tl istiyor ingiltereden 2 tane sippariş verdim yarı parasına kısacası parçası problem yeni başlıyorsan seni üzer.

Parçası bol olsun çinli olsun 50 kere bozulsun 50 kere yaptır. en500 bi bozuldumu yeri gelir 1 sezon yatar işte ozaman lanet edersin.
    Aşk üç harflidir...! BMW binGitSin

dediğiniz gibi günümüzde parça bi şekilde bulunuyor...internet çağında...ama sonuçta uğraşmak gerekiyor.. ustaya gidip yarım günde değiştirmek varken...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)