Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

alpinestar eldiven

Motovento
    REKLAM ALANI
    Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Sevgili kardeşlerim ve abilerim yurt dışından alpinestars eldiven getirmek istiyorum ürün link teki ürün

http://www.amazon.com/Alpinestars-Ca...ds=alpinestars

daha önce amazondan alışveriş yapan varsa bu ürünleri satıcı yoksa amazon.com un mu sattığını ürünün kargosu ile ne kadara geleceğini ve amazonun türkiyeye ürün yollayıp yollamadığını bilen var mı ve alpinetars ürünlerinin türkiyede nerede satıldığını bilen var mı
    Cahillerle tartışmaya girmeyin. Ben hiç yenemedim.-İmam Gazali-

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı Pangea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili kardeşlerim ve abilerim yurt dışından alpinestars eldiven getirmek istiyorum ürün link teki ürün

http://www.amazon.com/Alpinestars-Ca...ds=alpinestars

daha önce amazondan alışveriş yapan varsa bu ürünleri satıcı yoksa amazon.com un mu sattığını ürünün kargosu ile ne kadara geleceğini ve amazonun türkiyeye ürün yollayıp yollamadığını bilen var mı ve alpinetars ürünlerinin türkiyede nerede satıldığını bilen var mı
    Az önce deneme amaçlı satın almayı denedim. Ürünün ülkemiz adresine yollanmadığı uyarısı geldi. Amerikadaniste.com gibi, yurtdışında sana adres veren ve site aracılığıyla buraya yollanan bi adres üzerinden belki satıl alabilirsin, ama sadece eldiven alacaksan astarı yüzünden pahalıya gelir muhtemelen. Bence direk türkiyeden satan yerleri araştır, veya yurtdışından gelicek bi tanıdığını bulmaya çalış.

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    arkadaşlar buradan sipariş vermek isteyen arkadaşlara bende siparış verebılırım,
    yanı tek urun degılde 3...5 ürün getırtırız daha uyguna ve daha yuksek sıparıs oldugundan daha uyguna gelebılır belkı???
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Amazon'un kendi sattığı ürünler kısıtlıdır, bu tip ürünleriyse genellikle amazon üzerinden 3.şahıslar satarlar.

Ayrıca satış için ilan verme anında ürünün sadece yurt içine mi, aynı zamanda yurt dışına da mı satılabileceğini belirlemek, kaç günlük kargo opsiyonlarını alıcıya sunmak satıcının seçimine kalmıştır. Yani yurt dışı satış için satıcıyla irtibata geçmeyi deneyebilirsiniz. Amazon'un belirlemiş olduğu yurt dışı kargo fiyatları eklenerek ürün ilanını güncellenebilir. Fakat genellikle amazon'daki dolandırıcılık denemeleri de şu ülkeden bu ülkeden almak istiyorum tipi yalanlarla başladığı için derdinizi düzgünce anlatıp adamı böyle bir şeyin parçası olmadığınıza ikna etmeniz gerekebilir.

Kolay gelsin.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)