Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bu 4 Çinliden Hangisini Seçerdiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI
    F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    sen mete abini dinle pişman olmazsın bilindik markalardan şaşmazsan sen kazanclı çıkarsın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    mete_han abi tamam haklısın ama 2. el değil de 0 bir japon alalım hadi kawasaki türkiyenin sitesine bi gir 250 cc lik makinaya çektikleri fiyatı bi gör... ben kawasaki'yi suçlamıyorum yada suzuki yamaha honda'yı yurtdışında 4-6.000 $ olan makina türkiye'de 25.000 TL yani 10.000 $ dan fazla... Türkiye'de profesyonel anlamda motosiklet kültürünün gelişmemesinin nedeni herşeyiyle apaçık meydanda. Görmesini bilene tabi

125 cc makina 3.400 euro var hesapla
    windyS150 bunu beğendi.
    En Güzel Çamur Tekerlerimdeki Çamurdur.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    @mete bol keseden atıyosun. yazdıkların saçmalıktan ibaret.

hemde bir çoğu. doğru olduğun noktalar var ama yaptığın pislik yüzünden o doğru noktlarında senle beraber gidiyor aynı yola.

istanbul dışına bile çıkmam dediğin motorla ben tek seferde 650 km yol yaptım.
    mondial 150 Mr ile 11.000 km yol devirdim. ben ne yazdıysam yaptığı yazdım.

senin oranı buranı yırtarak yaptıkların sadece klavye başında kalıyo.

ben gittim gezdim, motoru bozmak için hırpalarcasına bindim. video çektim yazı yazdım.

honda getirsin getirsin dayasın motorları, pahalı pahalı binelim. cb 125 te maliyetten kısmak için devir saati koymamış bir firma artık...

kawasaki - ktm vb vb getirsin japon diye atlayalım kucaklarına bi parçası gelsin 2 ayda. motorda yatsın kenarda bizde biyerlerimize kına sürelim.

"Çinliler senle rağbet gördü" diye yazmışsın. o senin yorumun.

hiç kimsenin adamı değilim. ne görüyorsam onu yazıyorum. ( rks incelemesinde 3-4 tane marka ismi bir zikrettim. para almış olsaydım, birilerinin onayından geçseydi yayınlanmazdı o video öyle )

hiç bi Allah ın kulu bana gelip de yeni gelmiş bir makine için bok atamaz.

anca kendi pisliğini yazar oraya buraya... şimdi git hangi firmanın neyini yiyosan ye...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı makseli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @mete bol keseden atıyosun. yazdıkların saçmalıktan ibaret.

hemde bir çoğu. doğru olduğun noktalar var ama yaptığın pislik yüzünden o doğru noktlarında senle beraber gidiyor aynı yola.

istanbul dışına bile çıkmam dediğin motorla ben tek seferde 650 km yol yaptım.
    mondial 150 Mr ile 11.000 km yol devirdim. ben ne yazdıysam yaptığı yazdım.

senin oranı buranı yırtarak yaptıkların sadece klavye başında kalıyo.

ben gittim gezdim, motoru bozmak için hırpalarcasına bindim. video çektim yazı yazdım.

honda getirsin getirsin dayasın motorları, pahalı pahalı binelim. cb 125 te maliyetten kısmak için devir saati koymamış bir firma artık...

kawasaki - ktm vb vb getirsin japon diye atlayalım kucaklarına bi parçası gelsin 2 ayda. motorda yatsın kenarda bizde biyerlerimize kına sürelim.

"Çinliler senle rağbet gördü" diye yazmışsın. o senin yorumun.

hiç kimsenin adamı değilim. ne görüyorsam onu yazıyorum. ( rks incelemesinde 3-4 tane marka ismi bir zikrettim. para almış olsaydım, birilerinin onayından geçseydi yayınlanmazdı o video öyle )

hiç bi Allah ın kulu bana gelip de yeni gelmiş bir makine için bok atamaz.

anca kendi pisliğini yazar oraya buraya... şimdi git hangi firmanın neyini yiyosan ye...
    senin mankafan bassa o motorları alıp binmezsin...iyi halt ettin rks mks sana burdan bi giydiririm forumdan soğursun emin ol ...al rksni mksni saçma dünyanda bin gez milleti zehirleme...

üç kuruşluk tecrüben var onlada milletin kanına girme birşeyler bilmesek yazmayız...

kawasakının 125-150 ccsi mi var...ktm almaya kimin gücü yeter ki 10 bine ne yapalım 125-150-200 cc makinayı..lafı çevirme..kim beklemiş cbf ybr tvs parçası...anca işkembenden uydurursun...senin kaç kmlik motor kullanmışlığın var allahaşkına...sadece cbfde 80 bin yaptım yolda kalmadan...cbf al diye diretmem ama honda yamaha tvs tercih etsin diyebilirim...

sen milleti yanlış yönlendirip vebal altında kalıyorsun...kafan çalışmıyor senin...olsa çalışcak ama yok...rks mks falan milletin kafasını bulandırmayın adam olun ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Dostum 3,500 Tl ile Tvs,Ybr,Cbf varken riske girmeye değer mi ?
    Hani çok sıkışık olur bütçe,alternatifler dar olur o zaman çinli alınabilir.
    Ben 1,250 Tl'ye aldığım çinliyle 13,000 Km yaptım..
    Şu an 21,200'e yaklaştı.
    Çok baktım,masraf ettim.
    Yine detaylı bakıma soksam masraf illa ki çıkar.
    Ben en fazla 200-250 Km'lik yol yaptım. Daha uzun menzilleri yapamadım,hem çekiniyorum hemde 150 cc olmasına rağmen benzin yetiştiremiyorum
    Sorun çıkmıyor gerçi ama alette gitmiyor..
    Bassan benzini içiyor basmasan yol bitmiyor...
    Velhasılkelam hiç riske girme,altyapısı olan,piyasada tutulan,kontağı çevirdiğin zaman,acaba yolda kalır mıyım korkusunu en aza indiren markaları almanı tavsiye ederim.

Bu arada Mete abi çok acımasızsın çinli konusunda bize de yazık ama

Motosikleti
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyvallah abi saol.Biliyorum haklısın bu motor belli bir süre sonra dagılıcak cbf-ybr-cb bunun gibi 4-5 tane cıkarır cebinden ama ben zaten bu motoru sakin kullanıcam 80km yi çok fazla geçmicem rodajda 5-6 bin deviri geçmeyi düşünmüyorum bakımlarını tam yaptırıcam.Kubanın görüntüsüne aldandım desem yeridir zaten Ufak tefek sorunlar cıkarırsada sıkıntı olmaz diye düşünüyorum ama bilmiyorum artık bekleyip görücez [COLOR="Silver"]
    ruyor.

gönlünde yatan aslanı seçeceksin ama birde bilenin sözünü dinle...E hiçbiri diyorum...seyirci joker hakkını kullandın çoğunluk hiçbiri dedi neden buna değer vermiyorsun bildiğin doğrultuda gidiyorsun dostum...o zaman elindeki makinayla idare et bir süre daha...ha sıkıldıysan sen bilirsin...

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede bu adamı dinle emin ol senin iyiliğin için yarın birgün küba alırsan aminim kafanı duvarlara vuracaksın ama giden geerii gelmeyecek edilen zararlar telafi olmayak bak hakkın yolu meetehani dinlemek Gerçekten dua edersin bu adama metehan zaten cennete giderse çinli almaya giden adama cbf 150 aldırıdıgıı için sevaptan gider
    sedat napıyon gan gıbrıstamısın...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen mete abini dinle pişman olmazsın bilindik markalardan şaşmazsan sen kazanclı çıkarsın
    fatoş napıyon panpiş...

Alıntı k4d1r adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mete_han abi tamam haklısın ama 2. el değil de 0 bir japon alalım hadi kawasaki türkiyenin sitesine bi gir 250 cc lik makinaya çektikleri fiyatı bi gör... ben kawasaki'yi suçlamıyorum yada suzuki yamaha honda'yı yurtdışında 4-6.000 $ olan makina türkiye'de 25.000 TL yani 10.000 $ dan fazla... Türkiye'de profesyonel anlamda motosiklet kültürünün gelişmemesinin nedeni herşeyiyle apaçık meydanda. Görmesini bilene tabi

125 cc makina 3.400 euro var hesapla
    dostum bahsettiğin marka modeller uçuk kaçık örnekler...kawanın alabileceğimiz bir modeli yok...bizse layık görlüen cbf veya ybr ile içimizdeki o aşkı..başlangıcı...(veya her ne boşluğu dolduracaksa) yapabiliriz...aradığımız kudret bu modellerde mevcuttur...

Alıntı Uğur Ak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bu arada Mete abi çok acımasızsın çinli konusunda bize de yazık ama

biraz kırıcı oldum haklısın ama beyaz kara karaya ak dendimi ben çıldırıyorum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

hihi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    scarabeo 200 i.e
    Metehan kardeş sen üstüne düşeni yapmışsın.değerlendirmesi alacak arkadaşa aittir.kötüyü bilmeyen iyiden anlamaz.bazı şeylerde illaki bi deneyim yaşanması gerekecek.
    windyS150 bunu beğendi.

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    mete sen geri kafalısın. anlamazsın. ben kimseye al bunu 80.000 km yol yaparsın demiyorum. sadece yaşadıklarımdan bahsediyorum diyorum ama sen hala anlamıyorsun.

karaya ak diyen yok. adam bastıra bastıra yazmış burda. "4 çinli" diye.

hiç birini almaz senin nato mermer nato kafan.

anlatmak için uğraşmayacağım sana. ne halt yazarsan yaz.

madem seni gıcık ediyom, modlara admin lere söyle, japon forumunda çinlilerle ahkam kesiyo de. öptüm hadi by

Motosikleti
    Mustafa mala bağladın iyice aga... yahu kaskafalılık yapma işte yoğurdum ekşi de...rks mks tks hepsi masal hikaye..kendini kandırmışsın bizi kandırma bari...sevaba girde ayak bağı olma bari..doğru yola girsin istiyoruz arkadaş...

Gölge etme başka ihsan eyleme...

Son olarak..ister vur ister okşa...ister tut ister yolla...ister sev ister zorla..ben böyleyim...

mod diye ağlaşan sendin hatırla... bende öperim gıdışından

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    senle aynı kafadanız aslında da bakma

sen belirtsende belirtmesende japon hastası olduğunu ve çinliler önünde bırak 100 000 km devirmeyi ağzıyla kuş tutsa sana yine yaranamaz.

modlara gitmeye gerek yok ama insanların yazma özgürlükleri var. ama senin yaptığın; biri çin der demez "hayt huyt bilmem ne". paramız yok. alamıyoz belki japon. belki tipi hoşumuza gitti sanane arkadaşım.

işte burayı çözemiyon sen. ben diyom ki yaptıklarım bunlar sen diyon para verme. anlamadın ve hala anlamıycan da

neyse sen kal sağlıcakla. tekrar öpmeyim şimdi :D

herşey bi kenera oğlunuz sanırım resimdeki; Allah bağışlasın, çok tatlı duruyor. bizde ilk çocuğumuzu bekliyoruz. Artık her tarafta böyle çocuklar - bebekler dikkatimi çekiyor

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    at çöpe hıcbırı beş para etmez TVS al kardesım sen 4 kere eskitir onları
    www.erkakurye.com

Motosikleti
    Rks Titanic 200
    al bi tane daha arkadaş yazılanları okumuyor sanırım.

yok ya daha da olsa kimseye laf anlatmam. mete ile başladı ve bitti :D

uğraşmam, uğraşamam. hangi biriyle uğraşıyım :D hepsi japon hastası

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    metehan abi öttürüyon formu gene. Sanki eski efsane geri dönmüş gibi hayır, honda, yamaha, kawa, suzi kötüdür, yaşasın çin malları

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    ben bunların yerine o paraya er 5 alırım be
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    2 ay daha para biriktir al honda yamaha... bırak bu çinlileri.. allah düşman başına vermesin, motora binmekten soğutur seni...
    yolda giderken tekeri kopan çinli biliyorum.. adam canını zor kurtarmış...

---------- Post added at 21:38 ---------- Previous post was at 21:36 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mustafa mala bağladın iyice aga... yahu kaskafalılık yapma işte yoğurdum ekşi de...rks mks tks hepsi masal hikaye..kendini kandırmışsın bizi kandırma bari...sevaba girde ayak bağı olma bari..doğru yola girsin istiyoruz arkadaş...

Gölge etme başka ihsan eyleme...

Son olarak..ister vur ister okşa...ister tut ister yolla...ister sev ister zorla..ben böyleyim...

mod diye ağlaşan sendin hatırla... bende öperim gıdışından
    efsane yalancı çakma motorcu topitop metehandro hoşgeldin... bakalım kaç gün dayanacan yine

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kötü motor yoktur paraya göre motor vardır

Motosikleti
    Piaggio Carnaby 200 - Honda Wave 110i
    Alıntı windyS150 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuda ne yazıyor görmedin galiba şu marka fanatikliğini bırakın lütfen en azından lütfen ybr-cbf tavsiye etmeyin yazan konularda tavsiye etmeyin sunları.
    Arkadaşım ayıptır günahtır öncelikle, nasıl bir kafa aynı paraya daha iyi bir alet alma imkanı varken senden iyi niyetle akıl danışan bir çocuğa Çin motoru tavsiye eder?!?

Marka fanatikliği diyorsun, honda dedim Yamaha dedim ama TVS de tavsiye ettim çocuğa.. Satış rakamlarındaki istikrara bakarsan da ne dediğimi anlarsın...

Bu arada msjını da geç gördüm ama Metehan uzun uzun yazmış ne demek istediğimi! İnsanlara yok marka fanatiği yok bilmem ne diye hemen karalayın tabii... Sanki sana CBR 250 veya Transalp verseler almayacaksın 'Ben marka fanatiği değilim' diyerek...

Topic sahibi arkadaşım, son sözüm de sana.. Çin malı alacak kadar zenginsen sen bilirsin ama faturayı canınla da ödeyebilirsin! İlk motorum Mondial'di, yolda giderken fren patladı, geberiyordum!!!!!! Bu sana bir fikir vermiştir sanırım... Metehan sana CB ayarlayacakmış sanırım, tamam dünyanın en güzel motoru değil kabul, ama senin düşündüklerinden çok daha iyi+parçası bol+servisi ucuz..

Yolun açık olsun kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Ya bi dakka sen aynı zamanda topic'i açan kişiymişsin.. Sana Kuba'yla aynı paraya CB al dedim diye bana marka fanatiği dedin öyle mi?

Aptallık bende ki genç bir kardeşime yardımcı olcam diye o kadar laf anllatım, hepsini geri aliyorum, sen Çin al valla yakışır... Şekil yaparsın kendince.. Ama ben senin için harcadığım şu vakti sana helal etmiyorum!!!!

Motosikleti
    Kanuni Windy S 150
    Abicim bakın hepinizi anlıyorum benim iyi bir alet almamı istiyorsunuz fakat benim kararım netleşti fastwind 200 alıcam sebebi ise tipini çok beğenmiş olmam.Kendimde daha önce cinli kullandıgım ve sorun cıkarmadıgı icin sizin kadar korkmuyorum acıkcası lütfen daha da ybr al cbf al demeyin

Motosikleti
    Sağdan Soldan Takılıyoruz işte >
    Herkes kendine göre parlak fikirlerini yazmış

Hayırlı olsun
    İmza Yok ::tutkuy:: ::xs22:: ::gazla::

Motosikleti
    Alıntı hihi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan kardeş sen üstüne düşeni yapmışsın.değerlendirmesi alacak arkadaşa aittir.kötüyü bilmeyen iyiden anlamaz.bazı şeylerde illaki bi deneyim yaşanması gerekecek.
    konuyu açan arkadaş wındy 150 si var aslında deneyimi kazandı...olay görüntüde ben biliyorum...daha şık ve tok bir motorun üzerinde olmak istiyor...ben ise daha sağlam bir motorun üstünde olmasını istiyorum...

senle aynı kafadanız aslında da bakma

sen belirtsende belirtmesende japon hastası olduğunu ve çinliler önünde bırak 100 000 km devirmeyi ağzıyla kuş tutsa sana yine yaranamaz.

modlara gitmeye gerek yok ama insanların yazma özgürlükleri var. ama senin yaptığın; biri çin der demez "hayt huyt bilmem ne". paramız yok. alamıyoz belki japon. belki tipi hoşumuza gitti sanane arkadaşım.

işte burayı çözemiyon sen. ben diyom ki yaptıklarım bunlar sen diyon para verme. anlamadın ve hala anlamıycan da

neyse sen kal sağlıcakla. tekrar öpmeyim şimdi :D

herşey bi kenera oğlunuz sanırım resimdeki; Allah bağışlasın, çok tatlı duruyor. bizde ilk çocuğumuzu bekliyoruz. Artık her tarafta böyle çocuklar - bebekler dikkatimi çekiyor
    japon hastası değilim inan...skutırda Tayvan hastasıyım mesela...symye kymocya karşı bir zaafım ve hayranlığım var...İtalyan skutırlarıda malumun...efsane çoğu...

Çinden İTHALATCI MONTAJCI firmaların motorlarına kapılmamak lazım...sağlamlığı tartışılır...ama bak ne dicem...Anadoludasın bir ilçedesin..işten eve evden işe gidicen..kırk yılda bir pikniğe gidicen ...o zaman bunlarda al ucuza ayağını yerden kessin...ama metropollerde sağlam her yol koşuluna uygun bir makina tercih etmek şart...yani uzun yolun varsa dipgaz gitmeyi seviyorsan veya altındaki makinanın biraz sağlam olmasını istiyorsan 1000 lira 1500 lira fazla bayılmak gerekir...

KUBA nın 200 lüğünün maliyeti (atıyorum) 600-650 dolar ama satışı 3500-4000 civarında...

honda cb 125 in maliyeti 1000 küsur dolar ama o da 3500 civarında anlatabiliyorum değil mi...Honda cb 125 i sırf millet çaynaya yönelmesin diye getirdi...o da kazıklıyor kucağa oturtuyor ama en azından bir markanın mühendiz görmüş bir kaç test yapılmış adamakıllı makinasını kullanıyorsun ..balansörlü az tüketen rahat yumuşak bir makina...daha ne olsun...

sırf millet çapır sevdasından 2005 lerden bu yana uyduruk 250 lik makinalara 4-5 binlere bayıldı..şimdi o makinalar 2000 e müşteri bulamıyor...neleri dayamadılarki bize...yahu almayalım işte...

ortak bir tekp refleks oluşturalım...sende buna destek ver..çelme takma..kalite algısı oluşsun...10 kişiden 9 u aman alma diyorsa bunların bir bildiği vardır...senin kullandığın makinanın sorun çıkarmama olasılığı kimsenin umrunda değil aslında...genel kanıyı istesende bozamazsın...genel kanı ve kamuoyu olarak biz bu hususlarda tecrübeliyiz emin ol...

2005 yılında ilk açyığım konu şuydu...

MONDIALCİLERE VE ASYACILARA TARİHİ ÇAĞRI...

bu motorların (zat 150 asya t1 vs) alındığı an itibariyle tam bir baş belası olduğunu anlattım...en az 300 cevap geldi ve tartıştık bunları...be haklı çıkmaktan hep nefret ettim...ülke ekonomisine de zararlar verdi...ben doğru yoldan hiç şaşmadım...kendimce doğru bu...benim doğrum bu...

forum neden var..bunun için var...bu algı oluşsun diye ..o çakma çaynaların değeri düşsün diye...birilerinin başlangıcı olsun ayağını yerdes kessin...yağı suyunu koy sorun çıkarmaz diyenlerde olsun...ben çaynamla mutluyum diyende olsun..ama eninde sonunda doğru yol bulunup doğru seçimler yapılsın olay sadece bu...

biz zor para kazanan insanlarız...3 ü 5 i arayan gariban kişileriz...paramızın değeri kıymeti bir gavatın godamanın binmeyip çürüttüğü yamaha teneresi için banka hesabından yolladığı binlerce liradan daha fazla...

o paranın o alınterinin hatırına bunu yap...

para ver al alma mevzusunda değilim..kalite algısına hitap ediyorum neden alması ve neden almaması gerektiğini yazıyorum...

kucağımdaki kızım... o zamanlar saçları kısaydı...foto 2004 fotosu...sizede hayırlı doğumlar dileyim...babaya hava hoş çileyi dolduran çeken anne...sen kucağına alıyon...asıl çile doğduktan sonra..şimdi herşey güzel size... uykular haram geceler uzun geçecek ..

Alıntı ERROR88 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    at çöpe hıcbırı beş para etmez TVS al kardesım sen 4 kere eskitir onları
    sen ne annarsın len herol motörden..çakma apaçici...minibüs arkasında patladın halen uslanmadın tekerde Pendikten Kozyatağına gaden gidilirmi bavvv...

al bi tane daha arkadaş yazılanları okumuyor sanırım.

yok ya daha da olsa kimseye laf anlatmam. mete ile başladı ve bitti :D

uğraşmam, uğraşamam. hangi biriyle uğraşıyım :D hepsi japon hastası

doğru bir güneş gibidir...heryerde onu görürsün...içinde patlasın o güneş...

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    metehan abi öttürüyon formu gene. Sanki eski efsane geri dönmüş gibi hayır, honda, yamaha, kawa, suzi kötüdür, yaşasın çin malları
    öttürüyom bav..çayna dedinmi diri vicidımda alerji ve kaşıntı başlıyor...biri beni tırmıkla kaşısın...

Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bunların yerine o paraya er 5 alırım be
    er5 mi...aha bi dene daha çakma motorcu...olm senin memleketinde sakaryada kawa varmı...kawa senin için nette gördüğün bi kavram bi olgu ..nirvana...peh...Allahın Sakaryalı Bekçisi seni...geçmişini unutma...karamürsele neyle geldiğini unutma...çapını ve haddini bil kerkenez...

Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 ay daha para biriktir al honda yamaha... bırak bu çinlileri.. allah düşman başına vermesin, motora binmekten soğutur seni...
    yolda giderken tekeri kopan çinli biliyorum.. adam canını zor kurtarmış...

efsane yalancı çakma motorcu topitop metehandro hoşgeldin... bakalım kaç gün dayanacan yine
    al bi dene daha çakma japoncu... sonradan görme fabrika işçisi ybr aldı onuda sayemde...gelmiş çayna alma diyor...

dün b.ktun bugün koktun len... Ya Rab sen sonradan yamaha honda gören arkadaşların şerrinden beni koru...

Alıntı tr100a adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kötü motor yoktur paraya göre motor vardır
    işte adamın hası makinadan anlayan kymco 500 lük makinayı kaptı...Çorlunun Agası oldu...ybr cbf neyine...

Alıntı Ozzycan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım ayıptır günahtır öncelikle, nasıl bir kafa aynı paraya daha iyi bir alet alma imkanı varken senden iyi niyetle akıl danışan bir çocuğa Çin motoru tavsiye eder?!?

Marka fanatikliği diyorsun, honda dedim Yamaha dedim ama TVS de tavsiye ettim çocuğa.. Satış rakamlarındaki istikrara bakarsan da ne dediğimi anlarsın...

Bu arada msjını da geç gördüm ama Metehan uzun uzun yazmış ne demek istediğimi! İnsanlara yok marka fanatiği yok bilmem ne diye hemen karalayın tabii... Sanki sana CBR 250 veya Transalp verseler almayacaksın 'Ben marka fanatiği değilim' diyerek...

Topic sahibi arkadaşım, son sözüm de sana.. Çin malı alacak kadar zenginsen sen bilirsin ama faturayı canınla da ödeyebilirsin! İlk motorum Mondial'di, yolda giderken fren patladı, geberiyordum!!!!!! Bu sana bir fikir vermiştir sanırım... Metehan sana CB ayarlayacakmış sanırım, tamam dünyanın en güzel motoru değil kabul, ama senin düşündüklerinden çok daha iyi+parçası bol+servisi ucuz..

Yolun açık olsun kardeşim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:45 ----------

Ya bi dakka sen aynı zamanda topic'i açan kişiymişsin.. Sana Kuba'yla aynı paraya CB al dedim diye bana marka fanatiği dedin öyle mi?

Aptallık bende ki genç bir kardeşime yardımcı olcam diye o kadar laf anllatım, hepsini geri aliyorum, sen Çin al valla yakışır... Şekil yaparsın kendince.. Ama ben senin için harcadığım şu vakti sana helal etmiyorum!!!!
    zaman içersinde taşlar yerine oturur bence...ama kaliteli makinaya binen bunlara asla tenezzül etmez bir daha...ben inanıyorum ki ilerleyen zamanlarda hayırlısı neyse o olacak...aslında şöyle bir uygulama olmalı...almak istediğimiz makinayı 2-3 gün kullabilsek eşden dosttan emaneten...veya araç test sürüşü gibi modellerinde test sürüşleri olsa uygun alanlar içinde gitsek torku oturuşu kalkışı hissetsek...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)