Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

15000 tl civarında Maxiscooter tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar,

15000 tl civarında lastikleri büyük maxiscooter arayışı içerisindeyim. Şehir içinde de kullanacağımdan vitesle uğraşmak istemiyorum. Bunun yanı sıra, şehir dışı geziler yapmayı da düşünüyorum. Özellikle Ayvalık taraflarına Haftasonları ise Şile, Ağva, Ballıkayalar, Bolu gibi mesafelere gitmeyi düşünüyorum. Burgman serisini pek sevmedim görüntü olarak da. Aslında Integra düşünüyordum ancak, çantasız olmayacağı ve 3 çantası neredeyse 4000 liraya geldiği için vazgeçtim. O kadar abartmaya gerek yok. Bir de artçı ile uzun yol seyehatlerde özellikle valiz sıkıntısı olacağını düşünüyorum. çünkü çantalar dışında artçı ile arka çanta arasında bir spor çanta koymak istesem artçıya oturacak yer kalmayacak filan falan.

Neyse Tmax 500 ün agresif duruşu aslında hoşuma gitti ama çok pahalı geldi bir taraftan. Biliyorum integra almaya niyetlendim. Ama integra olsa verebilirdim o kadar para.

Özetle Burgman harici önerilerinizi beklemekteyim.

Herkese teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    silverwing sıkı makina
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    Hem büyük lastik hem büyük bagaj dersen işin zor. Lastik ebadını 2. plana atarsan Piaggio X10'u bekle derim. Yağlı tip debriyaj sistemi ile gelecek ve bu trafiği yoğun şehirler için çok çok önemli bir avantaj.

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Peugeot Satelis 500'e nedersiniz hem sıfır'ı 15-16bin lira.

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    yamaha xmax te çok iyidir, cebinizde extralar içinde iyi bir miktar para kalır.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)