Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Regal Raptor 250cc mi? KeeWay 250cc Landcruiser mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Evet ilk motorumu almak üzereyim.Bu iki makinayı uzun süredir takip ediyorum. KeeWay 250cc Landcruiser in fiyatı açıklandı (3950 ytl) Regal Reptor da yakın bi fiyat ta .Ayrıca regal uzun süredir yollarda boy gösteriyor. Hala karar veremedim kullanan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    DADYW DD250E-9
    Selem,
    ben R&R kullanıcısıyım ve su ana kadar bir sorunla karşılaşmadım. Keway 250 landcruiser da cok hoş görünüyor 150 liği kendini kanıtladı ama 250 kullanan malesef su ana kadar yok zira daha alan olmamıstır. Cok yeni ilk sen olabilirsin Ben regale karar vermeden baya bi araştırmıstım hatta keway 250 de sitelerden görmüş beğenmiştim ama ben motorumu alalı neredeyse 6 ay olacak anca geldi
    Valla zor bir karar.

onrbab - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    eskiden di yok artık
    ben ce regal al derim ben
    ben kullanıorum gayet te memnunum
    kivey parasının motoru deil ben ce
    cok pahalı
    [B]RR gençliği[/B]

ccbbdd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    5Yamaha3Virago5
    bence keeway...
    [B]"Akıllı olanlar sebepler konusunda tartışırlar,ama nihai kararı sonuçta sürekli aptallar verir...!"[/B]

Doubt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    arastırıyorum yaza alacagım
    bencede keeway en azından dunya ya ne satıyosa bızede onu satıyor

leonine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRANSALP
    bence jinlun

hepsine tek tek bin tüm özelliklerini oku kendi kararını ver.

servis ve yedek parça fiyatlarına bak.
    \'NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE\'

İ.E.T.T GERİ DÖNDÜ,YAŞASIN AKBİL

ynrbzkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence de regal derim ben regal sahibi deilim ama regali cok kullandım uzunyolda yaptım.sıkıntısız bir yolculuk oldu bence regal.nedenlerinden biride aslında en onemlisi su sogutmalı.yanlız kafanı karıstırmayı istemem..motor alda ne olusa olsun kardesim.motor kullanmak ayrıcalıktır.tum ayrıcalıklı arkadaslarıma sevgiler.kazasız belasız gezmeler dilerim..

BenErkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Bence iki marka da kendini kanıtlamış az sorunlu motorlar. Bence hangisinin tipi hoşuna gidiyorsa onu al..

vedat kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR
    zor bi karar haketen sana kalmış ikiside güzel

MACGYVER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal&Raptor 250cc
    Merhaba bende Regal250cc kullanıcısıyım. Valla bende 4 ay önce aldım motorumu malum kış ayları olduğu için pek vazla km yapamadım ancak şuan 650km deyim tabiki bu km ile yorum yapmak yanlış olur anlayacağın dolayısıile 2000-3000i devirmek lazım. Ancak Ben Regai hiç araştırmadan aldım daha sonra tarafsız kişilerden iyi bir motor olduğunu öğrendim yani kastım bu kişiler tecrübeli motor tabircisi abilerimizdi. Bu yöndenbende + puan oldu. Ben hiç bir sorunla karşılaşmadım hakketen beklediğimin üstünde bir motor diyebilirim Regal için. Gel Gelelim Landcruiser'A makina hakketen manyak bişi yani görünüş olarak aynen harley davidson fatboy modelinin kopyası olmuş ama ondan dahada alım lı duruyor. Tabi nasıl bir motor olduğunuda kullanıcılarına sormak lazım. Zor bi karar allah yardımcın olsun ikiside güzel.

Motosikleti
    pgo scooter + hyosung gv250
    dostum bende iki markayı uzun zamandır takip ediyorum motomaxın sitesine girdiğinde karşına çıkan makine değil alttaki küçük resimdeki makine satılacak
    ***[FONT="Comic Sans MS"][SIZE="2"][/SIZE]DÜNYADA BİR MOTORDAN DAHA İYİ BİŞEY VARSA ODA İKİ MOTORDUR[/FONT]***

Yorumlar için teşekkürler... Evet alttaki resimin aksesuarsız olması biraz iştah kaçırıyor (Landcruiser)...Regalden de güzel haberler geliyor sorunlu kullanıcı sayısı az. Genel itibariyle iyi bi makina olduğunu düşünüyorum.Raptor un sesi forum da verilmişti güzel ses var Landcruiser in sesini merak ediyorum bir an önce satışa başlanırda alanlardan sesi dinleme imkanımız olursa ve aksesuarlarla bir görebilirsek sanırım doğru kararı vereceğiz. Şu an beklemek en iyisi gibi ....

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    kardeş şurda fuara ne kaldı birkaç gün sabret fuara git ondan sonra karar ver ,göründüğü kadarı ile herkes kendi motorunu övüyor bence de keeway (herkes gibi kendi motorum)

ceash İstanbulda değilim ve işim sebebiyle fuarlara da gelemiyorum. Bulunduğum yerde bayilerde yok anlayacağın yorumlar şu an için en güvenilir kaynak benim için...

ceash - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LEDOV 250 CMX-A
    ozaman ilgilendiğin motorların topiclerini takip et daha detaylı bilgi bulacaksın
    senin açtığın topice herkes cevap yazmayabilir ancak her iki motorun mevcut topicleri 50 sayfadan fazla tamamını okuman gerekecek sana kolay gelsin

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fuara giden arkadaşlar bir iki Fotoğraf yapıştırırsa 250 land crusier için bizde kendilerine duacı oluruz bende bekliyorum aynı dertten muzdaribiz bakalım gelsin karar vereceğiz...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Fuardan sonra fotoğraf dolduruyorum burayı söz.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

ben yeni regal aldım hatami yaptım diye çok dusundum ama tepkiler cok iyi eski motorcular bile cok sevdi am son karar senin aslında fark etmez senin motorun olacak ve ne olursa olsın cok sevecegine eminim.bol sanslar ama regal iyi gibi yani

aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eyvallah olcan sağolasın

olcan138 fotoları dört gözle bekliyoruz. Şimdiden saol...

voldemord motorun hayırlı olsun darısı bizim başımıza...Land Cruiser i bekleyeceğim ama sendende regal için kullandıkça iyi veya kötü yorumları isteyeceğim şimdiden saol...kazasız sürüşler...

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler