Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Regal Raptor 250cc mi? KeeWay 250cc Landcruiser mi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    aytskal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeş motomaxa herkez mail attı yanıt yok birde aksesuarsız landcruiser geliyormuş bende ibre regale dönüyor karar yinede senin regalde su soğutma artı diye bahsediyor bilen arkadaşlar akü ise eksi karar senin iyi düşün hayırlısı...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sijelli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150 34 FB 5731
    regal asya motorun diye aylarca bağırdık şimdi yellow motor oldu kaçıtılar çaktırmadan alırsın regal olursun rezil rüsvay
    napcan arkasında kim olduğunu bilmediğin motoru benzin göstergesi devir saati bile yok
    keewayın arkasında APRILLA var macar malı neyi düşünüyon
    regal o kadar para edermi bi bak göz var izan var
    mantık senin...
    Big Black SHARK
    :cat:
    34 FB 5731

Biraz sert bi yorum olmuş ama hak vermemek elde değil.. bakalım Land Cruiser bi çıksın görelim yorumları alalım karar verelim...

Motosikleti
    ramzey qm 250
    herkese merhaba iki motorun eleştirilerinide okudum daha çok regal olsada önemli değil bende Ramzey qm 250 aldım koç gibi ve saygı duyduğum bir abimle motoru test ettik ve hemen al dediği bir motor görüntüsü süper servis ve yedek parça açısından da baya iyimiş bu arada göstergeleride baya yararlı sağ sol sinyalleri boş vites lambası benzin devir ve akü göstergesi de mevcut net ağırlığıda 173 kilo internetteki fotoğrafıda okadar çirkin bir açıdan çekilmişki kendin gidip bir şhowroom da görsen eminimki hasta kalacaksındır. fakat kardeşim benden sana dost tavsiyesi hemen hepsi çok güzel hangisini alırsan al (çünkü herbiri birbirinden güsel) yollarda giderken kaskın takılı olsun fazla hızlı olmamak kaydı ile güvenli sürüştür. sana iyi seçimler
    çapır yada reyzing önemli değil, önemli olan sen hangisisin.

railor tavsiyen için teşekkürler... Aslında gönlüm regal den yana forum da öle bi anlattılar ve güzel fotolar koydular ki bende hasta oldum makinaya ama land cruiser i mutlaka bekleyeceğim

foxxy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RR 250 cc
    asterix03 bence karar1n karar olmus en iyisini yaparsin ben memnunum omamak elde deil

hondacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 250
    ne regal ne keeway hoooooooooooondaaaaaaaaaaaaaaaaa

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Alıntı olcan138 adlı üyeden alıntı
    Fuardan sonra fotoğraf dolduruyorum burayı söz.
    Sözümün arkasında durayım bari...
    Bu fuarda Keeway yoktu ama Regal Raptor fotoğraflarını yayımlayayım hiç olmazsa, 1 hafta sonra Landcruiser da burada...

1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Oleeeeeeeeeeee
    Olcan süpersin fotolar harika regal gerçekten dolu bi makina sanırım fuarada iyi hazırlanmışlar. Bu arada Regalin siyahı mı kırmızısı mı? Yeni bi topic mi açsam?

Sizce hangisi ???

on the road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma
    resimler için çok sağol olcan. ben şu raptor 250cc topiğine bi uğrayayım en iyisi

sonsuzadek_aslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Reptor DDYW 250E-9
    Kesinlikle Regal Reptor almalısınız bence Benim R&R DDYW DD250E-9 motorum ve cok memnunum bende onu alana kadar copk kararsız kalmıstım ama cok ıyı bır karar vermısım...

infrared - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 250cc Su Soğutmalı [34 GS 0912]-1350km
    Keeway 250 cc. de problem olduğunu söyledi, 150cc motoru olan bir arkadas. Dostum bence iyi arastir. Keeway alacaksan 150cc Keeway al. Kullananlar yakıttan memnun, goruntu guzel. Ancak 90km/sa i gecince cok titresim yapiyor diyor. 80-90 giderim dersen 150cc Keeway. 250cc istiyorsan RR..

Ayrıca da bu konuda cok topic var. (Ben neden cevap veriyorum ki)
    Chopper/Cruiser'ların Karşılaştırılması (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=11014) --- anket>>>>>>http://www.motosiklet.net/forum/show...557#post210557
    -----ANKET Regal Raptor (250cc)'unuz Kaç km'de (http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=17733 )

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    Topic'i bir hortlatalım bu faydalı olacaktır diye düşünüyorum...Bende keeway cruiser250 ve RR dd250e-9 arasında kararsızım RR'da az biraz custom havası var ve bu çok hoşuma gidiyor ama keeway cruiser tam bir h-d fatboy kopyası bende biraz iri yapılı olduğum için (1.82m - 94kg) keewayda hoşuma gidiyor.RR artısı su soğutmalı olması, keeway'ın artısıda V twin motora sahip olması buda daha az yakacağı anlamına geliyor.İkisinin arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?Görüşleriniz için şimdiden teşekkr ederim...
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    sonuna kadar RR.........

Motosikleti
    2006 Siyah Ford Focus TDCİ(175hp)
    altımda küçük kalmasından endişeliyim
    Ken wa kyouki. Kenjutsu wa satsujin-jutsu. Donna kireigotoya odaimoku wo kuchi ni shite mo, sore ga shinjitu...

Motosikleti
    Daha Alamadı Yakında Regal Raptor Alacağım Onun Yerine 1.8 Turbo Passat Verelim ??
    bencede RR ufak durabilir ancak gidip üstüne binmelisiniz en azından bi kere
    Arif Işık Her Türlü Halı Kilim Travel

yelken_786 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza300 Abs 2017
    ben olsam land cruiser alırdım ama sanırım daha motorlar gelmedi şu anda keeway'ın distirübütörü EFSANE MOTOR bence çok iyi bir avantaj.Regal Raptor için bişi diyemeyeceğim ne gördüm nede kullanıcılarının yorumlarını biliyorum ama land cruiser süper shadowla aynı motora sahip diyebilirim.

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Land cruiser,V-motoruyla daha az titrer ve daha uzun ömürlü olacaktır. Satış sonrası güvenide daha yüksektir. İthali gerçekleşene kadar beklemekte fayda var.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

hiç düşünmeden RR al bence...çünkü;
    ikiside çin malı,
    ikiside 250 cc,
    ama biri Su soğutmalı diğeri hava soğutmalı.
    yeterince aydınlatıcı olmuşumdur umarım...

Alıntı piskopat06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bencede RR ufak durabilir ancak gidip üstüne binmelisiniz en azından bi kere
    ben bindim.dehşet bişe.acayip atak ve hızlı.tavsiye ederim...
    tekeri patlak bir motorcunun hayat damarlarından biri kopmuş demektir...:bounce:

Merhaba bende uzun zamandır modeller arasında araştırma yapıp kafası karışıp hiç bişey yapamayanlardanım

Land Cruıser şuan piyasada daha dün gidip birini inceledim görüntü gerçekten çok güzel ön harici arka freninde disk olması sanırım avantaj olabilir yıllardır vosvos kullanırım hava soğutmalılar zaten ayrı bir ilgidir benim için

Land cruıser ın yan çantaları ön camı ile aksesuarıda zenginleşmiş tek eksiği bence arka sisi bar deniyor sanırım o dur gösterge olarakta biraz zayıf devir saati benzin göstergesi yok zaten ben onların olmamasınada alışkınım

Ehliyet almadan motor üstünde olmak istemediğimden biraz kullanıcı yorumlarını okuduktan sonra land cruıser hakkında karar vereceğim sanırım yalnız hayalimdeki renkler hiç bir motorda olmadığından ( bu fiyat aralıklarında ) aldığımda boyatsammı acaba diyorum

Herkese kazasız yolculuklar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler