Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Yamaha YZF 125R İçin Yapılan Gereksiz Kıyaslamalar (Bilgi Edinme) Hyosung, Yzf 125r

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Arkadaşlar motosiklet zevk ve maddi imkan meselesidir. Zevkinin istediği ve paranın yettiğini alırsın olay bu. Bende bir adet Yamaha Yzf R125 sipariş ettim. Çünkü R6 hastasıyım ama hız ve ses sevmiyorum insanları rahatsız etmek hoşuma gitmiyor(kişiye göre değişir bana göre böyle). R6 ya benzeyen ve Hızlı olmayıp çok ses çıkarmayan tek motosiklet R125 vardı. Ve bende onu aldım. "Yok üstüne şu kadar koyar bunu alırım 3 ay sürersin sıkılırsın" diyenlere vs. sesleniyorum; İşiniz yok mu sizin? Para benim zevk benim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    parası olanda konusuyor olmayanda
    hele aldıgın motora o paraya o motor olur mu dıyenler yok mu
    vur baltayı kafasına
    herseyı cok bılırler
    9000 lıra etmezmıs makına
    sana gore etmez ama etrafımızda goruyoruz ooo o para ona verılır mı delı mısın sen onun yerıne gıt sunu al
    al kardesım tutan yok ben bunu aldım

cbr aldıgımda bıle bana bu tarz muhabetler yaptılar
    anlıyorum sızı arkadaslar

yzf guzeldır yasının motora bındım denedım 10 numara
    kım ne derse desın
    Zippo's ve hellboys bunu beğendiler.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    yok üstüne şu kadar koyar şunu alırım diyen arkadaşlar BEN OLSAM demiş, mesela ben. Evet BEN OLSAM o motora okadar para vermem. Ben parayı sokakta bulmadım. BEN OLSAM inzuma alırım. İsteyen istediğini alsın.
    Zippo's bunu beğendi.

cbr aldik 7 ye adamlar ben ona araba alirim diyor ulan ne alacan dogan sahin sacmalik diz boyunuda gecti.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    125 lik motora verin o kadar para görüntüsü var diye, rast gelirde yanınızdan mondial mh 125 geçerse gaz verip ezeyim şunu derseniz içinizden, sakın sakın gaz vereyim diye niyetlenmeyin. 3 bin tllik 125 cc motor size toz duman yutturur. Sonra o 9000 tl bi yerinize batmasın benden söylemesi

Motosikleti
    Yamaha Yzf R-125
    Alıntı leons adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    125 lik motora verin o kadar para görüntüsü var diye, rast gelirde yanınızdan mondial mh 125 geçerse gaz verip ezeyim şunu derseniz içinizden, sakın sakın gaz vereyim diye niyetlenmeyin. 3 bin tllik 125 cc motor size toz duman yutturur. Sonra o 9000 tl bi yerinize batmasın benden söylemesi
    Kardeşim emin ol; Yzf R-125'i alanların çoğu hız meraklısı değil. Benim Allah'a şükürler olsun maddi durumum iyi. Ben motosiklet eğitimi alıp adam akıllı R6 alamazmıydım? Alırdım problem değil ama benim hız tutkum yok benim istediğim motosiklete baktığım zaman görüntünün müthiş olması. 125 ccler arasında görüntüsü en iyi Olan da buydu.
    hellboys bunu beğendi.

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Hyosung avrupada cok tutuluyor heleki gt250r
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    olay bitmiştir
    sen mutluysan diyecek söz yok

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı Ap&ManLy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim emin ol; Yzf R-125'i alanların çoğu hız meraklısı değil. Benim Allah'a şükürler olsun maddi durumum iyi. Ben motosiklet eğitimi alıp adam akıllı R6 alamazmıydım? Alırdım problem değil ama benim hız tutkum yok benim istediğim motosiklete baktığım zaman görüntünün müthiş olması. 125 ccler arasında görüntüsü en iyi Olan da buydu.
    125 cc motorlar zaten hız için değil sınıfında sönük kalıyor bundan dolayı, almışsan hayırlı olsun

EverHarD* - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb 125 Ace & HONDA Activa 100
    Kendi açımdan : YZF 125 alcağıma 7.00 (hersey dahil) HONDA CBR 125 alırım.
    Hyo alcağıma giderim Honda CBR yada Kawasaki alırım.

cabriyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R125
    puhahahaha modial r125i geçecekmiş. kardeşim bu r125 öğrenme motoru, "otobüs yerine işe motorla giderim" motoru değil! ikisinin tek ortak yönü matematik olarak 125 rakamlarının aynı olması. sen sen ol kafeteryada yanında hatun varken aman ha r125in yanına mondial koyma hatasını yapma. o zaman bende sana güler geçerim ))))))))

ayrıca etrafına bir bak, o kadar apartmanı birileri yapıyor, yani ferrari sokakta çok yok diye zannetme ki maddi durumu kimsenin el vermiyor. kimisinin de (mühendis, sorumlu... vs) 2 aylık maaşı bir r125 kadar. niye canını riske atsın mondialle. yerde kanlar içinde yatanların motorlarını görmedinmi hiç nedir ne değildir diye... Allah korusun cümlemizi!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

Alıntı kanmix_x adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyosung avrupada cok tutuluyor heleki gt250r
    ben londrada 1 hafta boyunca hiç görmedim. ama yzf r125 her motorsiklet park edilen bölgede vardı. biraz fazla kesin konuşmuşsun nerden bu bilgiyi duymuşsan.

bunun sebebi çoğu ülkede 125ccye kadar 15yaş motor ehliyeti veriyorlar. 125cc üzerine 18 yaşından sonra geçebiliyorsun. en fazla aprilia ve r125 gördüm küçük racinglerde.
    hellboys bunu beğendi.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    halamın şeyi olsa amcam olurdu misali
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Emre sende yanlis yorumlamissin.
    Yzf tam bir race dir. Zevk keyif vs degil.
    Ayrica yanina cbr250-125 gt250 zxr 250 her ne ile yanyana gelirse gelsin kalitesi ni karizmasini sinifini belli ediyor.
    O diger modelleri ezmek icin marsa basmaya bile ihtiyac duymaz.

Kim ne derse desin keyfine bak.

125 i kimse begenmiyor fakat onu yalayip yutmadanda bir rossi olunmuyor. Bunuda mondialle, cbr la yapamazsin.

Motosikleti
    Bakalım bi..
    Kıyaslama demişsiniz yzf r1y öyle bir savunmuşşunuz bi burda..
    O kıyaslamalarda gördügüm kadarıyla sadece sizin şahsi görüşleriniz ve size katılan 1-2 kişi daha
    Ben hyo almayı düşünüyorum araştırıyorum gidip bakıyorum inceliyorum herneyse işte
    Siz burda benim param istedigimi alırım dediginiz anda zaten o objektif bakış ortadan kalkıyor. Tamam alırsın yaparsın ama gelip burda kıyaslıyorum demiceksin o zaman
    Siz sahibisiniz diye yere göge sıydıramassınız. Hyo'ya gelince nerde ya hyo ne hı şu o yere gömdüm ben onu tavırlarına girmişşiniz :D
    Bende desem ki görünüş mü al sana hyonun kasları . Parça kalitesimi adam gibi sürersen hiçbişey olmaz . Hızmı istemiyosun açma gazı arkadaş ? Sesmi istemiyosun orjinal egzozlardan ses çıkmıyor zaten , yok cafede yanına modial koyma bilmem ne . hyo koysunlar bakalım kim ne diyebiliyor :D
    Yanlışım varsa söyleyin evet haklısın diyebiliyim yada evet ben o açıdan bakmadım vb. Saygılar

Motosikleti
    Alıntı cabriyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    puhahahaha modial r125i geçecekmiş. kardeşim bu r125 öğrenme motoru, "otobüs yerine işe motorla giderim" motoru değil! ikisinin tek ortak yönü matematik olarak 125 rakamlarının aynı olması. sen sen ol kafeteryada yanında hatun varken aman ha r125in yanına mondial koyma hatasını yapma. o zaman bende sana güler geçerim ))))))))

ayrıca etrafına bir bak, o kadar apartmanı birileri yapıyor, yani ferrari sokakta çok yok diye zannetme ki maddi durumu kimsenin el vermiyor. kimisinin de (mühendis, sorumlu... vs) 2 aylık maaşı bir r125 kadar. niye canını riske atsın mondialle. yerde kanlar içinde yatanların motorlarını görmedinmi hiç nedir ne değildir diye... Allah korusun cümlemizi!

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:49 ----------

ben londrada 1 hafta boyunca hiç görmedim. ama yzf r125 her motorsiklet park edilen bölgede vardı. biraz fazla kesin konuşmuşsun nerden bu bilgiyi duymuşsan.

bunun sebebi çoğu ülkede 125ccye kadar 15yaş motor ehliyeti veriyorlar. 125cc üzerine 18 yaşından sonra geçebiliyorsun. en fazla aprilia ve r125 gördüm küçük racinglerde.
    Demekki yaşları 250 cc gt250r ye yetmediği için alternatif olaraktan 125 cc yi mecburen kullanıyorlar yoksa yaşları yetse gt 250r aslında
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı cabriyo adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Saçmaladın resmen, hız ve çekiş konusunda mondial mh 125 , r125den üstündür iki motoruda test edip kafa kafaya yarıştırdık. 250 cc veya üstü racing motorlarıyla zaten hız yaparsın ama 125liklerle hız yapmayı istemek onu son hızlara zorlamak ayrı güzeldir. Yerlerde kanlar içinde yatanların mevzusu böyle boş konuşulacak mevzu değildir bu konuda biraz daha dikkatli konuş kaza yapanlara saygın olsun, mondial ile ben Trabzon-İstanbul arası yol yaptım sorunsuz ;)

Forumda bi kaza haberi var bak bakayım motorun markası nedir "honda"

Benim gözümde honda berbat bir motordur ama yerde kanlar içinde yatmanın marka ile alakası olmadığını bil ve yaşın küçük zannedersem böyle bir yorum yaptığına göre, yaşına uygun düşünme biraz daha olgun şekilde düşünmeye çalış.

O arkadaşlara büyük geçmiş olsun Allah'tan ikiside hayattalar.
    hellboys bunu beğendi.

Motosikleti
    Kara Şimşek..
    Komedi bu adam heralde kıyaslamanın babasını yapmış ondan sonrada yazıyo ki gereksiz kıyaslama yapmayın
    Bide yazmış oraya 2.el hoyoda arızalar varken 2.el yfz de olmaz Hyo kullandınmı sen arkadaşım böle çamur atıyosun
    125cc bo.... dan bir makinaya 9.150tl vermek nedir ya
    Biz cbr 125 e 7.200 çok diyoz sen diyosun ki hiç düşünmeden 9.150 tl ye yfz alırım
    tmm sen git al
    Sado

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Çok çok param olsaydı ben kesinlikle yzf alırdım.Kalıbı,oturuş pozisyonu tamamen racing.Bunlar zevk işi.Yine milletin parasını yargılayanlar gelmiş zaten

Yzf belki geçemez mondiali bilemem.

sen yzf nin yanından tam gaz gidip geçebilirsin belki,ama bi kaç ay sonra o adam yzf ile gezerken sen motora usta arıyo olursun yanından el sallaya sallaya geçer

Bu arada,ninja yzf den daha yakışıklı diyenler bence kendilerine gelsin

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

Tartışmam bile
    Yuce123 bunu beğendi.

Motosikleti
    Bu tartışma bitmez yapılan yorumları dikkate almıyacağım bundan sonra
    İmza yok
    Oğlum Bak Git

Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok param olsaydı ben kesinlikle yzf alırdım.Kalıbı,oturuş pozisyonu tamamen racing.Bunlar zevk işi.Yine milletin parasını yargılayanlar gelmiş zaten

Yzf belki geçemez mondiali bilemem.

sen yzf nin yanından tam gaz gidip geçebilirsin belki,ama bi kaç ay sonra o adam yzf ile gezerken sen motora usta arıyo olursun yanından el sallaya sallaya geçer

Bu arada,ninja yzf den daha yakışıklı diyenler bence kendilerine gelsin

---------- Post added at 13:05 ---------- Previous post was at 12:52 ----------

http://www.pricesofindia.com/bike/wp...a-yzf-r125.jpg

http://4.bp.blogspot.com/-Cq0OgonPOs...2008_st3pz.jpg

http://www.themotorreport.com.au/con...1c788c30bf.jpg

http://www.indiaon2wheels.com/pics/2009-ninja-250r.jpg

Tartışmam bile
    Meraklanma hiç usta aramadım ben motora ;) hergünde agresif kullanırım emin ol ufak sorun dahi yoktu motorunda. Ninja tip olarak daha iyidir emin ol, oturuşu biraz daha ss diye tipi ondan güzel değil bir kere ön fark yan grenajlar ve motor bloğunu iyi incele. Tipin ve Seçimin zevk işi olduğu kesin.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)