Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Honda Bizimle Alay Mı Ediyor? (Cbf150 muadili Dazzler ortada neden yok)

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Merhaba arkadaslar. Öncelikle telefondan bağladığımdan ve resim vb şeyleri ekleyemediğimi söyleyeyim. Motosiklet camiasına Tvs ile atılmaya karar vermisken honda dazzler modelini gördüm. Araştırmalarıma göre yurt dışındaki cbf yerineymiş. Performansı bilmiyorum ancak görüntü kallavi ama canım ülkeme gelmiyor. Sebebini kimi honda Türkiye.yi kazıklıyor kimi euro standartları dışında falan demiş ancak çok rahatsız oldum. Konu hakkında honda Türkiye.ye okkalı bir mesaj gönderdim iki gün önce. Pazar payından girdim kuryelere ugradim bir kaç marka vererek önüne geçersiniz gibisinden konuştum. Tabi tüm metin bir ciddiyet içinde yazıldı. Bugün aradilar. Konuyu pazarlama departmaniyla görüştüklerini müşteri potansiyelinin bu sene içinde araştıracağını ve muhtemel potansiyele göre seneye ürünü Türkiye.ye getireceklerini söylediler. Şimdi bunu neden diyorum? Hindistan.da kullanılan bu güzel versiyonu neden buraya getirmiyorlar? Bizim neyimiz eksik? Gözü açık olmak yerine neden kaç yılının modeli cfbf kullanılıyor? Sizden ricam honda Türkiye sitesinden sizler de bu model hakkında ustrublu ciddi bir mesaj gönderin de honda.nın bu saçma eski kasa tüketme mi denir yoksa başka birşey mi sevdası son bulsun. Lütfen bu güzel buluşma yerimiz bu gibi atılımlara da tüm motosiklet severleri desteklesin. Zaman ayırdığınız için çok teşekkür ediyor hayırlı geceler diliyorum. Konuyu aktif tutarsak çok sevirim arkadaşlar.
    egelim 43, barex, Ra_Messu ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    Bu modeli baya bir zaman önce bende hondanın orjinal sitesinden incelemiştim çok hoşuma gitmişti. Neden getirmiyolar dersen, tamam cbfin sürüş kalitesi vs biliyoruz ama sonuçta sıradan bi commuter olan cbf nerdeyse 5 bin lira ülkemizde. Bu motorun gelince fiyattan dolayı tutmama ihtimali göz önünde bulunduruluyor olabilir. Hindistan da bile var diyorsun mesela ama, hindistan motor şirketleri için mükemmel bir pazar. Ne yapsan ne koysan binlerce satıyor...
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu modeli baya bir zaman önce bende hondanın orjinal sitesinden incelemiştim çok hoşuma gitmişti. Neden getirmiyolar dersen, tamam cbfin sürüş kalitesi vs biliyoruz ama sonuçta sıradan bi commuter olan cbf nerdeyse 5 bin lira ülkemizde. Bu motorun gelince fiyattan dolayı tutmama ihtimali göz önünde bulunduruluyor olabilir. Hindistan da bile var diyorsun mesela ama, hindistan motor şirketleri için mükemmel bir pazar. Ne yapsan ne koysan binlerce satıyor...
    Bu geçerli bir sebep olamaz ki. Sonuçta televizyon denen merette çöpün reklamını yapsan binlerce alıyor. Honda hayli hayli bu işi becerir ve cbf yerine dazzler'ı Türkiye'de lanse edebilir. Kaldı ki kâr marjını biraz daha düşük tutarak pazar payını güçlendirebilir. Sonuçta son zamlara bakılırsa piyasayı Honda belirliyor gibi Zam yapınca diğer markalar "Haydi honda zam yapmış bizde yapalım" diyorlar. Yani belli bir süre sonra yine fiyatları arttırabilir... Kaldı ki sen beğenmişsin, ben beğenmişim, kim bilir daha kimler beğenir, başlangıç ve kurye motoru olarak kullanılabilir motor. Gerekli reklamla (bence) rahat tutunur burada, reklamın götürüsü çok olur ama birçok kişi onunla başlar, onunla değişir, yani getirisi kat be kat fazla olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Honda Dazzler'dan birkaç resim :

kemboo, Sepetçioğlu, dkan ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ya tabiki öle olur ama burada mantık işlemiyor yani bizim mantığımız işlemiyor. Şöle düşün hondanın elinde bir pazar var, cbf 150 pazarı. Honda önce cbf in yatırımını yapar, satar, parasını kazanır. 3,4,5 yıl sonra biz artık hondada yenilik beklediğimizde dazzler a yatırım yapar, satar, parasını kazanır. Sonra onun pazarı da bitince başka bişey çıkarır . aslında en başta son yaptığı motoru üretip satamaz mı satar tabiki ama olay burda elinde ki her malı tek tek pazarlamak. Bütün piyasada bu böyle. Telefon şirketleri 1 yıl önce şuan sattıkları malları satamazlar mı? Üretir satarlar ama ellerindeki her teknelojiyi sırayla pazarlarar ve dediğim gibi hindistana vs göre kıyaslarsan bizim ülkemizde motorsiklet satışları oldukça düşük. Ben muğlalıyım, bizde herkezin iyi kötü bir motoru vardır. Ama antepte okuyorum ve anca kuryelerde görüyorum

yani bu durumda biz biraz dünyanın gerisinden gelmiş oluyoruz malesef :(
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

Motosikleti
    Ya elbette pazarlama stratejisi olarak her firma en basit en temel en az maliyetli vb vb ürününü satmak ister ama bu konuda tüketicinin fikrini alıp (yada tüketici fikrini zorla gösterip ) pazar payının daha fazla olabileceği ihtimali ile değişikliğe gidebilir. Zira kim daha çok satacağını düşündüğü malı satmaz ki? Bu site gerçekten çok fazla kullanıcısı olan, takip edilen bir site, bu ve burası gibi birkaç yerde ortak hareket edebilirsek şahsi düşüncem firmalar bizleri değil, bizler firmaları (ki bu zaten bence doğru olan) yönlendiririz. Böylece firma da kazanır (müşteri toplayarak), bizde kazanırız daha iyi motosikletlere binerek. Hadi arkadaşlar.. Mutlaka iki ciddi kelime gönderelim. Forumdaki büyük abilerimizden de aynı desteği ve yönlendirmeyi (doğru olduğunu düşünüyorum) bekliyorum.
    egelim 43 bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı altaygncasln adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu geçerli bir sebep olamaz ki. Sonuçta televizyon denen merette çöpün reklamını yapsan binlerce alıyor. Honda hayli hayli bu işi becerir ve cbf yerine dazzler'ı Türkiye'de lanse edebilir. Kaldı ki kâr marjını biraz daha düşük tutarak pazar payını güçlendirebilir. Sonuçta son zamlara bakılırsa piyasayı Honda belirliyor gibi Zam yapınca diğer markalar "Haydi honda zam yapmış bizde yapalım" diyorlar. Yani belli bir süre sonra yine fiyatları arttırabilir... Kaldı ki sen beğenmişsin, ben beğenmişim, kim bilir daha kimler beğenir, başlangıç ve kurye motoru olarak kullanılabilir motor. Gerekli reklamla (bence) rahat tutunur burada, reklamın götürüsü çok olur ama birçok kişi onunla başlar, onunla değişir, yani getirisi kat be kat fazla olur..

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:34 ----------

Honda Dazzler'dan birkaç resim :
    http://www.indiaon2wheels.com/wp-con...ment-panel.jpg
    http://www.indiancarsbikes.in/wp-con...Dazzler-14.jpg
    http://www.motorbeam.com/wp-content/...rumenation.jpghttp://4.bp.blogspot.com/_JHw9cVbCi-...da+dazzler.jpg
    http://www.indiancarsbikes.in/wp-con...CB-Dazzler.jpg
    Kar marjını düşük tutmakmı?? çok iyimsersiniz ya gece gece güldürmeyin insanı Allah aşkına Honda bu heleki Honda Türkiye kar marjını düşürürmü??
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kar marjını düşük tutmakmı?? çok iyimsersiniz ya gece gece güldürmeyin insanı Allah aşkına Honda bu heleki Honda Türkiye kar marjını düşürürmü??
    Bence olumsuz olmayı bi kenara bırakalım. Zira hangi konuya böyle yaklaşsak ya unutuluyor ya gereken önem verilmiyor.. Yani birşeyleri kabullenmek ve bazı şeyleri (ki biz o bazı şeylere en aşağı 4bin TL bayılıyoruz) görmezden gelerek başlarının insafına mı kalalım? İşte o zaman biz gülünç duruma düşmüyor muyuz? Düşüncenizi yanlış buluyor ve sizden bir mesaj atmanızı talep ediyorum. Ayrıca gülmek iyidir

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    ddazzler 13 hp lik bir motor
    şekli şemali harika
    bu motor hem hindistan modeli var hemde çin modeli var
    2 tipi mevcut az farklar var ikisinde ve adları değişik

sarı olan fotoraf cb300 bu arada o yanlış fotoraf

evet gelse hemen birtane alıcam ama salkça stratejiler yüzünden hondadan çok soğudum
    ben dazzler yada cbf125 beklerken o kadar çinli 5 para etmez cb125 getirdilerki hayal kırıklığı yaşadım
    burdaki kişiler ise sırf honda olduğu için cb125 koruma altına aldılar resmen
    Mustafa Kemal Atatürk

Motosikleti
    Bence olumsuz olmayı bi kenara bırakalım. Zira hangi konuya böyle yaklaşsak ya unutuluyor ya gereken önem verilmiyor.. Yani birşeyleri kabullenmek ve bazı şeyleri (ki biz o bazı şeylere en aşağı 4bin TL bayılıyoruz) görmezden gelerek başlarının insafına mı kalalım? İşte o zaman biz gülünç duruma düşmüyor muyuz? Düşüncenizi yanlış buluyor ve sizden bir mesaj atmanızı talep ediyorum. Ayrıca gülmek iyidir
    Gülmek tabiki iyidir sölediklerimi kötümserlik olarak algılayacaksın gene biliyorum ama hani ne derler" kötün ben olayım" şu yazdıklarımızı Honda Türkiyenin yetkililileri görse emin ol onlarda katıla katıla güleceklerdir "ne kar marjını düşürmekmi niye düşürelimki zaten diğer ülkelerin yüzüne bakmadığı nuh nebiden kalma tarih öncesi teknolojileri türkiyeye satıyoruz ve bol bol da kazanıyoruz hahahahaa" diyerekten hemde bu yüzden haklısın bizler gülünç duruma düşüyoruz. Seni doğru anladıysam şayet demek istiyosunki bizler tepkimizi ortaya koyarak daha güzel modeller getirilmesini sağlayabiliriz. Teoride tabiki mümkün bu düşüncen ama ya pratikte?? Hondanın getirdiği daha doğrusu güzel ülkeme dayadığı küçük cc deki son modele bak demicem tabiki biliyosundur cb 125 birde bunun satış rakamlarına bak !!! nerdeyse çerez gibi satılıyor keza cbf 150 de öyle ee hani nerde kaldı tepkimek??? almasak ya?? almayalım da şu bizim halimize gülen ağalar desin " eneee ulen kimse almadı lan daha iyi bi model getirelim bari" ama nerdeee bu işin sadece üretici firma ve ithalatçı disbiritör firma yönü. Birde bu işin hükümet yönü varki şu lanet olası emisyon değerleri ve vergilendirme (fiyatını katlama) uygulaması bunlarıda gözönüne alıpta hala daha yapılacak bi şeyler olduğunu düşünüyosan her zaman yanındayım
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Türkiyeye gelmeyen yüzlerce model bulabilirsiniz.. Normal yani
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

Motosikleti
    Gülmek tabiki iyidir sölediklerimi kötümserlik olarak algılayacaksın gene biliyorum ama hani ne derler" kötün ben olayım" şu yazdıklarımızı Honda Türkiyenin yetkililileri görse emin ol onlarda katıla katıla güleceklerdir "ne kar marjını düşürmekmi niye düşürelimki zaten diğer ülkelerin yüzüne bakmadığı nuh nebiden kalma tarih öncesi teknolojileri türkiyeye satıyoruz ve bol bol da kazanıyoruz hahahahaa" diyerekten hemde bu yüzden haklısın bizler gülünç duruma düşüyoruz. Seni doğru anladıysam şayet demek istiyosunki bizler tepkimizi ortaya koyarak daha güzel modeller getirilmesini sağlayabiliriz. Teoride tabiki mümkün bu düşüncen ama ya pratikte?? Hondanın getirdiği daha doğrusu güzel ülkeme dayadığı küçük cc deki son modele bak demicem tabiki biliyosundur cb 125 birde bunun satış rakamlarına bak !!! nerdeyse çerez gibi satılıyor keza cbf 150 de öyle ee hani nerde kaldı tepkimek??? almasak ya?? almayalım da şu bizim halimize gülen ağalar desin " eneee ulen kimse almadı lan daha iyi bi model getirelim bari" ama nerdeee bu işin sadece üretici firma ve ithalatçı disbiritör firma yönü. Birde bu işin hükümet yönü varki şu lanet olası emisyon değerleri ve vergilendirme (fiyatını katlama) uygulaması bunlarıda gözönüne alıpta hala daha yapılacak bi şeyler olduğunu düşünüyosan her zaman yanındayım
    Yok biraz daha iyimser oldun Şimdi.. Katıla katıla gülen Honda'ya elbet ürün almayarak birşey yapamayız zira almak zorunda olan insanlar da var ekmek kazanmak kolay değil. Telefonda cevaben "bu yıl içinde pazar payı araştırmaları yapılacak ve buna göre seneye getirilebilecek. Bu sene değil ancak seneye." şeklinde cevap aldım. Bu durumda pazar payı için ürün almamak yerine sadece biraz ilgi yeterli olabilir (kabul bu aşırı iyimser oldu ) ama yine de onların sattığı değil bizlerin istediği olmalı. Zaten dazzler yurt dışındaki cbf150 yerine diye falan okudum birkaç yerde. Yani eminim ki ikisi arasındaki üretim maliyeti aşırı değildir. Emisyon değerleri konusunda birşey demek yanlış olur zira sonuçta bu insan sağlığına yarar birşey ancak motosikletin bir otomobile göre daha az emisyonlu olduğu hp gücünden düz mantık kurarak düşünürsek evet vergilerde değil biraz dehşet derecede indirim yapmaları gerekiyor bence. Yanımda, yanımızda olduğun için teşekkür ediyorum. Konu hakkında gönderdiğim mesajı örnek teşkil etmesi amacıyla buraya yazabilirim arkadaşlar. Lütfen.. Sizde el atın. Birlikten kuvvet doğar, artık sessizlikten maraz doğuyor unutmayın..

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:30 ----------

Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyeye gelmeyen yüzlerce model bulabilirsiniz.. Normal yani
    Bu o kadar da normal değil.. Neden? Çünkü bahsettiğim model ile aynı grupta olan cbf 150 arasında sıra dağlar fark var. Tamam tüm modeller gelecek diye birşey yok, olamaz da.. Ancak mevcut modellerin yenilenmesi gerekmiyor mu sizce de?
    egelim 43 bunu beğendi.

Motosikleti
    İlgiden kastın ne olaki?? mesela mail bombardımanınamı tutalım Hondayı efendim biz şunu istiyoz şunu getirmenizi istiyoz die?? hadi diyelim yaptık adamlar açıkca şöylemiş pazar payına bakcaz diye bence bu ne demektir en çok ne gidiyor ona bakarız kardeşim bak cb 125 gidiyor -bu işten ekmek yiyenler var alıyolar ya devamlı- ee bunun yanında 3-5 yada bi kaç yüz kişide dazler istemiş hımm bozmayalım hiç sermayesi kurtarmaz cbye devam demiyeceklermidir sence??

Motosikleti
    İlgiden kastın ne olaki?? mesela mail bombardımanınamı tutalım Hondayı efendim biz şunu istiyoz şunu getirmenizi istiyoz die?? hadi diyelim yaptık adamlar açıkca şöylemiş pazar payına bakcaz diye bence bu ne demektir en çok ne gidiyor ona bakarız kardeşim bak cb 125 gidiyor -bu işten ekmek yiyenler var alıyolar ya devamlı- ee bunun yanında 3-5 yada bi kaç yüz kişide dazler istemiş hımm bozmayalım hiç sermayesi kurtarmaz cbye devam demiyeceklermidir sence??
    Pazar payından kasıt şahsen o modele olan ilgi alakadır. Mesela "ya ben bu dazzlerı istiyorum" demek yerine (ki kimisi bu gibi yazılarla gerekli ciddiyeti onların gözünde dağıtabiliyor) ciddi bir yazı yazınca dikkate alacaklardır. Kaldı ki bunu bir suzuki kullanan da yapmalı, bir yamaha bir mondial.. Çünkü bu ülkede tek yaşamıyoruz. Bu durumda sen mondial kullanıyorsun ben tvs kullanıyorum diye başka firmaların milattan kalma ürünlerine sessiz kalma hakkımız olmuyor. Bence biz elimizden geleni yapalım ve tepkimizi güzelce belirtelim. Olmuyorsa onların (k)ayıbı. Bizler de gider TVS'i falan seçeriz ki cbf'nin görüntüsü yüzünden başka markayı tercih eden bir sürü insan var forumda. Rahatlığı dolayısıyla seçenlerde var orası ayrı ama neden daha güzel parasını hak eden bir makina kullanmak yerine bu?

Motosikleti
    Pazar payından kasıt şahsen o modele olan ilgi alakadır. Mesela "ya ben bu dazzlerı istiyorum" demek yerine (ki kimisi bu gibi yazılarla gerekli ciddiyeti onların gözünde dağıtabiliyor) ciddi bir yazı yazınca dikkate alacaklardır. Kaldı ki bunu bir suzuki kullanan da yapmalı, bir yamaha bir mondial.. Çünkü bu ülkede tek yaşamıyoruz. Bu durumda sen mondial kullanıyorsun ben tvs kullanıyorum diye başka firmaların milattan kalma ürünlerine sessiz kalma hakkımız olmuyor. Bence biz elimizden geleni yapalım ve tepkimizi güzelce belirtelim. Olmuyorsa onların (k)ayıbı. Bizler de gider TVS'i falan seçeriz ki cbf'nin görüntüsü yüzünden başka markayı tercih eden bir sürü insan var forumda. Rahatlığı dolayısıyla seçenlerde var orası ayrı ama neden daha güzel parasını hak eden bir makina kullanmak yerine bu?
    Bu konuda Metehan epey bi şeyler yapıyor Honda Türkiye ile baya bi içli dışlı sağolsun zaten bizde yapabiliriz elimizden geleni kadariyla haklısın olmuyorsa onların ayıbı ve kayıbı bence olmuyorki ondan fiyatını haketmeyen motorlara biniyoruz şahsen ben çinli firmaları takdir ediyorum bu konuda adamlar en azından fiyatını hakediyor bi şeyleri ispatlama derdinde değil ama en azından ben ucuzum kardeşim herkese motosiklet bindirebilirim diyebiliyor Kendimden bi örnek vermem gerekirse Yamaha YBR yi çok beğeniyorum fakat şu an için yapılan son zamlardan sonra ödenecek bedeli hakediyorumu haketmiyorumu? onu soruyorum kendime cevap- haketmiyor o yüzden YBR almıcam YBR ye en çok ne benziyorsa artık Kubamı olur,salcanomu olur onu alcam çünkü en azından verdiğim paranın karşılığı budur diyebilirim o zaman fakat aynı çin malı motoru kullanan sırf kasa ve şasesi farklı ybr yi aldığımda verdiği bi arıza durumunda yada kötü bi servisle karşılaşma durumumda ben bu motora şu kadar fark vererek aldım şu fiyata şunuda alabilirdim demek istemiyorum yani bilmem anlatabildimmi derdimi UZUN LAFIN KISASI DAZLERİ GELDİDE ALMADIKMI KARDEŞİM yada 3 BİNE YBR VARDIDA BİZMİ ALMADIK???

Motosikleti
    Bu konuda Metehan epey bi şeyler yapıyor Honda Türkiye ile baya bi içli dışlı sağolsun zaten bizde yapabiliriz elimizden geleni kadariyla haklısın olmuyorsa onların ayıbı ve kayıbı bence olmuyorki ondan fiyatını haketmeyen motorlara biniyoruz şahsen ben çinli firmaları takdir ediyorum bu konuda adamlar en azından fiyatını hakediyor bi şeyleri ispatlama derdinde değil ama en azından ben ucuzum kardeşim herkese motosiklet bindirebilirim diyebiliyor Kendimden bi örnek vermem gerekirse Yamaha YBR yi çok beğeniyorum fakat şu an için yapılan son zamlardan sonra ödenecek bedeli hakediyorumu haketmiyorumu? onu soruyorum kendime cevap- haketmiyor o yüzden YBR almıcam YBR ye en çok ne benziyorsa artık Kubamı olur,salcanomu olur onu alcam çünkü en azından verdiğim paranın karşılığı budur diyebilirim o zaman fakat aynı çin malı motoru kullanan sırf kasa ve şasesi farklı ybr yi aldığımda verdiği bi arıza durumunda yada kötü bi servisle karşılaşma durumumda ben bu motora şu kadar fark vererek aldım şu fiyata şunuda alabilirdim demek istemiyorum yani bilmem anlatabildimmi derdimi UZUN LAFIN KISASI DAZLERİ GELDİDE ALMADIKMI KARDEŞİM yada 3 BİNE YBR VARDIDA BİZMİ ALMADIK???
    :D:D:D hahahahaha.. Elimzden geleni yapıyoruz değil mi? Bu konuyu mod'lara da belirteceğim ki gerekli destek sağlansın. Telefondan TL ile net'e girenden, net'i kotalı olandan gerekirse istemiyorum. Ama geri kalanından bu desteği istiyorum. Onların zamanlarını azıcık almaktan başka bir gideri olmayacaktır. Hadi motosiklet camiası... Sesinizi çıkarın... Üretici tüketiciyi değil, tüketici üreticiyi yönlendirsin (bu her tüketim ürününde vb. şeylerde böyle olmalı). Ayrıca yurt dışı ile irtibata geçebilecek ingilizcesi pek ala iyi olan arkadaşlardan her iki tarafa da durum hakkında yazı yazmasını istiyorum....

Motosikleti
    Tamam mızrağımı alıp geliyorum hemen yel değirmenleri nerde sen onu söyle

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Türkiyede çok para tutardı bu bence, bakıldığında masraftan kaçınılmamış..
    Göstergeler, arka disk fren fln 125-150 kategorisindeki alternatiflerin arasında çok pahalı kalır ve satılmaz diye düşünülmüş olabilir..
    Birde 3. resimdeki turuncu motor aynı motor değil, arka freni kampana sanırım ve motor bloğu büyük, 250 tek silindir bence o..

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    Alıntı qsTah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyede çok para tutardı bu bence, bakıldığında masraftan kaçınılmamış..
    Göstergeler, arka disk fren fln 125-150 kategorisindeki alternatiflerin arasında çok pahalı kalır ve satılmaz diye düşünülmüş olabilir..
    Birde 3. resimdeki turuncu motor aynı motor değil, arka freni kampana sanırım ve motor bloğu büyük, 250 tek silindir bence o..
    ve bu motor kalürüferli(sıcak havayı üflüyor)
    ancak avrupa için üretilmemiş tabiki honda tr zaten bu sınıvta avrupadakini değil çinliyi getiriyor
    Mustafa Kemal Atatürk

c3nk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda PS 150i
    Bu dazzler gerçekten iyimiş, Türkiye'ye gelse iyi iş yapacağı kesin ama Honda bunu neden akıl edemiyor anlamış değilim.

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    Devir saati koydular ya daha ne istiyosynuz oldu olacak bide dijital kadran koysunlar daha neler ya
    www.erkakurye.com

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler