Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda Bizimle Alay Mı Ediyor? (Cbf150 muadili Dazzler ortada neden yok)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    honda cbf den çok güzel kar ediyorken bunu getirirmi bilemiyorum ama fiyatı cbf ile aynı olursa ben bile düşünebilirim.çünkü cbf'e uyuz oluyorum
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HEROCAN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xenter
    honda cbf 150 üretimi olayını rafa kaldırdı diye biliyorum honda bayiisinden edindigim bilgiye göre şuanki bayiilerin ellerindeki cbf 150 ler son parti olanları

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    Alıntı HEROCAN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cbf 150 üretimi olayını rafa kaldırdı diye biliyorum honda bayiisinden edindigim bilgiye göre şuanki bayiilerin ellerindeki cbf 150 ler son parti olanları
    zamanı gelmişti zaten.kaç senedir aynı tipsiz motorla nereye kadar???
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    TVS RTR 150 vs. RKS Titanic 150
    Evet kusura bakmayın o turuncu motor araya karışmış. Ancak bahsettiğimiz Dazzler'ın TR'deki cbf150 ayarında makine olduğunu varsayarsak honda dünya çapındaki motosikletlerine çıta yükselterek daha fazla versiyonunda ön-arka disk yapmış ve biz halen bilmem kaç model versiyonunu kullanıyoruz desenize. Anlamadığım neden biz? Arkadaşlar iki çift laf etmek bu kadar mı zor ya? Buraya yazan veya bu konuyu görüntüleyen, tipini beğenen beğenmeyen herkes mesaj gönderdi mi honda Türkiye'ye?

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:47 ----------

Arkadaşlar kimse birşey yapmıyor mu bu konuda ? ? ?

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ne yapalım ne yazalım ne istersin? ben ingilizce sitesinede yazabilirim o cbf 125 çok güzelmiş ya onu istiyom ben şaka bi yana bizde isteriz tabiki daha iyi modeller getirsinler... ben bir honda hayranı olmama rağmen tipini beğenmediğim ve fiyatının yüksek olmasından dolayı cbf 150 yerine TVS apache RTR 150 almayı planlıyorum, umarım onlarda havaya giripde fiyatı arttırmaz...
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

beyazit60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym joymax250i
    tasarımı gerçekten çok güzel de türkiyeye gelse fiyatı 5000 - 6000 tl den aşağı olmaz millette 250lik patlak hyolara twisterlere para yatırmaya devam eder hani vardırya bizim milletimizde ona o parayı vereceğine şundan alsaydınya insan alıp alacağına da pişman oluyor

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    "Motosiklet modellerinde özellikle küçük hacimlerde neden sadece bi kaç modelle sınırlı kalınıyor? Halbuki takip ettiğimiz kadarıyla dünyada pekçok küçük hacimde model seçeneği mevcut Hondanın Örneğin Commuter kategorsinde niye sadece CBF 150,CB125 ile sınırlı kalıyoruz.Tüm dünyada özellikle Hindistanda olan Honda modelleri örneğin Dazerr gibi yada CBF 125 gibi modeller niye güzel ülkemizde bizlerin beğenisine sunulmuyor? Bence model yelpazesini çoğaltarak daha iyi bi satış grafiği,daha çok bi tanınırlık,ve saygınlık kazanacağınıza emin olabilirsiniz. Nacizane görüşümü dikkate değer bulur ve tarafıma geri dönüş yaparsanız çok memnuniyet duyacağımı bildirir saygılar sunarım.."
    Özellikle bu ve buna benzer mailler işe yarayacaktır dostlar...
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    @egelim 43: Çok ama çok teşekkür ederim. Konu yokluğumda geri planda kalmış hemen coşturayım ama umarım arkadaşlar da duyarlı olurlar. CBF 150 paylaşım başlığında da yarımlarınızı bekliyorum dedim ama kimse gelemdi galiba.. Benim yazdığım metinde şu şekilde:

"Merhabalar, bu mesaj hem bilgi hem de öneri amaçlıdır.. Motor dünyasına yeni katılacak ve bu konuda hem kaliteli hem düzgün görünen bir motor arayışındaydım. Bütçemin el verdiği tüm modelleri inceledim ve TVS Apache RTR 150'de karar verdim. Ancak henüz satın almadan internette Honda'nın Türkiye'ye getirmediği CB Dazzler modelini gördüm. Türkiye'ye uygun şartlarda cbf 150 yerine getirilebilse sanıyorum ki Commuter pazar payının (ki kuryeler büyük bir çoğunluk) %60'ından fazlasını alarak ne TVS ne de Yamaha markalarına şans tanıyacaktır. Bu konuda bir çalışmanız mevcut mu? Mevcut değilse aynı soruyu yurt dışı ile iletişime geçerek olmayışının sebebini tekrar soracağım. Konu hakkında önerimi dikkate almanız dileğiyle, Altay GENÇASLAN / Yazılım Uzmanı"

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:49 ----------

Alıntı beyazit60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tasarımı gerçekten çok güzel de türkiyeye gelse fiyatı 5000 - 6000 tl den aşağı olmaz millette 250lik patlak hyolara twisterlere para yatırmaya devam eder hani vardırya bizim milletimizde ona o parayı vereceğine şundan alsaydınya insan alıp alacağına da pişman oluyor
    Vallahi orası öyle yaa.. Ne kadar da düz mantık kuruyor bazıları.. Hatta şu "üzerine 3-4 daha koyup araba alsana" diyenlere gıcık oluyorum yaa.. Adama canı elma çekip tam yiyeceği sırada şunu söylemek lazım "elma yiyeceğine armut yesene". O zaman suratındaki ifadeyi merak ediyorum Dalga geçiyorlar resmen ya

farcob - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    honda dazzler'ın hindistan perakende satış fiyatı 2750 tl. honda türkiyeye sormak lazım hazırde cbf 150 'den daha iyi
    böyle makina varken niye getirmediniz diye. 2750 tl lik motor toptan kaça alınır burada kaça satılır?
    demekki daha çok kar etmek için cbf 150 yi yaptırdılar millete kakaliyorlar. halen armut ampulle geliyor cbf 150.
    sinir oluyorum. titan 125 te bile halojen ampul var

Motosikleti
    Alıntı farcob adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda dazzler'ın hindistan perakende satış fiyatı 2750 tl. honda türkiyeye sormak lazım hazırde cbf 150 'den daha iyi
    böyle makina varken niye getirmediniz diye. 2750 tl lik motor toptan kaça alınır burada kaça satılır?
    demekki daha çok kar etmek için cbf 150 yi yaptırdılar millete kakaliyorlar. halen armut ampulle geliyor cbf 150.
    sinir oluyorum. titan 125 te bile halojen ampul var
    Faruk bey Dazzler'ı araştırırken sizinde bu modelle 2011'de ilgilendiğinizi ve rahatsız olduğunuzu okudum sanıyorum (Yanlış hatırlamıyorsam). Bir kez daha el atalım belki bu sefer birşeyler değişebilir.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:11 ----------

karamurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fazer 600

Arora, resimdeki modeli CEBEFE diye satıyor, sanırım Çinliler Dazzler, i taklit etmişler..
    ramizan83 bunu beğendi.

Motosikleti
    valla güzel makine ya dazzler keşke gelse, ben ciddi anlamda görünüş ve teknoloji bakımından tvs apache 150 rtr alcam cbf yerine...

eralpt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motosiklet, kamp, bilgisayar
    Biraz arastirdim...bu alet 1.65 litre ile 100 km yapıyor...
    l am now using adazzler for one year.the only one fault for this bike is its reduced weight.otherwise its a good bike.it can be easily handled its braking is superb and it is economical(no sound pollution).i got 60 km/l milege.topspeed is 111 km.great pulling.the front and rear breaks give maximum protection and no skidding (slipping) of tyres.good for those who wants 150cc power with good milege. it has no engine on/off switch and no park lights(front).and it has only self started(have no kicker)

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:14 ----------

Kopyala yapistira izin vermedi adamların sitesi telefondan o yüZden ekran görüntüsü koydum.

Ayrıca 14.2 hp lik gücü ve 13 nm torku da rakipsiz kalır..

mustafaat bunu beğendi.

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çabalarımız biraz fayda ettimi ne http://www.motosiklet.net/forum/son-...-arayacak.html
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Güzel Şale - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kendini yerli diye bize yutturmaya çalışan markalara yazıklar olsun. cbf 150, ybr125 veya dazzler bunlardan birini üretmek çok mu zor da bizi kalitesiz çinlilerle uğraştırıyorlar. Armut piş ağzıma düş çöpü de yukarıda olsun.
    Nokta kadar menfaat için virgül kadar eğilme...

Syanur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DR-Zurna 400
    Biz boşuna Apachi RTR alın demiyoruz. TR-Honda adamı öpüyor işte. Yamaha da aynı... En azından RTR alırım, içim rahat eder. Hondanın nerede ürettiği belli olmayan CBF sini japon adı altında alacağıma, hyosung alırım, TVS alırım...

Şu YZF-125R zaten başlı başına bir kazık makinası... Fiyata bak, bir de motora... CBF ye de habire zam yapıyorlar. CBR olmuş 7000(diyorlar). Sonra gel de çinliden uzak dur(gerçi onlar da artık coştu fiyat olarak)
    #sürenadam

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Gayet güzel bir motor. İşte hazır CB125 varken Honda CBF'i devreden çıkarıp ara model olarak bunu getirebilir. Boşluğa cuk oturur.

İlk sayfadaki bal rengi olan motor CB300 olmalı. Gelse tadından yenmez ama fiyatı vergiden dolayı 13 bin TL falan olur, kimse almaz.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Honda bu motosikleti getirirse devir saatini sökerde satar.
    ersin54 ve kemboo bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Honda bu motosikleti getirirse devir saatini sökerde satar.
    he ya 3 kuruşluk devir saatiyle ne alıp veremediği var hondanın anlamadım

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bunu bi kere daha söylemiştim,bu motor bayide olsun şuan gider alırım tabi fiyatıda uçuk olmaması lazım.teknik özellik olarak şuan türkiyede böyle bi motor yok kendi katagorisinde yanına yaklaşan bile yokçok güzel motor honda getir bu motoru lütfeenn..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler