Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ramzey 200 cc cross'mu ? yoksa mondi 150 lik krosmu??

Motovento
    REKLAM ALANI
    güven - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 200 CC Cross
    ben ramzey 200 lük kros kullanıyorum ama daha rodajı bitmedi bile daha tam olarak performans almış değilim.bi arkadaşta kros almak istiyo onun için araştırıyorum ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    patatessogan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mondialde diğerleri gibi hava soğutmalı fakat şişme yapıyormuş duyduğuma göre bence zongshen veya skygo ya da bir göz atsın

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Bence Ramzey cross. Motor gayet şık görünüşlü ve iyi bir işçiliği var. Ayrıca motor devir göstergesi ile vites göstergesi de var. Motoru 15.5 beygir gücünde. seri ve güçlü bir motor. Ama ben de hala rodajdayım. Selamlar.

mondial110 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HaSaRLı..!!
    ben mondialin üstüne motor tanımam

LİNUX52 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zealsun zs 200 gy-a
    bence zealsun zs 200 gy-a bir bak
    Ateşi yandıran kavdır,demiri dövdüren tavdır.
    B rh +

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    mondialin cross modeli Ut 150 cc olmasına rağmen performansı 125 cc hyosung kadar yok binip denediğim bir motor kesinlikle zayıf kalıyor kullananlardan pek iyi bişey duyduk diyemiyoruz...
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    xl200 honda al adam akıllı sorunsuz

Estoril - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende 9 aydır 150UT var , inanılmaz memnunum. Çoğu kişi mondiali karalıyor ama ben dediğim gibi çok memnunum. Heryere inip çıkıyorum banamısın demiyor. 220 Km'de yaklaşık 12 ytl yakıyor . Diğer bahsi geçen markaları kullanmadım ama yanyana yada bayide inceledim. Bence 150UT hepsinin en iyisi işçiliğe sahip .

Kesinlikle tavsiye ederim

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Estoril ben uzun yıllardır cross binerim xl 125 ,dt 125, KTM 450 ,hyosung 125 alıp bindiğim motorlar arasında yani bir kıyaslama yaptım sadece amacım mondial kötüdür demek değil sadece halen kullandığım ve 125 cc olan hyosung rx 125 in 25 cc az olmasına karşın performans olarak ut 150 den üstün olması bu fikirde olmama sebep oldu ben bu markalara binerken malesef çin malı motorlar yoktu valla bende şu an alacak olsam gidip bi hyosunga 5000 vereceğime gider bi çinli alırım ama denerim tartarım bakarım bu benim şahsi görüşüm
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

Alıntı Estoril adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende 9 aydır 150UT var , inanılmaz memnunum. Çoğu kişi mondiali karalıyor ama ben dediğim gibi çok memnunum. Heryere inip çıkıyorum banamısın demiyor. 220 Km'de yaklaşık 12 ytl yakıyor . Diğer bahsi geçen markaları kullanmadım ama yanyana yada bayide inceledim. Bence 150UT hepsinin en iyisi işçiliğe sahip .

Kesinlikle tavsiye ederim
    selam bendede aynı motor var seri oluşu , tırmanışı gerçekden güzel 3 kişi binip rampada hiç zorlanmadan kalkış dahi yapdık banamısın demiyo.. hatta eve çıkarken artık merdivenlerden yürümüyorum motorla çıkıyorum ... herşeyinden memnum bende, lakin .. senin söylediğin benzinin iki katını yakıyorum bu neden kaynaklanıyor olabilir acaba ...

zed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    runner vxr 200
    mondiale binmedim ama binenlerinkide çok sarsıntılı gidiyordu heryeri titriyor ve pekte güçlü değil

cross33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cross
    bende 200 cc zongshen var ufak tefek arıza yapıyor ama her motor yapıyor mondial ı olan arkadaşlar memnun olduklarını söyleyemiyorlar ramzey güzel gerçekten benimde hoşuma gitti çin gürübu alacaksan ramzey veya zongshen kalite olarak ikisi ama xl tamamen süper onada uzun müddet bindim zonshene göre biraz titriyor olsun ömürlük diyorlar bakacağız ben 1 sene oldu allaha şükür yolda kaldığımı hatırlammıyorum

MERHABA ARKADAŞLAR BENDE 200 CC CROS VAR SUPER BIR MOTOR AMA BANA YETMIYOR DAHA BUYUGUNU ALMAYI DUSUNUYORUM SIZCE NE ALSAM
    RAMZEY 200 cc crosumuda satıyorum.4600km cok temız servıs bakımlı 2yıl garantısı deam etmektedır.FİYATI:2.700YTL'DİR BİLGİLERİNİZE SUNULUR.TEL:0544 591 20 12 KENAN...

burak..01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    jinlun 150 chopper, bmw R69 & hero honda
    ramzey çok güzel.bence tercihiniz o olmalı
    Sür ya da öl ...

Naci63 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, TRIPLE BLACK
    Arkadaşlar her fırsatta söylüyorum ama yine tekrarlayayım. Dağ dere tepe enduro/cross yapacaksanız, alacağınız marka ne olursa olsun motor hacmi 200 cc'den az olmasın. 150'lik croslar fazla zorlamaya gelmez, performansları zayıf. Hem 150 lik hem de 200 lük kullanan yakınlarımın kıyaslaması bu. Ama "ben çoğunlukla şehir içi kullanacağım zaman zaman da arazide fazla zorlamadan cros yapacağım" derseniz o zaman 150lik te olur, 125 likte. Selamlar.

Motosikleti
    Ramzey qm 200 gy
    Kesinlikle ramzey 200 cc ben kullanıyorum ve çoook memnunum 2500 km oldu
    hiçbi sorun çıkarmadı.

ReBeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 GY Enduro
    bende pek memnun değilim ramzeyden ama fazla sorun çıkarmadı (4500 km) basit problemler yarattı bende elime servis manualini alıp tamamını çözdüm. eğr elinde peşin parası olanlar birazdaha para harcayıp xl 200, dr 200 vs alsalar daha iyi olur, ama benim gibi taksitle almak zorunda kalırsanız ramzey, zongshen/zealsun en sağlam çinliler diyebilirim.

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ramzeyim vardı 4600km de sattım. güzel motordu problemsiz diyemem ama beni güzel gezdirdi. tipi de hoşuma gidiyordu.ilk göz ağrım. alacaklara tavsiye ederim. dere tepe gez dur öle bi motor.
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    yok
    arkadaşlar xgj150gy-3a 150cc bi cross çin malı motosiklet var herhangi bi fikri olan varmı italatçısı çelik motor

novaday - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni cross 250
    Tüm cross/endro severler... slmlar,
    Arkadaşlar 10 gün içinde bir 200 cc zealsun almak niyetindeyim, ilk motorum olacak ve içimdeki off road aşkı için daha fazla dayanamayacağım, altımda oyuncak gibi kalmasını (küçük görünmesini) istemiyorum. boyum yaklaşık 185, kilom da 85 falan, ne dersiniz 200 cc zealsun bana gider mi??

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler