Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Mondial 250 Mct & Regal Raptor dd 250e-9 Oy'un Hangisine?

Katılımcı sayısı
23. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Mondial 250 Mct

1 4.35%
  • Regal Raptor dd 250e-9

22 95.65%

Regal Raptor dd 250e-9 & Mondial 250 Mct

Motovento
    REKLAM ALANI
    Muktedirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Bildiğim kadarıyla ikisi de Çin malı ama bu devirde Çin malı olmayan araç, malzemele... hiç birşey kalmadı. Hangisini tavsiye edersiniz? İkisinin de artıları ve eksileri nelerdir?
    Seyirci Kalma, Rüzgara Karşı Seyir Et..
    İyidin Evlat, Gerçekten İyidin... Ama Ben Olduğum Sürece Hep İkinci En İyi Olacaksınn.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speedy46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok :(
    eski bir kullanıcısı olarak regali tek geçerim hatta kullananların çoguda çinli olduğuna inanmaz
    GöLgELErDe ıŞıKlAr kaDaR ÖnEmLiDiR.

eyüb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6n
    valla arkadaşım ben 3,5 yıldır mct kullanıyoryum hiç yolda kalmadım 600 km uzun yol bile yaptım hiç banamısın demedi regali bilmiyorum ama çok farkı olduğunuda sanmıyorum
    uzun yolda ikiside artçı için yorucu ve popo ağrımaları oluyor
    sakin orta düzey bir sürüş yapacaksan 250 mct yi öneririm
    hayırlısı olsun

Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Alıntı speedy46 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eski bir kullanıcısı olarak regali tek geçerim hatta kullananların çoguda çinli olduğuna inanmaz
    Alıntı eyüb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla arkadaşım ben 3,5 yıldır mct kullanıyoryum hiç yolda kalmadım 600 km uzun yol bile yaptım hiç banamısın demedi regali bilmiyorum ama çok farkı olduğunuda sanmıyorum
    uzun yolda ikiside artçı için yorucu ve popo ağrımaları oluyor
    sakin orta düzey bir sürüş yapacaksan 250 mct yi öneririm
    hayırlısı olsun
    İlginiz için teşekkürler arkadaşlar ama birazda teknik bilgiler verebilir misiniz? Örneğin Km'de ne yakıyorlar? vibrasyonları nasıl? Yol tutuşları, Rampa çıkışları iyi mi? ...
    İyidin Evlat, Gerçekten İyidin... Ama Ben Olduğum Sürece Hep İkinci En İyi Olacaksınn.

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kullanıcısı olmayarak, uzaktan bakış açısı olarak, gördüklerim,duyduklarım,okuduklarımı göz önünde bulundurarak regal raptor daha Yakışıklı ve çekici. Regal su, mct hava soğutmalı. Kullananlar daha net cevap vereceklerdir.

serdar60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer
    Regal Raptor 250 e9 kullanıcısıyım. motosiklet çinli fakat diğer çinlilerin en iyisi denilebilir. kulvarındaki 250 lik motorlara göre seri ve güçlü bir motor. su soğutması uzun yol için avantaj. vibrasyon 100 km hızdan sonra yok denecek kadar az diyebilirim. 2006 modelleri 3 - 4 arası. bu modelde bu fiyata alınabilecek en iyi motosiklet denilebilir. 5 gün önce bir günde 600 km yaptım. tokat zileden yola çıktım, yozgat üzerinden kayseriye ulaştım. daha sonra sivas üzerinden tekrar zile ye döndüm. km de 18 kuruş yaktı. ortalama hızım 110 idi. yani yola göre 100 - 120 arası gittim geldim. tavsiye ederim. bu fiyatlarda motor arıyorsan Regal seni üzmez. daha fazla teknik bilgi için regalraptor.net i inceleyebilirsin.

bende regal diyorum...
    benimki yüzlük ufak ama vibrasyon harici bir derdin olmaz...oda her iki motorda var...bu yılın başında aldım 6 ocakta...aldığımda antalyada fırtına
    vardı...ama daha önce sözleştiğimiz için gidip aldım...itfaiye su tutmuş gibi yağmura yakalandım...diz boyu sulara girdim çıktım...85km tek kontak geldim...
    (manavgat-antalya)banamısın demedi...yolda kalan kalana ben kalmadım...ama mct yi yabana atma derim bir tanıdıkta var 28000km de...daha bir vida
    sıktırmak için sanayiye gitmişliği yoktur...yağına,suyuna vs kendi bakar...çok memnun...hayırlı olsun...

Super Moderator Alper_tim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık araba var
    regal raptor diyorum başkada bişi demiyorum
    5 sene 43000km bakınız geziler etkinlikler
    motosiklet kullanmak şeytanla kumar oynamaya benzer ,hep sen kazanırsın ama o kazandığında oyun biter

Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Alıntı serdar60 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Regal Raptor 250 e9 kullanıcısıyım. motosiklet çinli fakat diğer çinlilerin en iyisi denilebilir. kulvarındaki 250 lik motorlara göre seri ve güçlü bir motor. su soğutması uzun yol için avantaj. vibrasyon 100 km hızdan sonra yok denecek kadar az diyebilirim. 2006 modelleri 3 - 4 arası. bu modelde bu fiyata alınabilecek en iyi motosiklet denilebilir. 5 gün önce bir günde 600 km yaptım. tokat zileden yola çıktım, yozgat üzerinden kayseriye ulaştım. daha sonra sivas üzerinden tekrar zile ye döndüm. km de 18 kuruş yaktı. ortalama hızım 110 idi. yani yola göre 100 - 120 arası gittim geldim. tavsiye ederim. bu fiyatlarda motor arıyorsan Regal seni üzmez. daha fazla teknik bilgi için regalraptor.net i inceleyebilirsin.
    Evet su soğutmalı olması gerçekten bir avantaj. Fiyatı da bu modeldeki diğer motorlar için yüksek bu da birşey anlatır aslında.. İnsanlarımız ucuz olsun iyi olsun diyor ucuz olmasının amacı ne? Dostum ben 14 kuruş diye okumuştum yanlış hatırlamıyorsam, 18 kuruş normal mi bir bilgin var mı? Yedek parçaları pahalı mı?

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:53 ----------

Alıntı brds adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende regal diyorum...
    benimki yüzlük ufak ama vibrasyon harici bir derdin olmaz...oda her iki motorda var...bu yılın başında aldım 6 ocakta...aldığımda antalyada fırtına
    vardı...ama daha önce sözleştiğimiz için gidip aldım...itfaiye su tutmuş gibi yağmura yakalandım...diz boyu sulara girdim çıktım...85km tek kontak geldim...
    (manavgat-antalya)banamısın demedi...yolda kalan kalana ben kalmadım...ama mct yi yabana atma derim bir tanıdıkta var 28000km de...daha bir vida
    sıktırmak için sanayiye gitmişliği yoktur...yağına,suyuna vs kendi bakar...çok memnun...hayırlı olsun...
    İşin açığı ilk olarak aklımda Mondial vardı ama Forumdan okuduklarım kadarıyla; Evet Mct kullananlar pişman değil ama bu iki motoru kıyasladığımız zaman Regal öne çıkıyor..

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:01 ----------

Alıntı Alper_tim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    regal raptor diyorum başkada bişi demiyorum
    5 sene 43000km bakınız geziler etkinlikler
    Teşekkürler

bY_aLp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLX250
    bisan lifan Roadstar 250 diyorum ben
    bu kawasaki bir başka dostummm

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    açıkça söyleyeyimki ikisini aynı kefeye koymam bile...regal, mct'den 3 gömlek üstün çünkü,belki 5 bile olabilir
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Asya Pars 250
    Asya Pars 250 diyorum bende :D Nede alsa regalin aynısı sadece ismi değişik. Kaldıki regalden daha ucuz
    [B]İnsanlar Nasıl Konuşulması Gerektiğinin Dersini Alırlar Ama En Büyük İlim, Nasıl Ve Ne Zaman Susulması Gerektiğini Bilmektir (Tolstoy)[/B]

Motosikleti
    Mr 150 vulture
    bY_alp ve tayfunyuce başlığı mundar ettiniz

raptor al hocam bugün şöyle bir motorcuları dolaşayım dedim...daytona vs içim gitti valla...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)