Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el Mondial 125MH Drift mi? yoksa 0 Mondial 100MG Prince mi ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ugrgnr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    merhaba arkadaşlar.

karşılaştırma bu. 0 driftle degil 2.el'le karsılastırıyoruz bunu goz ardı etmeyelım fakat..

Drift'in en fazla 5bin km'de olan 2.ellerini düşünüyorum. Drift Prince'e gore cıdden daha guclu bı motor aslında bu kıyaslamayı yapmak bıle mantıksız ama bikaç kişiden çinli motor 2.el alınmaz sozlerını duyunca bı konu acayım dedım.

Drift tip olarak çok hoşuma giden bi motor ki sesi de bi o kadar hoşuma gidiyor. Prince ise Drift kadar hosuma gıden bı motor degıl bu yuzden içim yanıp tutusarak bınecegımı sanmıyorum 4-5 ay sonra. 4-5bin km'de 2.eller var fiyatları 1900 ile 2200 arası ve plaka cart curt var. Prince alsam 2000tl ve plaka masrafı. Drift gibi guzel bı motoru kı orj. fiyatı 2800, 2bin tlye almak daha mantıklı gelıyor. ki drift balanslı ve her yönüyle prince'ten iyi bi motor.

bu motorlardan birini kullanmıs arkadaslardan olumlu-olumsuz yorumlar beklıyorum. yorumlara gore kesın kararımı verecegım. sımdıden tesekkurler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    MG100 Prince'i tercih ederim çünkü bakımı daha kolay bir motor. Ayrıca hiç bir delme kesme işlemi yapmadan motoru sıfır parçalarla 200cc'ye kadar yükseltilebiliyor.
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    200cc çok bu motora ama 125e hayır denmez tabı sagol yorumun ıcın fakat ben cc yukseltmeyı dusunmuyorum o yuzden daha farklı bı kıyaslama yapabılırsen sevınırım

DarkSeleCT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks rocca 100 max
    2.el drift durumun el veriyosa 2.el ybr

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:08 ----------

bizim arkadaşta drift var 3 aydır satamıyo motoru motorcular bile 1500 tl zor veriyo
    ugrgnr bunu beğendi.
    DOST VURULUNCA DEGIL, UNUTULUNCA KAHRINDAN OLUR. BIZ SEVDIKLERIMIZI KIR CICEGI GIBI AVUCUMUZDA DEGIL, KURSUN YARASI GIBI GONLUMUZDE SAKLARIZ.

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Arkadasim sen ikinci el de olsa drift al hem isteyerek bineceksin hem de motordan daha cok zevk alacaksin tek dikkat etmen bakimlari duzenli yapilmis olmasi kazasi yada yan yatmasi olup olmadigi ben drift kullanicisiyim 6500 km yi gectim hala zevk aliyorum motorumdan ve herhangi bi sorunla karsilasmadim.
    Yagini degitiriyorum zincirin bakimini yapiyorum arada da filtre temizligi yapip benzin koy bas gaza

drift satilmaz diye birsey yok her motorun bi alicisi vardir ama oldum pahasina almak isteyenler cok
    Mitorcuya motoru satarsan elbette ucuza gider oda onu satip para kazanacak
    benimotora bile 2500tl verdiler ama kiyamadim sahibindende ilani var istersen bir bak **asi cocuk kadirga** adinda alici ciksa pazarlik edecegiz fiyata aldanma
    ugrgnr bunu beğendi.

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    aynen ya valla dogru dıyosun. Drift alıcam bu gıdısle. neyse zamanım cok neyse sagol yorumun ıcın. he bu arada 6500desın motoru baya acmıssın demektır. max hız kaç zorlayınca?

yukarıda görüldüğü gibi herkes kendi motorunu al diyor. boşver dostum ikiside aynı marka ne istersen onu al

Motosikleti
    Ramzey QM200 GY
    biraz ööyle ama sonuçta adam kullanmıs begenmıs yazmıs bu da motorun ıyı olduguna ısarettır fakat son gunlerdekı YBR tavsiyelerine sinir olmaya basladım :@ ulan kım sorsa YBR al dıyolar. yav kardesım koca turkıyede motor mu kalmadı ? farklı olsun bıraz adamın motoru? herkesin motoru YBR olursa nolur ? tamam YBR iyi ama, bilmiyorum bu tavsiyeler çok saçmalaşmaya basladı o yuzden YBR dıyenlere hıc bakmıyorum en azından o kısmı okumuyorum. sagolasın yorum ıcın

Motosikleti
    YAMAHA NMAX 155
    Uzulerek soyluyorum ki ben motorumu bildigim icin oyle yuklenip hiz testi yapmadim tam olarak acmadim diyelim iki kisi 120yi gordum en fazla oda adrasan gezim sirasinda
    altimizda ki buyuk motor degil sinirlarini bilmek frene basinca duracak kadar gitmek gerekiyor ve kesinlikle motorumdan memnunum hic supheniz olmasin

gokhanbeyaz arkadasim...
    Ben kimseye benim motoru alin demedim satma sebebime gelince drift artci icin biraZ rahatsiz bi seleye sahip ve ben artcili gezilere gidiyorum esimle o yuzden artcili kullanima daha uygun bi motor alacgim gelecek sezona ve de 250 cc ye yukseltecegim
    satma sebebimde budur
    satilirsa satilir satilmazsa da motoru olunceye kadar kullani bi mezar acar gomerim cunku o benim bi parcam

atalays - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Volusia VL 800
    Selam, tavsiye ederim.
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...5999823/detay/
    İlan No 65999823
    Suzuki Volusia VL 800 alınca çok uyguna bırakıyorum !
    Motor grubunda da tavsiyesi var.
    www.facebook.com/groups/motordelisi

Zevkli sürüşler

Motosikleti
    mondial mr 150 vulture
    Alıntı ugrgnr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ya valla dogru dıyosun. Drift alıcam bu gıdısle. neyse zamanım cok neyse sagol yorumun ıcın. he bu arada 6500desın motoru baya acmıssın demektır. max hız kaç zorlayınca?
    kardeş ben yeniyim sitede.ama faydası olacaksa diyim.125 dirifti bizzat denedim.bikere 125 değil 135cc motor.artı üstten eksantrikli ve balancer sistemi var.bunlar sana bos laf gelmesin özellikle balansörlü olması süper bişi.motor hakkını veriyor paranın.ve cok atik geldi bana.seri kalkışları hızlanmaları var.
    ugrgnr bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)