Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

honda cbr 600 rr mı Yamaha yeni r6 mı

Motovento
    REKLAM ALANI

fb tv de 2007 600 r tanıtıyorlardı eleman titreşim falan var diye bişeyler söyledi.benmi yanlış algıladım acaba

direksiyon 1 cm yukarı kaldırılmış.dreksiyon sendelemesine karşılık önlemler alınmış diyordu.ama bi titreşim muhabbeti geçti.kullananların bileceği iş tabide olabilirmi titreşim
    Hayat boş pompala çoş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kanuni popcorn
    Alıntı Peril adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hız diyorsan ve keyif almak istiyorsan R6 yı seçmende fayda var..
    doğru dion hem yamaha daha kaliteli ve sağlam görünüş desen o biçim bence YAMAHA R6........

Motosikleti
    yamaha yzf R6
    RR , R6 yı geçsin motorumu benzin döküp yakarım!baskada bişe demiyorum , yok virajı yok falan ı filan ı , hikaye ! güçlü makina güçlüdür , tasarım ı konusmaya bile gerek yok zaten göz war nizam war.

selam...

sıtenın yenı uyesı oldum
    yaklasıkta bı yıldır 2008 RR kullanıorum ve bu zamana kadar hukmetmedıgım kadar bı motora hukmedıorum,sızın ıstegınız ve arzunuz dısında bısey yabması ımkansız,bundan once fazerim vardı ve benı her durumda acemıce tavırlarla karsıladı.motor hukmedebıldıgın kadar zevk verır ve motoru kullanmak ıstıosanız tabı kı honda ama o sızı kullanacaksa yamaha diebilirsiniz)

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı motor18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doğru dion hem yamaha daha kaliteli ve sağlam görünüş desen o biçim bence YAMAHA R6........
    marka sempatizanlığını bırakıp daha objektif yaklaşalım
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    sırf tasarımdan r6 siyahı isterse aarada 30 km fark olsun

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    konu delmekse 'Dewalt'ın üstüne tanımam. Alayını deler...

Alıntı cbr_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bece honda cbr 600rr daha iyi ve daha kalite veeeee daha hıııııııııııııııızzzzzzzzzzzzlıııııııı
    neye dayanarak soyluosun bu lafları cok merak edıyorum .. forumda kirlilikten başka bişi deil bu tarz yorumlar

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Millet nerden bulup çikariyor bu topicleri valla kafam basmiyor.
    Ne ararken buldunuz burayi yahu?
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Motosikleti
    Honda forza 250
    ...honda hayat onda...

honda ile yamaha nın 600 lukleri arasında hangisi şehir içi kullanıma daha yatkın?

zeykannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bana bir fikir verin; ben şehir içinde kullanacağım ve gaza fazla basmayacağım onun için honda rr mı yamaha r6 mı. oturuş rahatlığı olarak hararet sorunu olarak hangisi uygundur sizce.

AHMADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı zeykannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bana bir fikir verin; ben şehir içinde kullanacağım ve gaza fazla basmayacağım onun için honda rr mı yamaha r6 mı. oturuş rahatlığı olarak hararet sorunu olarak hangisi uygundur sizce.
    şehir içinde kullanmak içinmi +100 beygir racing alıyorsun ?
    I Like My Stylee BodyBuilding !!

4 Ever Yamaha

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı AHMADOW adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şehir içinde kullanmak içinmi +100 beygir racing alıyorsun ?
    Bilmiyormuş gibi soruyorsun şimdi bu motorlar Kafa grenajı, egzoz sesi ve lastik kalınlığına bakarak alınıyor bg önemli değil:D
    112ciyiz

yigithan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni WindyS125
    Alıntı Acil112 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilmiyormuş gibi soruyorsun şimdi bu motorlar Kafa grenajı, egzoz sesi ve lastik kalınlığına bakarak alınıyor bg önemli değil:D
    maalesef bu konuda çok haklısın.. maalesef diyorum çünkü; daha mobilet seviyesinde motosiklet kullanmayı bilmeyenler biraz parayı bulduğu zaman sırf bu sebeplerden dolayı race makine alıyor ve gerçekten severek motor kullanan kişilere yanlış gözle bakmaya sebebiyet veriyorlar .. bu arada ben henüz büyük motosiklet almadım şimdilik city tarzı sadece ulaşım için kullandığım bir motosikletim var ve teknik konuları iyice öğrenmeden ve kendimi hakimiyet konusunda tam olarak geliştirmeden büyük motosiklet almayacağım ..(herşeyden önce kendi canım sözkonusu) ama başlık hakkında birşeyler söylemek gerekirse (bildiğim kadarı ile) yamaha daha agresif ve daha hızlı tepki veren bir makine ama honda daha sağlam ve zorlamalara karşı sağlamlığını muhafaza edebilecek bir yapıya sahip .. ikisinin de sürüş karakteri farklı, viraj kabiliyetleri daha farklı .. 600RR ile R6'ya göre seri virajlarda biraz daha zorlama gerekebilir. seçerken kullanıcının sürüş karakterine hangisi daha uygunsa onu alması iyi olur ..
    yazı içerisinde belirttiğim gibi bunlar benim bilgim sınırları dahilinde yanlışım varsa düzeltilirse sevinirim .. herkese kazasız sürüşler..

esreffatih - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaş eğer gitar bateri filan alsaydım YAMAHA alırdım ama motor alıyorum ve motor konusunda işi tücrübelilere (HONDA) bırakmak lazım

hayko5 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V-Twin Café racer
    R6 az yakıyor diyorlarsa R6 al tabiki de supersport kullanmadım yakıtları nasıldır 1 litre yakıt kaç km yapıyor pek bilmem ama bilir kişiler eğer R6 az yakıyor diyorlarsa onu al tabiki de.

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Son karar 600RR ;)

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    2004 - 2006 model arası R6 ile 600rr arasında kaldım. Bitane 22.000 km de R6 var orjinal km diyor. Gerçekten inanılmaz temiz duruyor. R6 bu modellerde 600rr a göre bi nebze daha az yakıtığı söyleniyor. 600rr da yağ yakma sorunu varmış. Kararsız kaldım. Gönlüm 600rr dan yana ama R6 km temizlik olarak çok iyi gibi. Acil tavsiye lütfen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler