Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

FB-GS Derbi Sonuc Tahmini ve Yorumlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ...

Cumartesi günü Şükrü Saracoğu stadında derbi var arkadaşlar...

bu zor dönemlerimizde genelde Gassarayı madara ederek neşemizi buluyoruz...

bakalım yine hayırlısıyla böyle olacak...ben fark bekliyorum bu maçta...en az 3 farklı galibiyet alacağımıza dair içimde bir ses var...

4-1...3-0..hadi olmadı 3-1 skor bekliyorum...tabiki yeneceğiz...

dağıtacaz gassarayı...duman edecez...
    arca94 bunu beğendi.
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Dostluk kazansin, gassaray kaybetsin

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    6-0 fener alır bu maçıda

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    handikaplı galatasaray alır

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    9 puan fark atmışız! Şu playoff zımbırtısını çıkarmasalardı. h.sonu sizi yenip şampiyonluk kutlayacaktık
    Neyse böylede en azından her hafta biraz daha acı çekeceksiniz
    Zippo's ve tigrina bunu beğendiler.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    2-0 biri yenicek bu maci ama kim ? iddaa da skor tahmini yapicam iki kuponda.birine 2-0 gs birine 2-0 fb

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bir Beşiktaşlı olarak ligde nefret ettiğim tek takımın yenilgisi 1-0 gibi bir skorla olsun önemli değil önemli olan o takımın göreceği kırmızı kartlar benim için. En az iki tane kırmızı kart cezalı oyuncusunun olmasını diliyorum maç sonunda. Beter olsun, küme düşsün. O takım taraftarına sözüm yoktur, sakın hakaret gibi algılamayın. Beşiktaş'tan nefret edene de benim sözüm olmaz.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    mete ganga bu gs yi dağıtırız sonra zaten onlar toparlanamadan biz şampiyon oluruz nede olsa sarı lavicert rengi gören oyun oynayamıyor
    bu gs kadıköyde anca çiftetelli oynar
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2-0 gs alır ...

avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    böbreklerini sat fenere yatır(bunu bir beşiktaşlı olarak söylüyorum) ikisini sat 2 oran verio zaten 4 tane olur ikisini takar diğerlerini satarsın şaka maka fenere yatır paranı
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Melo bu sefer ayağıyla atacakmıs golü

lycantrophic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GV 250
    "Futbol kitlelerin afyonudur" demiş Franco. Doğru da demiş. İnsanları boş yere oyalayan, gereksiz zevksiz bir oyun. Estetiği zerafeti olsa anlayacağım da fazla da akıl gerektirmediği için bütün kitlelere ulaşması çok rahat oluyor. İlluminatinin oyunu bunlar.
    -unnamed- ve HB76 bunu beğendiler.

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    2-2 biter.
    HB76 bunu beğendi.

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Estetik zarafet arıyosan ronaldoyu messiyi izlemeni tavsiye ederim gerçi illuminati bunlar izleme sen ele geçirirler seni.

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    cimbom feneri saracogluna gömer.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Heyecan dorukta.Mt ailesi maçın kaderini belirliyor.Ve muhteşem sonuç. Maçın sonucu burda söylenenlerden biri çıkacak değil mi?
    4-5 gündür iddaa yazıyorum kağıtlara.Ama gidip yatırmıyorum.Hepsi tuttu maçların.Ama oranlar şöyle.1.10-1.20-1.05 bile var.
    Ben takım tutmayı top oynamayı bıraktığım gün bıraktım.Ama bence eski bir gassaray taraftarı olarak fenerbaççenin şansı yüksek.

İHTİYAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI GS-500 E
    Tüm çalışanları, aynen esnaf sanatkar tücar mühendis ve avukatların odalara kayıt olduğu gibi sendikalara kayıt edeceksin.

Berber traşı ekmek fiyatı taksimetre ücreti gibi işçininde hakkını sarı olmayan sendika savunacak bak bakalım kim patron kim işçi.

İstanbulda AVM inşaatında yanarak ölen 11 işçiden dolayı moralim çoook bozuk çok.

Adamların sigortasını bile yangından 1 saat sonra yapmış değerli patronları.

CrosseR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Galatasaray Fenerbahçeyi yaklaşık 12 yıldır evinde yenemiyor,Fenerbahçeli arkadaşlar bunun ne zamana kadar devam edeceğini düşünüyorlar acaba? Belki 20 yılda sürebilir,12 yıl sürdüyse 20 yılda sürebilir ama Galatasarayın bu sezon bu kadar formda olduğunu gördükleri halde,bu sezon Türkiye'nin en iyi takımı olarak gösterildiği halde neden inanmak istemeyip sonsuza dek sürecekmiş gibi düşünmelerine pek anlam veremiyorum,Fenerbahçe taraftarı olunsa da okadar net konuşmayıp en azından bu sezon istatistiklere bakarak ihtimal verebilirler bence

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beniim anlamadığım şike yaptığı kesin gözüyle bakılan fenerbahçe bu maçı alması lazım. yoksa aydınların yaptığı hesap tutmaz. adamalr 3 ay feneri nasıl kümeye düşürmeyiz mücadelesi yaptılar. aynı federasyon ankarasporu 10 gunde 2. lige düşürdü. eğer bu sene bu şikeci takımlar ceza almaz bu olay geçiştirilirse ben artık futbol izlemeyi bırakırım.
    fener bu maçı alırsa galatasarayda playoffda şampiyonluk mucadelesi yapar bu maçı alamazsa alacağı ceza puanı ile şampiyonluğu hayalinde görür.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    beniim anlamadığım şike yaptığı kesin gözüyle bakılan fenerbahçe bu maçı alması lazım. yoksa aydınların yaptığı hesap tutmaz. adamalr 3 ay feneri nasıl kümeye düşürmeyiz mücadelesi yaptılar. aynı federasyon ankarasporu 10 gunde 2. lige düşürdü. eğer bu sene bu şikeci takımlar ceza almaz bu olay geçiştirilirse ben artık futbol izlemeyi bırakırım.
    fener bu maçı alırsa galatasarayda playoffda şampiyonluk mucadelesi yapar bu maçı alamazsa alacağı ceza puanı ile şampiyonluğu hayalinde görür.
    bence şaibeli bir takımın liğde oynaması hata,eğer şaibeli ise tabiki,madem şaibeli degil O kadar adam neden hayla içerde.güzel dümenler dönüyor futbol üzerinde ve ne yaparsan yap dönmeye devam edecek ucunda büyük paralar var çünkü.

mete attı yine topu orta sahaya
    bende eski bir GS li olarak ; ne kadar iyi oynarsa oynasın ligde veya avrupada fb ye karşı şansı yok GS nin.üzerlerinde büyük kompleks var ,heleki maç birde rakip saha'da ise daha'da kötü durum.saraçoglu stadı papaz büyüsü kaynıyor derler dogrudur.
    sen kendi sahanda yenemiyorsan fb yi rakip sahada nasıl yeneceksin.ama belki berabere bitebilir'se ne ala.farklı galibiyet olacağını hiç sanmam
    fb liler bırakın hayal kurmayı Şampiyon Galatasaray bu sene.siz küme düşmemeye çalışın yeter
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)