Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

FB-GS Derbi Sonuc Tahmini ve Yorumlar..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fenev ne demek söner bahçe ne demek biz 6alatasaray diyormuyuz :S en azından beraberlikle ayrılıp konvoya çıkmıyoruz. sanki 12 senedir galip gelemeyen biziz. enteresansınız arkadaşlar. Fenerbahçe ile berabere kalmak bile rakıbı bu kadar sevındırıyorsa, bu bizim büyüklüğümüğzden kaynaklıdır.
    3-5 kişiyi görüyosunuz hocam her taraftardan var dengesiz olanlar.Tribün asla sevinmedi skora.Tamam kabuldur geçmiş zaman için konuşucaksak senelerdir galip gelemedik.Bu maç için konuşursak bende senelerdir ilk defa fenerbahçelilerin 1 saat boyunca korkudan donup kaldıklarını gördüm.Beni üzen şey çok üstün bi şekilde oynayıp bu skoru almamız.fenerin 2 golünde de yapıcak bişey yok.hep bi şanssızlığımız var fenere karşı.attığınız 2 gol 1000 kere deneseniz 2-3 tanesi girecek goller.pas yapıp atağa çıkıp şutunuz hiç yok nerdeyse.ben çok üzüldüm bi galatasaraylı olarak yazık oldu ama şans dönmeyince dönmüyo işte birazda şans lazım.

fenerbahçe taraftarlarının bize özenip beceremediği kareofrafiyi de buradan alkışlıyorum

---------- Post added at 03:56 ---------- Previous post was at 03:49 ----------

Ki şöyle bişeyde var sonuçta bu dünyanın en büyük derbilerinden biri.Şahsen ben üzüldüğüm kadar skora sevindimde.Sonuçta 2-0 bi derbiyi 2-2 yapmak kolay değil,mükemmel bi geri dönüş yaptı galatasaray.Normal lig maçı gibi bakmayalım.Aynı durum sizin için olsa sizde sevinecektiniz.Bunun ötesi yok.kimse beklemiyodu 2-0 dan sonra böyle bi skoru.fenerliler o yüzden bu kadar şaşırdı zaten.ki bende beklemiyodum.böyle bi futbol görmek sevindirdi beni

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Yalan değil korktuk. ilk 20 dk cok iyi oynadık ve farkın açılacağını düşündüm. Bunu izleyen herkez de benım gibi düşünmüştür. 20 dk sonra işler değişmeye başladı. Hoca takımı gerı cektı , baskı azaldı, buseferde gs bastırmaya başladı. Üstüne birde Alex i çıkarnca dedim kesin bu sefer yenildik. Hatta son sn ye kesin gol dedim ama olmadı berabere bitti. Buna rağmen kazanmışçasına sevinip dalga geçmelerine anlam veremıyorum. demek birde kazsa neler olur tahmın bile edemıyorum. heralde onca sezonun acısını çıkarırlar.

Arenada berabere kalsak hayattada sevinmezdim ve gidipde Gs li arkadaşlara haha nasılda berabere kaldık gibi saçmalıklar içinde bulunmazdım.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    üst direk şike yapmasa maç bizimdi.. Maç berabere bitti diye değil 2-0 dan 2-2 ye getirdiğimiz ve puan farkını koruduğumuz için sevindik o kadar.. Bende ilk 20 dakikda farka gidecek gol atmazsak dedim ama elmander attı rahatladık bi o kadarda pozisyonumuz kaçtı.. yazık oldu..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Aykut hoca iyibir yönetim göstermedi bence yav fatih hocada yaşlandı artık dinlensin biraz ..Gençlere yol açın......Bu kadar kötü fener karşısında sıyırdılar sadece...Kadıköyde kural yine değişmedi......

Bu sene galatasaray şampiyon ve olmayı hak ediyor ligler cidden çok kötü sanki bir pusu var ortalıkta ve hiç hoş değil...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz fenevcikcikle berabera kaldığımıza değil şampiyonluk yolunda bir virajı daha döndüğümüze sevindik. Onu da fenerce yorumlamayın, 426235 tane atarız diyip atıp tutanlar konuşsun şimdi konuşacak yüzleri varsa

musakka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache 2014 & zn zenci
    Arkadas yanlıs yorumlamıs beraberlıge sevınmedık uzulduk sevındırıcı tek sey oynadıgımız futbol. Ayrıca 70 dk lık oyunumuz ıcın fenevın sectıgı nurı alco muzıgı cok yerınde bı secım olmus tecavuz muzıgı

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Brs. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir Fenerbahçeli olarak, Fatih Terimi, Aykut Kocamana ''futbol öyle değil böyle oynatılır''ı saha içinde gösterdiği için teşekkür ediyorum. 2-0 yaptıktan sonra geriye çekilmek, saçma sapan değişiklikler yapmak, ayağında top tutan oyuncu yokken selçuk gibi müthiş (!) bir futbolcuyu almak, Alex'i, Stoch oyundan çıkarmak, Dia'yı, Bienvenuyü oyuna almamak... Aykut, KOCAMAN hatalarından sıkıldık artık...

Tekrar ve tekrar, gerçekten Fatih Terimin ellerinden öperim..
    aykut kocaman kim Fatih Terim kim aradaki farkı anlamalı,daha dünkü çocukları( gerçi benle yaşıt ama ) Emsali Türkiye'de başka olmayan hocalarla bir tutuyorsunuz şaşıyorum.
    fatih hoca üzerine hoca tanımam,yeterki limitsiz bütçe ve imkan versinler hocaya bakın bakalım O zaman fener'in halini.
    kendi evinde oynayacaksın + rakip takım seyircisiz olacak üzerine berabere kalacaksın bıraksınlar bu işleri.
    yok 3 yok 5 hayaliyle yaşamayın arkadaşlar.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

cardoso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni caracal 200
    Alıntı Raphae1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalan değil korktuk. ilk 20 dk cok iyi oynadık ve farkın açılacağını düşündüm. Bunu izleyen herkez de benım gibi düşünmüştür. 20 dk sonra işler değişmeye başladı. Hoca takımı gerı cektı , baskı azaldı, buseferde gs bastırmaya başladı. Üstüne birde Alex i çıkarnca dedim kesin bu sefer yenildik. Hatta son sn ye kesin gol dedim ama olmadı berabere bitti. Buna rağmen kazanmışçasına sevinip dalga geçmelerine anlam veremıyorum. demek birde kazsa neler olur tahmın bile edemıyorum. heralde onca sezonun acısını çıkarırlar.

Arenada berabere kalsak hayattada sevinmezdim ve gidipde Gs li arkadaşlara haha nasılda berabere kaldık gibi saçmalıklar içinde bulunmazdım.
    siz hala 6,0 seviniyorsunuz bee
    Her Ne Kadar Sosyetik Olmasakta Her Genc Kizda Resmimiz Her Yerde Izimiz Vardir Cunku Biz DENİZLİLİYİZ (DENİZLİ MT)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)