Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kurye isi nasil?

Motovento
    REKLAM ALANI
    BestMachine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cb125e
    Merhaba sevgili mt kurye isi yapmaya karar verdim daha once kurye tarzi isler yaptim dürüm pizza sucu vs. Dagitimi yaptim.. Ama simdi evrak isleri düsünüyorum yapmis veya yapan arkadaslar nasil is? Bide 8 saat calisma imkani saglarlarmi? Tesekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    zor cok zor
    www.erkakurye.com

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bence bulaşma uzaktan gözüktüğü kadar kolay bir iş değil kardeşim....
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    evrak dağıtımı suya pizza benzemez usta

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Asker vardır-piyade

Asker vardır-komando

Asker vardır-bordo bereli

Kurye vardır-sucu,pizzacı

Kurye vardır-evrakcı

Kurye vardır- eczacı

Bu denklemi,denk örnek olsun diye verdim...
    mterayes26, gs500inanc ve kurubuzz bunu beğendiler.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

emrah1230 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 125
    kardeş ben ankarada kuryelik yapıyorum lokontada paket servisi

ilk baslarda zevklı glr ama zmnla cok zorlasıyor birde aldıgın paraya degmesi lazım
    kişisine göre değişir tabi gözlükcü ecza depolarında iş bılabilrsen oralar rahat ve paraları güzel oluyor
    arkadaşm ecza deposunda calısıyor 8 saaat sigortası ve parası cok güzel

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    evrak işine hıç girme ya gümrük ya da tekstil kuryesi ol 10 saat çalışırsin ama en azından gün içinde rahat olduğun saatler olur

sarıdev - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Ben kuryeyim şu an işyerimdeyim kendi masamda internette geziyorum.Gayet iyi bir maaşım var ama yinede karda yağmurda yollarda olduğum çok oluyor.O kadar dikkatli olmama rağmen hergün birçok tehlike atlatıyorum birçok tartışma ve kavgada cabası.Bu kışı da atlattık sayılır ama seneye kışa bu işi yapmayı düşünmüyorum.İngilizce öğreniyorum kendime bişeyler katmaya çalışıyorum.Sen sen ol hiç bulaşma
    Akilzsizlar hirsizlarin en zararlilaridir: Zamaninizi ve nesenizi çalarlar.

Motosikleti
    HONDA CBF 150
    Kurye işi sakat bi iş . 3gün evrak işi yaptım bıraktım. Trafikte canavarlaşıyorsun çok tehlike atlatıyorsun.Şu an pizzada kuryeyim.Daha rahatım o işe göre.8saat hikaye izmirde.İstanbulda durum nedir bilmiyorum.

halepli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha cygnus l
    Bak uğur istersen yenişafak gaztesinde çalışabilirsin ama motor sahibine ait yani kendi motorundan çalışacan ..bana 6-7 ay önce teklif geldi gittim şartlar nedir diye.. Esenler güngören bölgesini vereceklerdi bana sabaha karşı saat 4 den 9a kadar gazete dağıtacan 300 adrese tabi motorla bu iş 2 saat içinde biter 750+sigorta+ 250 tl yakıt paranı veriyorlar ..ama ben evli insanım bunun tatili felan yok kar yağsada taş yağsada o gazeteler abonelere ulaştıracaksın ..benim kafama uymadı şuan abimlerle birlikte kendi mesleğimi yapıyorum

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu kıs ıssızlıkten paket servısı ısıne basladım bu ay son olacak sadece sunu soyleyeyım bu ıs cok zor ve tehlıkelı hele hele ıstanbulda butun gun motorun ustundesın hava sartlerı bır taraftan trafık canavarları her taraftan adres aramak bır dert hıc bulasma derım

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evrak işine hıç girme ya gümrük ya da tekstil kuryesi ol 10 saat çalışırsin ama en azından gün içinde rahat olduğun saatler olur
    Bu bahsettiğiniz gümrük ve tekstil kuryeliği için nerelere başvuru yapılıyor? Birde şartlarıda biraz anlatırmısınız? Yaza bende kuryelik yapmayı planlıyorumda

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    internetten bak dostum yolda rastladığın kuryeleri çevir sor..eleman arayanlar onlara söylüyorlar genelde..tekstil kuryeliği daha rahat gümrükçülerın işi bana zor geliyor..tekstilde numune mal, irsaliye taşırsin, tahsilat toplarsin çek falan..bütün gün sekreter,modelist,muhasebeci görürsün genelde bayanlarla muhattap olursun rahattir çalışmak..

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    internetten bak dostum yolda rastladığın kuryeleri çevir sor..eleman arayanlar onlara söylüyorlar genelde..tekstil kuryeliği daha rahat gümrükçülerın işi bana zor geliyor..tekstilde numune mal, irsaliye taşırsin, tahsilat toplarsin çek falan..bütün gün sekreter,modelist,muhasebeci görürsün genelde bayanlarla muhattap olursun rahattir çalışmak..
    Valla liman ve sanayi semtleri oturduğum yere uzak kalıyor. Genellikle yollarda ecza ilaç ve pizacı kuryeleri görüyorum. Az çok kafamda bi tablo oluşmuştu ama eğer tekstil kuryeliği daha rahatsa onlara bir bakayım.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    valla yakını uzağı yok bu işin..gün geliyor 20 km yapıyorum gün geliyor 250 km ıstanbul içinde..yazı kışı da yok yağmur da yağsa iş varsa gidilir..yaz için düşünüyorsan pizza işine gir hem bahşişi de var

Motosikleti
    Mondıal 150 Mcx
    Konuyu açarken mesajındada yazmışsın pizza kuryeliği falan yaptım diye. Bende bu zamana kadar evrak olsun ecza deposu olsun bu gibi yerlerde çalışmadım.Dominosta çalıştım şuan Burger King te çalışıyorum.Artık gıdadan soğudum ecza depolarıda bildiğim kadarıyla lise mezunu ve askerlik şartı arıyorlar.(ehliyet dememe gerek yok sanırım) İnanın İstanbul trafiği çok zor bir trafik gerçi ben Eyüp sınırları içerisindeyim , burda İstanbul'un bi ucundan bi ucuna giden abilerimiz var.O yüzden otur düşün iyi karar ver...
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır...!:cat:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)