Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Sizce Blackberry Curve 8520 mi yoksaNokia 5800 mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    300 tl civarı takaslı bir 8520 curve ile bnm 5800 xm telefonumu takas etmeyi düşünüyorum ustune 50 tl verip sizce mantıklı mı değer mi? yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Yeni Gilera Runner 180 sp Arıyor :)
    Evet Gerçekten Temizse Curve Çok Mantıklı Karlı olursun

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Blackberry Curve 8520 bence çok feminen, erkek adama Curve 9300 serisi yakışır.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hocam meslek nedir ?
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    R25
    nokia gördünmü kaçarak uzaklaş derim..
    modeli hiç araştırmadım ama nokia ya hala sağlam bir işletim sistemi girmediğini biliyorum.. blackberry (Y)

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blackberry Curve 8520 bence çok feminen, erkek adama Curve 9300 serisi yakışır.
    herşey paraya bakıyo dostum keyfi bi alısveriş olacak birazda o yuzden kesenin ağzını fazla açmak istemiyorum yoksa bold alırım direk

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:55 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:52 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam meslek nedir ?
    bir üniversitede öğrenci

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    BB alırsan BİS servisini açtırman lazım, bu servisin ortalama fiyatı 40 TL aylık, eğer bu servisi açtırmaz isen nete bağlanamazsın.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı enesergul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    modeli hiç araştırmadım ama nokia ya hala sağlam bir işletim sistemi girmediğini biliyorum.. blackberry (Y)
    ah kardeşim ah iyi güzel kullanışı ''diyelimde'' artık kabak tadı veriyo nokialar:S

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Ben 2 sene blackberry kullandım. Kesinlikle blackberry derim. Şimdi iphone kullanıyorum. Blackberry için vodafone'da ve turkcell'de 6.90 tl'ye güzel bis pakedi var gayet uygun. Ben ondan yapıyordum. Çatır çatır kullanıyordum. Bbm, whatsapp, twitter, facebook gerçekten çok kullanışlı tavsiye ederim.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kymco Grand Vista 250/CBF 150
    iyide 8520 de 3g yok

syn022 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok sattım Cbf'yi Maxi arıyorum.
    Alıntı Zodium adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide 8520 de 3g yok
    Ya video dışında pek ihtiyaç olmuyo zaten. Ben 5800'a göre değerlendiriyorum. Ben olsam takas ederdim.
    ~ - 2012 Skoda Octavia TDI DSG - 2011 Palio Sole 1.4 Premio ~

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    3G olmamsı beni kaygılandırıyo sadece :(

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı enesergul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belle işletim sistemini azıcık araştırmanı tavsiye ederim öleyse.

Harun ne akdar işine yarar bilmiyorum ama aşağıdaki ilan benim. Motosiklet.net üyelerine 400den bırakmayı düşünüyorum. Malesef takas falan yok.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisv...6538445/detay/

Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Black Berry güzel telefon ama wifi yi bile kullanmak için BIS paketini alman gerekiyor o da 20 tl birşey o olmazsa wifi ye bile giremiyorsun bence alma derim. Nokia da kötü telefon değil. ama 400 tl varsa samsung galaxy ace al ikinci el temiz bulursun 1 2 ay kullanılmış iyi telefon ben kullanıyorum çokta memnunum.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BB alırsan BİS servisini açtırman lazım, bu servisin ortalama fiyatı 40 TL aylık, eğer bu servisi açtırmaz isen nete bağlanamazsın.
    Aylık 6.90 liraya turkcell'de bütün blackberry hizmetlerini kullanıyorum, internete giriyorum, 100mb limiti var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Black Berry güzel telefon ama wifi yi bile kullanmak için BIS paketini alman gerekiyor o da 20 tl birşey o olmazsa wifi ye bile giremiyorsun bence alma derim. Nokia da kötü telefon değil. ama 400 tl varsa samsung galaxy ace al ikinci el temiz bulursun 1 2 ay kullanılmış iyi telefon ben kullanıyorum çokta memnunum.
    Nerenizden uyduruyorsunuz bunları yok öyle birşey, bende Curve 9300 var, eski modellerde öyle saçma birşey varsa bilemem.

Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    bu benim için cok pahalı uzgunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence cok sacma bis paketi almadan wifi özellğini kullanamamak:S arastıracagım

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Alıntı Mengu16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aylık 6.90 liraya turkcell'de bütün blackberry hizmetlerini kullanıyorum, internete giriyorum, 100mb limiti var.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:37 ----------

Nerenizden uyduruyorsunuz bunları yok öyle birşey, bende Curve 9300 var, eski modellerde öyle saçma birşey varsa bilemem.

cümlen çok tuhaf olmuş :D nereden uyduruyorsunuzu varsa bilmemle bitirmek baya baya mantıksız madem bilmiyorsun eski modelleri neden eleştiriyorsun? biraz bilgiye dayalı eleştiri yap ki muhabbet olsun. ) lafı uzatmadan söyleyeyim patronum kullanıyor aldıgımızda girmedi turkcell bayi bis paketsiz wifi ye girmez dedi paketini sattı :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:56 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu benim için cok pahalı uzgunum

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:43 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:39 ----------

bence cok sacma bis paketi almadan wifi özellğini kullanamamak:S arastıracagım

aynen bencede saçma biz patrona aldığımızda paketi açmıştık açmadan önce kimse bis paketinden bahsetmedi bahsetse o da almayacaktı ya neyse :D :D boş yere her ay 20 tl ödüyor şimdi :S

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:56 ----------

al kardeşim yorumları okuman bile yeterli :(

http://www.log.com.tr/blackberry-curve-8520/

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    Ne varsa eskilerde var. 6230i den yazıyorum bu mesajı. Taş gibi maşallah 7 yıl oldu çok yere düştü motorla giderken düştü. Merdivenden düştü. Ama hala kullabiliyorum. nokianın sağlam olduğu gerçek. Ben olsam takas etmezdim 5800 ın 3g si yeter.

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir üniversitede öğrenci
    Hacı madem üni. öğrencisisin ne işin var blackberry le. Tüketim çılgınlığı dedikleri olay, bu işte. Facebook için veya bikaç internet sitesine girmek için ne gerek var böyle şeylere. Paran çoksa git gez, ye, iç, eğlen, yeni ilgi alanları keşfet kendine... Yada hiç birini yapmıyosan git karıya kıza harca paranı Ama blackberry nedir yaaa...
    harun27 bunu beğendi.
    Motosikletli Kaplumbağa...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Benve Honda shadow vt 750
    en iyi secenek o

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)