Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Sizce Blackberry Curve 8520 mi yoksaNokia 5800 mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BB alırsan BİS servisini açtırman lazım, bu servisin ortalama fiyatı 40 TL aylık, eğer bu servisi açtırmaz isen nete bağlanamazsın.
    turkcellde sadece internet paketi alırsan internete girebiliyorsun fakat bis hizmetleri içerisinde olan mail ve bbm gibi özellikleri kullanamıyorsun ve tabi ek yazılımlarıda yükleyemiyorsun doğal olarak whatsapp tweetwe vs gibi..
    diğer operatörler hakkında bilgim yok ama

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hacı madem üni. öğrencisisin ne işin var blackberry le. Tüketim çılgınlığı dedikleri olay, bu işte. Facebook için veya bikaç internet sitesine girmek için ne gerek var böyle şeylere. Paran çoksa git gez, ye, iç, eğlen, yeni ilgi alanları keşfet kendine... Yada hiç birini yapmıyosan git karıya kıza harca paranı Ama blackberry nedir yaaa...
    hemde bencede bu yüzden gerek yok
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    5800 derim 3310 gibi oldu herkesin elinde satıym dersen anında satılır bendede var hergün biri soruyor satılık mı diye

Motosikleti
    Piaggio X9 Evo 500
    BB'de olup 5800'da olmayan ne var merak ettim. Çok güzel Ovi uygulamaları, ücretsiz güncellenen ve canavar gibi çalışan navigasyon, messenger, tapatalk, internet browser vs vs. Ayrıca hiç bir telefonda bulamadığım şahane bir ses, müzik seti mübarek.

Android'li telefon aldığım için 5800 kenarda duruyor ama satmaya kıyamıyorum valla. Bu arada eski modelleri bilmem ama eşim BB Torch kullanıyor, sayıp sövmediği gün hatırlamıyorum. Geçenlerde ben de aldım inceledim, bir iki uygulama yükleyim dedim, ohooo herşey paralı.

orkunn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway supershadow 250
    Alıntı samsam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BB alırsan BİS servisini açtırman lazım, bu servisin ortalama fiyatı 40 TL aylık, eğer bu servisi açtırmaz isen nete bağlanamazsın.
    40tl de nerden cikti ben 16.90 a faturasiz turkcell hattimla 1gb bis paketine sahibim. :D yanlis bilgi vermeyelim lutfen :D

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:40 ----------

Ayriyetten bis paketsiz wifi ye de baglanabilirsiniz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)