Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Tehlikeli yolculuk.

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Evet arkadaşlar size dünkü yaşanan olayı anlatayım.

Dün ( Pazartesi ) Kemer-Kuzderedeki küçük sanayi sitesine gittim motorumun balataları bitmişdi onları alıp bizim arkadaşa yaptırmak için yola koyuldum.ön arka balataları sıfırladık egzantirik zincirinide gelmişken değiştirdim.Mükemmel bir bakımdan sonra Kemer'e doğru yola çıktım, Kemer 2 girişden girdim aşağıya doğru ilerliyorum hızım 40-50 km aşağıya giderken 2-3 tane kontrollü virajlarlar 1.cise yaklaştım hay yaklaşmaz olaydım önüme kavşağa sapmak için tempra çıkmazmı..aradaki mesefa 10-15 metre araba yolu yarılamış yollar sulu kaygan.. arka frene dokunmamla arka teker kaya kaya gidiyor ama baktım arabaya giricem saldım freni hafif motoru sola yatırdım milim sıyırdım arabanın burnunu.. yani frene hala basılı tutsam arabaya yanlamasına giricem olan bacağıma olacak..

Neyse arabada sola sinyal yanmıyorduki ben çarpma anından sonra sola sinyal verdi sürücü..Bide kadın sürücü düşünün.. neyse indim aşağıya baya bi bağırdım çağırdım giricekdim kadınaki allahından bul dedim.. Kadında hem suçlu hem güçlü yoldaki normal seyir 50 km bana 100 km'le geliyorsun serseri falan filan..(yazarken bile sinirleniyorum) bindim motoruma ver elini Tekirova..

Ama şunu hatırladım iyiki ön arka fren balatalarını yenilemişim yoksa şuan sol ayağım alçıda, bir iki sıyrıkla hastanede olurdum

O güzel gözlerinizi okumak için yorduğunuz için teşekkür ederim.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Çok geçmiş olsun Kemal.. Trafikte bizim görmemiz , duymamız veya aracı iyi kullanmamız yetmiyor. Her zaman araç kullanırken karşıdakinin acemi olduğunu düşünmemiz gerekiyor

Motosikleti
    Alıntı K o r @ y adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun Kemal.. Trafikte bizim görmemiz , duymamız veya aracı iyi kullanmamız yetmiyor. Her zaman araç kullanırken karşıdakinin acemi olduğunu düşünmemiz gerekiyor
    Teşekkür ediyorum benim far gece gündüz otomatik yanıyor farkedilmek için fosforlu turuncu giysiler giymek gerekiyor.
    Kadın adeta kazaya davet çıkardı benim geldiğimi görüyor ama yolu ortalıyor

M.ERKUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya As-125
    Trafikte önemsemeyen sürücü çok abi bunun çözümü nasıl olacak hiç bilmiyorum geçen dolmuş sıkıştırdı benide zor attım kendimi ileriye neyse kazasız belasız atlatmışsın geçmiş olsun abi

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun allahtan ön freni kilitlememişsiniz ön teker kaysaydı anında yerde bulurdunuz kendinizi

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    geçmiş olsun..ilerisinin görüşlmediği durumlarda her zaman dikkatli olmak ve hız düşürmek ve hazırlıklı olmak şart...

tempra var mı hala hemde kadın sürücülü

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun..ilerisinin görüşlmediği durumlarda her zaman dikkatli olmak ve hız düşürmek ve hazırlıklı olmak şart...

Geçmiş olsun.Lütfen bundan sonra daha dikkatli olun.

Tempralı kadın sürücü ile benimde bir anım var
    Işıklarda durmuştum ve yeşil ışık yanınca kalkıyordum ki tam yanımdan sağ tarafımdan santimetrelerle ölçebileceğim bir şekilde tempra kullanan kadın sürücü geçti.Halbuki bende önümde çukur var diye sağa kıracaktım aslında ama Allaha şükür kırmadım yavaşladım çukuru geçmek için.Arkasından sövdüm saydım derken sadece 15 saniye sonra yanına yaklaştım kim bu diye bakmak için derken arabadan dumanlar çıkmaya başladı Arkama baktığımda çekmiş sağa dumanlar içinde. İlahi adalet
    ANGARAJ

bsabora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok geçmiş olsun .

jackonbir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hondabeat > cbf150 > twsapache > cbf150 > NC700 >
    bazı soförler diğerlerine nazaran daha tehlikelidir?
    bunların başında tehlike anında heyecanlananlar gelir
    otobanda şirket arabasıyla sağ şeritte giderken orta şeritten aniden direksiyonu üzerime kırıp altımdaki arabayı 30-40 metre sürükleyip parçalayan
    kamyon şoförü 45 dakika (polis gelene kadar) kendisinin sağ şeritte benimse orta şeritten gittiğimi iddia etti
    rol falan kesmiyordu yalan da söylemiyordu adamın aklı gitmişti adamın eli ayağı titriyordu

muhtemelen kadın seni o durumda görünce aklı gitmiştir.
    harley is making love with davidson

Motosikleti
    Alıntı ReiZzZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun allahtan ön freni kilitlememişsiniz ön teker kaysaydı anında yerde bulurdunuz kendinizi
    zaten yağmurun daha yeni yağdığı çiğ yollarda ön fren kullanmak çok tehlikeli, bende direk arka frene asılancası biraz hızımı kestim ama kurtuldum.Teşekkürler.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:09 ----------

Alıntı M.ERKUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trafikte önemsemeyen sürücü çok abi bunun çözümü nasıl olacak hiç bilmiyorum geçen dolmuş sıkıştırdı benide zor attım kendimi ileriye neyse kazasız belasız atlatmışsın geçmiş olsun abi
    Eyvallah Erkut kardeşim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:11 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster

evet halen var ama kadın sürücüleri halen daha çözemedim nasıl bir beyin sistemlerine sahipler anlamış değilim..

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Alıntı bsabora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok geçmiş olsun .
    Eyvallah hocam, teşekkürler.

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.dün bende kemerdeydım kadın şoförler benıde deli ediyolar R1'in biri yanımda vızt diye geçti ne oluyo dedim
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    Alıntı jackonbir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bazı soförler diğerlerine nazaran daha tehlikelidir?
    bunların başında tehlike anında heyecanlananlar gelir
    otobanda şirket arabasıyla sağ şeritte giderken orta şeritten aniden direksiyonu üzerime kırıp altımdaki arabayı 30-40 metre sürükleyip parçalayan
    kamyon şoförü 45 dakika (polis gelene kadar) kendisinin sağ şeritte benimse orta şeritten gittiğimi iddia etti
    rol falan kesmiyordu yalan da söylemiyordu adamın aklı gitmişti adamın eli ayağı titriyordu

muhtemelen kadın seni o durumda görünce aklı gitmiştir.

Aynı senin dediğin gibi oldu hızım 50 km bana diyo 100 km ile geldin çarpıcakdın arabama diyo angut! insan bi sorar dimi bişeyin varmı diye

Hayy Allahım ya

Motosikleti
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.dün bende kemerdeydım kadın şoförler benıde deli ediyolar R1'in biri yanımda vızt diye geçti ne oluyo dedim
    Normalde kemerde mi oturuyorsun hocam ?

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Alıntı Tropiksera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalde kemerde mi oturuyorsun hocam ?
    yok antalya'da oturuyorum ama gezıye geldık pazar günü çok güzel bi hava vardı.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

Motosikleti
    Alıntı YBRMANİA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok antalya'da oturuyorum ama gezıye geldık pazar günü çok güzel bi hava vardı.
    Pazar günü çok güzeldi hava sıcak sanki bahar havası gibi kemer'e gelmişken benim buraya uğra bende tekirovada oturuyorum

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Gecmis olsun.
    Istanbulda herkes kufuru yedikten sonra sinyal verir oldu.
    Pazar gunu bana zabita araci yapti. Adami uyariyorum bana koca araba donuyor gormuyormusun diyor.
    Okadar kustahlastiki millet hep kendi hakli.

mali_181 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an için motorsuz :(
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışın.Trafikte böyle şeylerde çok dikkat etmek lazım

Motosikleti
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun.
    Istanbulda herkes kufuru yedikten sonra sinyal verir oldu.
    Pazar gunu bana zabita araci yapti. Adami uyariyorum bana koca araba donuyor gormuyormusun diyor.
    Okadar kustahlastiki millet hep kendi hakli.
    demekki küfür ve dayakla bunların çaresi var.bu devirde en iyisi kamyon şöförü olmak adamlar hiç birşeyi takmıyorlar

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    ya kemal kardeşim kaza yapmış haberim yok! Çok geçmiş olsun kardeşim. Bacağım alçıda demişsin kırık değildir inş. Face den ulaş.

Motosikleti
    Alıntı mali_181 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun ucuz atlatmışın.Trafikte böyle şeylerde çok dikkat etmek lazım
    Teşekkür ederim hocam.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)