Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Tehlikeli yolculuk.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Cbr
    Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende size yazmamıştım zaten. Siye yazsam veya alıntı yapsam tamam. Konuyu açan tropiksera kardeşime yazdım. Niye alındınız veya alıntı yaptınız anlayamadım.
    Size cevap verdiğim alttaki mesajınızda "Acaba hep banamı denk geliyor?" şeklinde genel bir soru sormuşsunuz. Bunu buradaki herkese sorduğunuz için ben de bu yazdığınız mesaja alıntı yaparak cevap verebilirim.Bunu yapmamın bir diğer nedeni ise sizin bu mesajınızı okuduğumu belirtmek içindi. Ayrıca konuya yönelik hiçbir yorum yapmadan ve hiç kimseden alıntı yapmadan, alakasız, gökten inme bir şekilde konuya dahil olduğunuz için cevap vermeme bu kadar alınmanızı yadırgadım doğrusu.
    22 yıldır motor sürüyorum. Kılpayı kurtulduğum kazaların % 90 ı bayandı. Acaba hep banamı denk geliyor? Bu arada 10 yaşımda falan başladım motor sürmeye mobilet le

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    etme cahile muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla ..tünü, kestirirsin. Başka bişey yazmıyorum.
    kackinen bunu beğendi.

Motosikleti
    Cbr
    etme cahile muhabbet küstürürsün, silme cam kırığıyla ..tünü, kestirirsin. Başka bişey yazmıyorum.
    Kendi durumunuzu çok iyi tasvir etmişsiniz. Keşke küsmeseydiniz de devam etseydik.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)