Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Trafik magandaları ve mutlu son ..

Motovento
    REKLAM ALANI
    evocamd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 KIRMIZI (2011)
    Merhaba arkadaslar pazar gunü kavacikdan Mecidiyeköy istikametinde motorla seyrederken bı peugeot partner marka araba FSM nin üstünde bı zikzak çizerek milleti kaza yaptıracak sekilde gidiyor görmeniz lazım bende sag şeritte normal bir hızla seyrediyorum ama gözüm arabada.. Zikzak çizerken araç birden önümde bitiverdi zor yavasladm sıkıştım bariyerlere verdim kornayi yavaşladılar içeriden el kol hareketleri felan bı baktım iki genc arkadasa iki sarisin bayan kız arkadaşları olsa gerek hava atmak için sanırım bu sekilde cocuklukda bulunuyorlar neyse ben trafikde geçip devam ettim yaa sabır diyerek Levent ayrımından ayrıldım bilen bilir uzun bı yokuş çıkarsın orada Levent'e giriş için orada bı baktım bu araba yine yanasti yanıma sıkıştırıyor beni cami acmış birseyler söylüyorlar artistler erkekler ya siz kasindiniz dedim çektim saga onlar devam etti Levent'e doğru girdiler trafiğe aradım polisi şikayette bulundum anlattım olduğu gibi olayı yeride tarif ettim sonra devam ettim trafikte yavaş yavaş ilerliyorum bı yandanda bunları kesiyorum aradan 5 dk gecti geçmedi yanımdan trafikde iki yunus bı gecti voovvv dat datt siyah pejo cek kenara ) alın dedim size artistlik insan hayatını ucuz sanan pislik insanlar cezalarını pasa pasa yediler bende devam ettim ve tüm trafoların araçlar adına böyle birsey yaptıgım icinde duyarlı vatandaş hissettim kendimi ..
    -unnamed-, maxi97, drsteel ve 24 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    keşke durdurulma anlarında kendilerine görünüp korna bassaydınız...
    eray_uluyazı, Felon ve rockandbeer bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    "Yanında sopayla gezip arabanın tavanına ekleştirecek sonra ara yollara sapacaksın" desem medeni bir yaklaşım olmayacak en iyisi "Polisi aramakla çok iyi yapmışsın" yazayım. Keskin sirke olmamışsın, tebrik ederim.
    yns0707 bunu beğendi.

Motosikleti
    Trafikdeki * araçlar adına .. (surcu lisan .. telden giriyorum degistiremedim )

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    keşke durdurulma anlarında kendilerine görünüp korna bassaydınız...
    Kornaya gerek kalmadı gördüler zaten beni alayci bakışlarım dan anlamislardir .. bı mutlu oldum ama sormayın bunlar gibisine farklı seyler yapmak lazımda gerek yok hiç girmeyeceksin polemiğe resmen kasindi herifler bende olması gerekeni yaptım ..

Motosikleti
    Skygo SG 125-30
    Olay budur sağolsun poliste görevini yaparak olaya el atmış anında. Her şey böyle işlese ne güzel demi. Seni tebrik ediyorum. Ne kendi kafanı yordun ne de zamanından oldun en güzeli. Ama sopa da şart bunlara
    eray_uluyazı bunu beğendi.
    [COLOR="#FF0000"]"Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek demek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu yeterlidir."[/COLOR] MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    SYM GT EVO 250 İ
    Alıntı evocamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaslar pazar gunü kavacikdan Mecidiyeköy istikametinde motorla seyrederken bı peugeot partner marka araba FSM nin üstünde bı zikzak çizerek milleti kaza yaptıracak sekilde gidiyor görmeniz lazım bende sag şeritte normal bir hızla seyrediyorum ama gözüm arabada.. Zikzak çizerken araç birden önümde bitiverdi zor yavasladm sıkıştım bariyerlere verdim kornayi yavaşladılar içeriden el kol hareketleri felan bı baktım iki genc arkadasa iki sarisin bayan kız arkadaşları olsa gerek hava atmak için sanırım bu sekilde cocuklukda bulunuyorlar neyse ben trafikde geçip devam ettim yaa sabır diyerek Levent ayrımından ayrıldım bilen bilir uzun bı yokuş çıkarsın orada Levent'e giriş için orada bı baktım bu araba yine yanasti yanıma sıkıştırıyor beni cami acmış birseyler söylüyorlar artistler erkekler ya siz kasindiniz dedim çektim saga onlar devam etti Levent'e doğru girdiler trafiğe aradım polisi şikayette bulundum anlattım olduğu gibi olayı yeride tarif ettim sonra devam ettim trafikte yavaş yavaş ilerliyorum bı yandanda bunları kesiyorum aradan 5 dk gecti geçmedi yanımdan trafikde iki yunus bı gecti voovvv dat datt siyah pejo cek kenara ) alın dedim size artistlik insan hayatını ucuz sanan pislik insanlar cezalarını pasa pasa yediler bende devam ettim ve tüm trafoların araçlar adına böyle birsey yaptıgım icinde duyarlı vatandaş hissettim kendimi ..
    Yine dedim kavga dövüş okuyacağız, en sonunda aklı selim bir arkadaş çıktı, umarım diğer arkadaşlara örnek olur bu davranış. Tebrik ediyorum sizi.
    o da olur ve eray_uluyazı bunu beğendiler.

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    süper

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Arkadas buyuk boy biber gazi kolay biryerinizde bulunsun. Basin arabanin icine bitene kadar. Birkac gun arabaya giremezler. En etkilisi bu daha iyisini bilmiyorum ben. denenmis ve etkisi test edilmis garantili yontem.

Tabi bu son ihtimal. Arkadasin yontemini kullanamadiginiz durumlar icin...
    yasdal, oz.07 ve dürümdöner bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    uçuyor..
    en güzelini yapmışsın tabi arkadaşım..çok zorda kalmaz isen uygulama ama yine de aklında bulunsun diye yazıyorum..ben sabırlı bi ınsan olmadığım için hani artistlik yapıp camı açtığı an var ya işte o an yüzyılın icadı olan nato yu alıp içeriye bol bol sıkıyorsun zaten mecburen araçtaki arkadaşlar sağa sola bi yere arabayı çekip duruyorlar..tabi sen de duruyorsun ama aklında bulunsun asla arabanin onunde durma sakın durma hem de.. indikleri sırada da biber gazını bolca verip motorun orasına burasına sıkıştırdığım su borusunu bak burası çok önemli yeteri miktardan daha fazla olmak kaydı ile kaşınan arkadaşların kaşınan bölgelerine tatbik ediyorsun sonra tersten kapatıp geliyorsun evine..psikopat miyim? tabi ki HAYIR..ama mecbur onları da birilerinin ehlileştirmesi lazım..
    grognard ve ozgurakman bunu beğendiler.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Tebrik ederim doğru bir harekette bulunmuşsunuz.Yunuslarda kahraman gibi yetişmiş
    ANGARAJ

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200

M.ERKUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya As-125
    Alıntı evocamd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tam bende bakalım ne olacak kim bilir diye beklerken bu davranışın beni mutlu etti abi yerinde bir hareket tebrikler

Bakış kısmı

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadas buyuk boy biber gazi kolay biryerinizde bulunsun. Basin arabanin icine bitene kadar. Birkac gun arabaya giremezler. En etkilisi bu daha iyisini bilmiyorum ben. denenmis ve etkisi test edilmis garantili yontem.

şakacılarda satılan koku bombası da iyi bir ders olur.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster

çok mantıklıda, kenara çekip döversek ölme ihtimalleri daha az, köpü yolunda biber gazı yiyen adam sağa sola çarpar milletide haşat eder
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En dogrusunu yapmissiniz tebrikler bende trafikte sayisiz kisiyi boyle sikayet etmisimdir yakalandilar mi bilmiyorum ama

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Hocam be birde eldiveni çıkarıp, şlaakkss diye nah yapsaydın ne rahatlardın var yaa
    inzell, espri kutusu, drumstar ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosikletli Kaplumbağa...

Motosikleti
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tebrik ederim doğru bir harekette bulunmuşsunuz.Yunuslarda kahraman gibi yetişmiş
    Herhalde bölgeye en yakın ekibe anons geçtiler trafikde yanımdan iki ateşli GS1200 geçince irkildim aynen dediğin gibi kahraman gibi geldiler
    4 Teker Bedenimi 2 Teker Ruhumu Taşır.

K o r @ y - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ATOM KARINCA
    Emre örnek bir davranış..Tebrikler.. Aslında kızların önünde ikiye bölmek en güzeli ama , kötü örnek olmayalım.. En iyisi polisi aramak

myhammer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xmax250
    Alıntı dürümdöner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en güzelini yapmışsın tabi arkadaşım..çok zorda kalmaz isen uygulama ama yine de aklında bulunsun diye yazıyorum..ben sabırlı bi ınsan olmadığım için hani artistlik yapıp camı açtığı an var ya işte o an yüzyılın icadı olan nato yu alıp içeriye bol bol sıkıyorsun zaten mecburen araçtaki arkadaşlar sağa sola bi yere arabayı çekip duruyorlar..tabi sen de duruyorsun ama aklında bulunsun asla arabanin onunde durma sakın durma hem de.. indikleri sırada da biber gazını bolca verip motorun orasına burasına sıkıştırdığım su borusunu bak burası çok önemli yeteri miktardan daha fazla olmak kaydı ile kaşınan arkadaşların kaşınan bölgelerine tatbik ediyorsun sonra tersten kapatıp geliyorsun evine..psikopat miyim? tabi ki HAYIR..ama mecbur onları da birilerinin ehlileştirmesi lazım..
    Bu uygulamayi beyendim lakin araba durduktan sora uygulanmasindan yanayim baskalarinada zararlari dokunmamasi acisindan

---------- Post added at 10:29 ---------- Previous post was at 10:27 ----------

Alıntı MotorKafa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam be birde eldiveni çıkarıp, şlaakkss diye nah yapsaydın ne rahatlardın var yaa
    Hatta cem yilmaz gibi hava yukselip slaks yapsa daha sahene olurdu

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    tebrik ederim iyi yapmışsın
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)