Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Şehit olan emniyet müdürmüz

Motovento
    REKLAM ALANI
    avciceyhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA-CBF 1000
    haber burada http://haber.mynet.com/emniyet-mudur...-617205-yasam/
    buradada video var http://www.youtube.com/watch?v=uZUR5...&feature=share
    Görev başında şehit olan emniyet müdürümüze allahtan rahmet ailesine allah sabır ihsan eylesin
    HONDA
    CBF 150-CBF 500-CBF 1000

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Raphae1 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Er6-F-Cbf 1000+YBR 125, gts250-cbf150-600rr-mt07
    Tam bu haberi okudum ardından konusunu gördüm. Allah rahmet eylesin.
    ARTİSTLİĞİN SONU FİGÜRANLIKTIR...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Allah rahmet eylesin...
    ama bu son olmayacak...polisin ateş etme yetkisi olmazsa bu iş son olmayacak..

normal şartlarda olması gereken adam ilk mermiyi yere sıktığı anda etraftakilerin adamın ayaklarına şarjör boşaltmaları gerekirdi...

yinede inatla devam etmeye kalkarsa.....Allah ne verdiyse delik deşik edilmeliydi...

çünkü bu tür pisliklerin tüm dünyada olanlarının hepsini toplasanız bir tane emniyet müdürünün değerinin yazıldığı etiket bile olamazlar.....
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Ortada cok ciddi bir hata var. Bu hata ne o silahli katilin nede mudurun. Bu hata o polislere egitim veren ve sistemi saglayan yonetimin ta kendisi.

Elinde 9mm lik bir tabanca ile benzin istasyonu gibi son derece yanici bir yerde silahli saldiri yapan bir insana, yaklasan bir ust rutbeli polis var.

AMA bu polis mudurunun KURSUN GECIRMEZ YELEGI dahi yok!!!!!!!!!!!!!

Cok kolay yetisiyor sanirim polisler, heleki mudurleri ki boyle adamin kucagina atiliyor hic dusunmeden.

Bir akli basinda gaztecide tutup soramiyor, siz nasil o muduru oraya kursun gecirmez yeleksiz ve korumasiz gonderdiniz diye...
    egelim 43 bunu beğendi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    şehit olan emniyet müdürüne allahtan rahmet ailesine ve yakınlarına başsaglıgı diliyorum.

pisi pisine ölmek diye buna denir. amatörce yapılmış bir operasyon ve bedeli agır olmuştur. emniyet müdürü yada polis memuru veya sıradan bir vatandaş. hiç farketmez.

oysa gerekli güvenlik tedbiri alıp anonsla silahını bırakması söylense ve bu ihtara uymasa sıkarsın ayaklarına yine olmadı neresi rasgeldi boşaltırsın şarjorü.
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Kusura bakmayın ama Emniyet müdürü tam bir süpermenlik yada kahramanlık yapmıştır...
    Kendini arka sokaklarındaki Rıza baba zannetti herhalde..
    Adamın elinde silah adam emniyet müdürüne '' Burada Komandoluk yapma uzaklaş '' diyor..
    Amerikan polisleri bile böyle bir vakada Kurşun sıkarak etkisiz hala getiriyor ama bu Türkiyede böyle bir yetki yok!

Allah rahmet eylesin..
    egelim 43 bunu beğendi.
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Allah rahmet eylesin.
    Özellikle sıradan karakollarda görev yapan polisler, rütbesi ne olursa olsun inanılmaz hatalar yapıyorlar.
    Biz bu memlekette elinde bomba olduğunu söyleyen adamla güreş tutan, adeta el ense çeken ayrı ayrı polisler gördük.
    Polisleri bu koşullar ile suçluların üstüne salan zihniyetin yanısıra, polise verilen eğitimi de sorgulamak gerekmiyor mu artık?

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    Öncelikle allah rahmet eylesin tabi ama bi konuyada değinmeden edemiycem. Adamın elinde silah. Her an ateş etmeye hazır yada ters bi şey yapmaya kalksan yani bizim emniyet amirinin yaptığı gibi üzerine atlasan ateş etmeye zorlamış olursun adamı. Bunun elbet bir tekniği falan vardır. Polis eğitimindede bu gösteriliyordur eminimki. Fakat neden öyle yoldan geçen herhangi birinin yapacağı gibi bodoslama daldı elemanı, neden öyle acemice davrandı onu anlayamadım. Sanırım rahmetlinin eceli geldi. Bi şey olmayıp bizim gibi oturup bu videoları izleseydi eminim rahmetlide derdi hatalı bir hareketti diye.

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alllah rahmet etsin.
    Arkadaşlar benim yaşadığm gittiğim ülkelerde polise verilmiş ciddi yetkiler vardı ve ben onları görmüştüm..
    Bu adam benzin istasyonu olsun ne olursa olsun sonuçta yasalara karşı koyarak oradaki personeli ve polis teşkilatını tehdit ediyor. Mademki polis devletin ve adaletin ilk adımı o zaman polisin silahını birak ve teslim ol çağrısına elindeki silahla hala direniş gösteriyorsa bu pezevenk sorgüsüz sualsız olarak oradaki toplumun ve yasaların üstünlüğü göz önüne alınarak alnının ortasından tek kurşunla öldürülmeliydi. Ha polisimiz bunu yaptığında yargılanıp cezalandırılırsa daha bunun gibi niçe olayları yaşarız. Belki bu konuda yetkililer bir yasa çıkartacaklar ama giden şehitlerimiz geri gelmeyecek, ailelerinin acıları asla dinmeyecek.
    Allah ailesine, yakınlarına, mesai arkadaşlarına sabır versin..

Motosikleti
    ninja 250
    çok yazık,ben haberlerde izledim,polis çelik yelek olmadan gidiyor adamın yanına, adam polisin ayağına ateş ediyor ama çevredeki polisler öylece seyirci kalıyor,göz göre göre öldürdüler adamı,ölünün arkasından böyle konuşmak hiç hoş değil ama ölen polisin de hatası var,diğer polislerin hatası çok çok çok daha büyük,çok yazık

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    çok üzücü bi durum haberlerde gördüm. Yazık olmuş Allah rahmet eylesin, ailesine sabır versin .
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

ReiZzZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    birazda emniyet müdürünün hatası canını yolda mı buldun silahlı adamın yanına gidilir mi öyle bana para versen gitmem çelik yelek olsa bile insanın birazda kendini düşünmesi lazım neyse allah rahmet eylesin...

Arda_Karaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650GS
    Kendi hayatını boş yere tehlikeye atan müdüründen, basına kalbinden vuruldu diye bağıran sivil polisine amatörce bir operasyon. Hatalar düzeltilir ama giden can geri gelmez. Allah rahmet eylesin. Diğer polislerde umarım kendilerine bir çeki düzen verirler.

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Antalyada Yaşayan bir vatandaş olarak bu tür magandaların aramızda dolaşması ne kadar utanç verici bir olay...

Rahmetli Olan Emineyet Müdürümüze Allah Rahmet Eylesin Allah Günahlarını Affetsin...

O Adi Şerefsiz Kişiliksiz Katil Arkadaşda Cezasını Çeksin Ki Karakolda Ölmekten ßeter Hale getirilmiştir hayatının dayağını yemiştir 2 tanede benim yerime vursunlar ŞEREFSİZE...
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Allah rahmet eylesin. Eğitim zafiyetinden kaynaklanan bir ölüm olduğunu düşünüyorum. Silahlı, ne yapacağı belli olmayan birinin yanına bu şekilde gitmek büyük bir hata. Polisler bazen insan hayatına değer verdikleri için (öyle diye hayal ediyorum) böyle adamları (kanunun verdiği yetkiyle) vurarak etkisiz hale getirmektense kendilerini riske atıyorlar.

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    Allah rahmet eylesin çok acı
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    O adami ikna edipte vatana hayirli bi evlatmi yapicaklar. Sikin kafasina gebersin gitsin ya. Amerikayi taktir ettigim tek olaylari budur. Tek mermilik masrafla kokten temizlik.
    egelim 43, inzell, ertanos ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O adami ikna edipte vatana hayirli bi evlatmi yapicaklar. Sikin kafasina gebersin gitsin ya. Amerikayi taktir ettigim tek olaylari budur. Tek mermilik masrafla kokten temizlik.
    Aynen, polis birçok olayda orantısız güç kullanıyor ama burada kendisinde olmayan/kaşınan bir saldırgan var, Amerika'da 1 kere bilemedin 2 kere silahı bırak diyolar bırakmassan sıkıveriyolar. Bir tarafta 17 yaşında suçsuz genci durmadı diye sırtından vurup öldüren polis, bir tarafta silahlı bi manyağı ikna edecem diye pisi pisine şehit olan bi polis. Bu ülkede mantığa aykırı ne kadar şey varsa oluyor...
    ertanos ve overcloud bunu beğendiler.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    Allah rahmet eylesin öncelikle.

Ölünün arkadasından böyle konuşmak doğrumu bilmiyorum ama şimdi rahmetli, şehitmi oldu? Yasalara göre evet ama ya gerçekte?

Bir diğer konu da eğitimsizlik. Gerçi eğitimsizliğide geçelim, buradaki çoğumuz güvenlik konusunda eğitim almamış insanlarız. Hangimiz elinde silah olan, etrafa tehditler savuran bir adamın üzerine böyle gidebiliriz ama rahmetli gidiyor, üstelik 2 metreden ayaklarına doğru sıkılıyor ama inatla devam ediyor. O an kahraman olmayımı düşündü yoksa olayı hafifemi aldı, belkide adamın üzerine çullanmasa vurulmayacaktı, herneyse. Sonuç olarak yapılması gereken en son şeyi yaptı.

Ve söylemeden geçemeyeceğim bir diğer nokta; işçi, memur, öğrenci sesini duyurmak için yürüyüş yapmak istiyor, polis hemen yetişiyor "izinsiz gösteri" diye (kaldıki anayasaya göre gösteri için izin almaya gerek yok, ilgili merciiye bildirmek yeterli) ve dayak, cop, biber gazı. Şimdi o da polis, bunlarda polis. İşçimiz, memurumuz, öğrencimiz bu kadar düşman, bu kadar tahammül edilemez iken bu eli silahlı maganda kimki, neki ikna için uğraşılıyor. Tehdit ediyor, emniyet müdürünün ayaklarına doğru sıkıyor ama DAHA NE BEKLENİYOR.
    Samet Ağır ve egelim 43 bunu beğendiler.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin öncelikle.

Ölünün arkadasından böyle konuşmak doğrumu bilmiyorum ama şimdi rahmetli, şehitmi oldu? Yasalara göre evet ama ya gerçekte?

Bir diğer konu da eğitimsizlik. Gerçi eğitimsizliğide geçelim, buradaki çoğumuz güvenlik konusunda eğitim almamış insanlarız. Hangimiz elinde silah olan, etrafa tehditler savuran bir adamın üzerine böyle gidebiliriz ama rahmetli gidiyor, üstelik 2 metreden ayaklarına doğru sıkılıyor ama inatla devam ediyor. O an kahraman olmayımı düşündü yoksa olayı hafifemi aldı, belkide adamın üzerine çullanmasa vurulmayacaktı, herneyse. Sonuç olarak yapılması gereken en son şeyi yaptı.

Ve söylemeden geçemeyeceğim bir diğer nokta; işçi, memur, öğrenci sesini duyurmak için yürüyüş yapmak istiyor, polis hemen yetişiyor "izinsiz gösteri" diye (kaldıki anayasaya göre gösteri için izin almaya gerek yok, ilgili merciiye bildirmek yeterli) ve dayak, cop, biber gazı. Şimdi o da polis, bunlarda polis. İşçimiz, memurumuz, öğrencimiz bu kadar düşman, bu kadar tahammül edilemez iken bu eli silahlı maganda kimki, neki ikna için uğraşılıyor. Tehdit ediyor, emniyet müdürünün ayaklarına doğru sıkıyor ama DAHA NE BEKLENİYOR.
    Mesajını beğenmekle beraber şunuda tenkit etmeden geçemeyeceğim Rahmetli tabiki şehittir şehitlik hakkında kuran-ı kerimde ve yasalarımızda yazılanlar açık seçik beyan edilmiştir, sandığım kadarıyla siz bi öğretmensiniz bunları bizlerden çok daha iyi biliyor olmanız lazım...

---------- Post added at 07:17 ---------- Previous post was at 07:15 ----------

Şehidimizin cenazesi bu gün Kütahyamızda Ulu camiden ikindi namazına mütakip kaldıralacaktır.Hepimizin adına katılıp bi fatiha okumayı düşünüyorum,Allah rahmet eylesin arkadaşlar..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)