Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BBM blackberry messenger pinleri buraya :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Selam arkadaşlar bbm pinlerimizi burda paylaşalım !

pin:21A833A5
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Oldu olcak birde banka hesap numaramiza da yazalim
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar bbm pinlerimizi burda paylaşalım !

pin:21A833A5
    Doktor bune?
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    kart numaram ve şifreside lazımmı?

ferhatkars - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV 650 S.... Suzuki R-CG 250 melez kross
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oldu olcak birde banka hesap numaramiza da yazalim
    benimkini hemen yazayım abi...
    meblağ önemli değil istediğiniz kadar hesabıma yatırabilirsiniz

arca94 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Boxer
    Blackbery'm olsa verirdim ama maalesef yok işte..
    Onun yerine msn, facebook, gmail kullanıyorum olmaz mı ?
    x Fikirler, zorla ve şiddetle, top ve tüfekle asla öldürülemez! -Mustafa K. ATATÜRK-
    Acemi Motorcunun El Kitabı: -http://acemimotor.blogspot.com/-
    -arcadiril.blogspot.com-

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Benim de blackberry telefonum var ama bence tam bir kız telefonu. Ekran camı çok zayıf, cepte sıkışınca ölü piksel oluşuyor veya camı lcd'ye yapışıyor. Erkek adamı bozmaz ama kendisi bozuluyor ellerimizde
    Blackberry en ucuz prestijli telefon, Iphone alabilecek para çok kere biriktirdim ama 2-2.5 bin tl hayatta vermem bi telefona, ama orta karar bi blackberry 750 lira aldım gitti.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Niye bu kadar abartıldı ki PIN paylaşma konusu? Diğer bahsi geçen bilgilerle kıyaslanmayacak, oldukça basit bir şey oysa ki, şurada bir mail adresi paylaşmaktan farksız bir şey...

Blackberry sahiplerinin arasında mesajlaşmak..vs için kullandıkları telefon numarasından farksız bir şey sonuçta, çok da dert edilecek bir gizliliği yok.
    Ha ben de her aklına esenin girip görebileceği bir ortamda BBM PIN'imi paylaşmak istemem ama hesap numarasıyla..vs de kıyaslamak abartı sanki.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Niye bu kadar abartıldı ki PIN paylaşma konusu? Diğer bahsi geçen bilgilerle kıyaslanmayacak, oldukça basit bir şey oysa ki, şurada bir mail adresi paylaşmaktan farksız bir şey...

Blackberry sahiplerinin arasında mesajlaşmak..vs için kullandıkları telefon numarasından farksız bir şey sonuçta, çok da dert edilecek bir gizliliği yok.
    Ha ben de her aklına esenin girip görebileceği bir ortamda BBM PIN'imi paylaşmak istemem ama hesap numarasıyla..vs de kıyaslamak abartı sanki.
    sen pm den at olcan abi pini ;) uzun bi ara verdim motorculuğa eski mt yi özledim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:52 ----------

Alıntı adem80 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kart numaram ve şifreside lazımmı?
    heheheh yok tc ni vermen yeterli ;) zorla pinini yaz demedim arkadaş hayırdır size anlamadım
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Blackberry kadar sacma bi telefon yok bence.Abartilcak bi fonksiyonu olmayan,gereksiz pahali ve cogunlukla piyasa yapmak isteyen ergenlerin kullandigi telefon.O fiyata ne yapiyo acaba bu telefon anlamiyorum.Uygulamalari kotu,kamera kotu.Sirf su bbm dalgasina aliyolar.Ki bence cok gereksiz.Whatsapp ta ayni isi goruyo ve 1 ay acik biraksan bile yedigi en fazla 5 lira.

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Birkaç mesajda oldukça kötülenmiş ama, o kadar da beter bir telefon değil bence Blackberry, önce dahil olduğum bir proje sebebiyle şirket telefonu tadında kullanıp, oldukça beğendim ve birkaç tür Blackberry sahibi oldum arada. Curve modellerinden memnun kalamamakla birlikte Bold'lara hala hayranım, Torch'lar da oldukça sevdiğim cihazlar. Storm'un dokunmatiğini diğer dokunmatik ekranlara kıyaslayınca yadırgadım fakat geri kalan kısmıyla o da geçer not alır benden.

Türkiye'de o fahiş fiyatları değil Blackberry'ye, herhangi bir telefona vermeyecek olmakla birlikte güncel tutuldukça oldukça kullanışlı, pratik ve dayanıklı olduğunu düşünürüm Blackberry'nin.
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

arnold - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 600
    konu amacından şaşmış iyice.
    dur bakayım ilk ben yazayım, belki tekrar yola geliriz
    27B2B797
    CBF 150-->CBF 250-->CBF 500-->CBF 600-->...?

Motosikleti
    2011 Triumph Tiger 800
    Alıntı Zippo's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Blackberry kadar sacma bi telefon yok bence.Abartilcak bi fonksiyonu olmayan,gereksiz pahali ve cogunlukla piyasa yapmak isteyen ergenlerin kullandigi telefon.O fiyata ne yapiyo acaba bu telefon anlamiyorum.Uygulamalari kotu,kamera kotu.Sirf su bbm dalgasina aliyolar.Ki bence cok gereksiz.Whatsapp ta ayni isi goruyo ve 1 ay acik biraksan bile yedigi en fazla 5 lira.
    Piyasa yapmak isteyen ergen lafı biraz abartı kaçmış sanki. Sanırım tüm gsm şirketlerindeki müdürler, direktörler, eksperlerin hepsi ergen ki tüm gsm operatörleri bu insanlara blackberry veriyor.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı RamuthRa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Piyasa yapmak isteyen ergen lafı biraz abartı kaçmış sanki. Sanırım tüm gsm şirketlerindeki müdürler, direktörler, eksperlerin hepsi ergen ki tüm gsm operatörleri bu insanlara blackberry veriyor.
    Yok tabi orda haklısınız.Bence zaten kesinlikle şirket çalışanlarının,müdürlerin kullanması gerek bi telefon ( curve modeli hariç ).Zaten öyle ama,kullanıcı kitlesinin yüzde ellisi bu yöndeyse,diğer yüzde ellisi de bu ergenler Bbm bunların sayesinde facebook gibi bişey oldu,tanıyan tanımayan herkes ekliyo.

Görüntü olarak bold modellerini çok beğeniyorum.Curve modelinin çözünürlüğü,tuşları vs tamamen vasat.Torch larda görüntü olarak garip geliyo.Dokunmatik telefon diyince benim için iphone dur.İçerik olarakta öyle.İphone'un inanılmaz özellikleri var blackberry ile kıyaslanamaz bence

nedenamaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı arnold adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu amacından şaşmış iyice.
    dur bakayım ilk ben yazayım, belki tekrar yola geliriz
    27B2B797
    yok olmamış abi başaramamışsın
    Dur, dinle. Hep konuşursan hiç bir şey duyamazsın.
    http://www.inciswf.com/korkuttunpic.swf

yns0707 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Crf Rally
    '' 234A0FED ''

buda benim BBM Pin:2703EE89

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler